3:2
1:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - Florbal Primátor Náchod  4:4
1. Matěj Tošovský, 1. Erik Šigut, 10. Zdeněk Kyndl, 15. David Špaček - 3. Jakub Vysoký, 4. David Špaček, 17. Filip Knettig, 19. Jakub Vysoký; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Rozlivka ? - Dominik Eimer ?; po třetinách: 3:2, 1:2;
24:00
21:54
Vyloučen hráč Erik Šigut družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:48
Timeout Florbal Primátor Náchod
18:58
Timeout FTC Vysoké Mýto
18:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Filip Knettig (4:4).
16:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Knettig, asistoval Jakub Vysoký (4:3).
14:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Tomáš Macháček (4:2).
12:00
12:00
09:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Tomáš Macháček (3:2).
03:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Langpaul (2:2).
03:10
Vyloučen hráč Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
02:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (2:1).
00:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Erik Šigut, asistoval Tomáš Macháček (2:0).
00:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matěj Tošovský, asistoval Tomáš Macháček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Dominik Eimer; hráči v poli: David Špaček, Filip Knettig, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul