0:1
4:1
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FbK Orlicko-Třebovsko modří 4:2
18. Jakub Střelka, 20. Přemek Hanzlík, 21. Václav Tošovský, 22. Jan Válek - 4. Jakub Šmíd, 16. Matěj Matoušek; rozhodčí: Milan Sokol - Daniel Pajkr; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Šolc ? - Robin Langer ?; po třetinách: 0:1, 4:1;
24:00
21:28
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Válek, asistoval Matyáš Dubec (4:2).
20:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Jan Pek (3:2).
19:28
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
19:28
Vyloučen hráč Tadeáš Honl družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří na 2 minuty za sekání.
19:22
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Přemek Hanzlík bez asistence (2:2).
19:18
Vyloučen hráč Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří na 2 minuty za blokování hokejky.
18:16
Vyloučen hráč Adam Neuman družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
17:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Střelka, asistoval Josef Marcaník (1:2).
15:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Matěj Matoušek bez asistence (0:2).
14:00
Vyloučen hráč Adam Neuman družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
06:55
Vyloučen hráč Vojtěch Vozár družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
03:55
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Jakub Šmíd bez asistence (0:1).