0:1
1:3
- : -

Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice 2:5
12. Petra Beránková, 43. Eliška Horáková - 12. Kateřina Seemannová, 24. Markéta Prontekerová, 38. Lucie Želízková, 41. Lucie Želízková, 45. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Josef Kubát - Daniel Fišer; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Marie Topolová ? - Markéta Antalová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Dnešní výkon měl z naší strany hodně daleko k výkonu týmu z Extraligy. V neděli s Židenicemi se musí holky výrazně zlepšit. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Radka Nováka: I domácí děkují soupeři za pěkné utkání, přeci jen bylo vidět kvalita na hokejce a při zakončení gólových akcí. I tak můžeme našim dívkám poděkovat za předvedený kvlatiní výkon.
44:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Eliška Machková (2:5).
43:55
Timeout Florbalová akademie MB
42:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eliška Mrázková (2:4).
40:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (1:4).
40:55
Hosté využívají přesilové hry.
39:03
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
37:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Daniela Kvasková (1:3).
34:40
Šance jsou na obou stranách, ale pořád bez vstřelené branky.
32:32
Domácí se tlačí do branky hostů, ale zatím bez úspěchu.
30:00
30:00
27:07
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Tereza Kabátová.
23:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Denisa Billá (1:2).
15:00
15:00
11:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Denisa Billá (1:1).
11:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Horáková (1:0).
10:20
Oba týmy hrají vyrovnaný zápas, ale zatím bez gólu.
03:27
Hosté kombinují na útočné půlce.
01:21
Zatím jsou hosté víc na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Eliška Machková, Liana Matěvosova, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Adéla Košvancová