5:0
3:1
- : -

FbK Horní Suchá - 1.MVIL Ostrava  13:4
6. Jan Němeček, 8. Martin Czyž, 9. Daniel Tychtl, 13. Daniel Tychtl, 20. Václav Večeřa, 27. Jan Němeček, 28. Jiří Třinecký, 28. Jan Hensler, 36. Martin Czyž, 40. Jan Žwak, 47. Jiří Třinecký, 51. Daniel Tychtl, 54. Jan Žwak - 13. Matěj Sokol, 17. Lukáš Svačinka, 18. Lukáš Svačinka, 43. Lukáš Svačinka; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 6:3; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Filip Plíhal 19 - Jiří Michálka 5, Štěpán Zerzoň 5; po třetinách: 5:3, 5:0, 3:1;
60:02
Komentář trenéra hostí Vojtěcha Kořínka: Nic horšího jsem neviděl.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Toto mělo být povinné vítězství, ale věděli jsme, že kluci z Ostravy hrát umí, i když se jim teď nedaří. Zodpovědným výkonem jsme ale kráčeli pro tři body a po prvních dvou neubráněných přesilovkách jsme už pak dokázali být efektivní i v oslabení.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 2: Ke konci už to trochu bylo u některých hráčů bylo o sbírání kanadských bodů, ale to se dalo pochopit. Do budoucna bychom měli být schopni hrát chytře až do konce. Děkuji soupeřům, divákům a rozhodčím.
60:00
Střely na gólmana ve třetí třetině: Horní Suchá- 9, MVIL- 8. Střely na gólmana celkem: Horní Suchá- 27, MVIL-23.
60:00
59:20
MVILu se rozehrávka na vlastní polovině vůbec nepovedla. Míček byl doslova namazán Žwakovi na hokejku. Ten se ke střele nedostal.
59:00
Plíhal si připisuje další zákrok.
57:25
Hosté již nechtějí inkasovat žádné další góly, tak že při střele Němečka vytvořili na hraně velkého brankoviště hradbu ze tří těl, aby míček nemohl k brance proklouznout.
57:02
Řezáč hledal před brankou Žwaka. Nahrávka se k němu nedostala.
56:14
MVIL zamkl domácí na jejich polovině.
55:42
Kurucova střela od mantinelu zablokována.
53:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Tomáš Kasinec (13:4).
53:47
Krásná florbalová akce, zakončená gólem. Byla to pro fanoušky hotová pastva pro oči. Je vidět, že domácí se florbalem dnes opravdu baví.
52:54
MVIL si užil z přesilové hry pouze 15 vteřin a je tu další hra 4 na 4.
52:53
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
52:38
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
51:53
Dnes si na halu našlo cestu 51 diváků. Děkujeme!
50:14
Tychtl po vzoru Svačinky kompletuje hattrick!
50:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Krajíček (12:4).
49:42
Pěkná akce, kdy Tychtl dával na rychle sbíhajícího Němečka. Ten byl však včas doběhnut, tak že to skončilo pouze vytíráním podlahy dresem Němečka.
46:44
Třinecký opět skóruje v oslabení. Zerzoňovi první střela vypadla, tak že si jí Třinecký mohl sám dorazit.
46:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Martin Czyž (11:4).
46:31
Domácí opět v oslabení. Uvidíme, zda a do které branky padne gól.
45:33
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
45:15
Třinecký se i přes potíže protáhl přes hostující obranu, jeho střelu vyráží Zerzoň.
44:45
Valigůra ve velké šanci, když mu na hokejce přistála povedená krosovka. Jeho střela vedle branky a za mantinel.
43:55
Svačinka si dokázal poradit skoro se všemi protihráči. Zradila ho koncovka, míček projel po zemi kolem branky.
42:37
Večeře byl při svém postupu k brance zastaven. Nyní na míčku MVIL při rozehrávce z útočného rohu.
42:01
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Patrik Němec (10:4).
42:01
Svačinka natáhl na středu a propálil všechny včetně Plíhala.
40:33
Cielecki na Třineckého, toho vychytal Zerzoň.
40:00
40:00
Střely na gólmany ve druhé třetině: Horní Suchá-7, MVIL-8.
40:00
39:03
Žwak dokázal zakončit v letu a i s pomocí tyčky dostat míček do branky. Po tomto gólu skončil Žwak na zemi a nebyla na něm vidět žádná radost. Nejspíše je to pro to, že za 10. gól týmu přibude do týmové kasičky 50 Kč.
39:02
37:54
Svačinka se ve vlastním oslabení rozběhl s plánem dostat se až před Plíhala, ale hradbou tří hornosušských hráčů neprošel.
37:05
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
36:58
MVIL bombarduje Plíhala střelami a dorážkami. Domácí gólman zatím drží a skóre se nemění.
35:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Michael Mrózek (9:3).
34:33
MVIL se v posledních pár minutách rozstřílel, tak že domácí obrana i gólman teď mají o zábavu postaráno.
33:44
Plíhal si připisuje další dva zákroky ve velmi rychlé frekvenci.
32:25
Tychtlovi se nepodařilo přejít přes hostující hráče. Němečkovu střelu Zerzoň na poslední chvíli vyrazil.
31:10
MVIL kombinoval na obranné polovině domácích. Plíhal si po delší době sáhl na míček a připisuje si důležitý zákrok.
29:29
Mašurkovi střela příliš nesedla a míček končí v rohu hřiště.
28:15
Horní Suchá byla v možnosti vstřelení dalšího gólu v oslabení. Toto oslabení bylo pro domácí velmi plodné.
27:35
Timeout 1.MVIL Ostrava
27:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Patrik Cirkl (8:3).
27:13
Třinecký předvedl krásnou individuální akci, kdy si dokázal obhodit hostující obranu a překonal i gólmana Zerzoně.
27:12
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (7:3).
26:52
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Cirkl poslal na Němečka ukázkovou přihrávku, Němeček tak pouze natáhl a vymetl pavučinky v Zerzoňově brance.
26:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Němeček, asistoval Patrik Cirkl (6:3).
25:15
Chvíli jsme mohli vidět hru 4 na 4. Teď už si užívá přesilovou hru i domácí Horní Suchá. Zatím jsou domácí usídleni na útočné polovině a kombinují.
24:18
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
23:41
Lacina ve velké šanci využití další přesilové hry pro MVIL. Byl sám, měl odkrytou polovinu branky, ale střela mu vůbec nesedla.
22:51
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:52
Střela Třineckého byla po zemi a tak s ní Zerzoň neměl větší problém.
21:25
Střela Mechela po zablokování končí za mantinelem.
20:50
Hned po začátku druhé třetiny vidíme změnu v sestavě domácích, v útoku první lajny se objevil Žwak.
20:00
20:00
Střely na gólmany v první třetině Horní Suchá- 11, MVIL-7.
20:00
19:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Tomáš Kasinec (5:3).
19:40
Nejprve Kasincova střela, která nevyšla, ale Večeřa se již z úhlu nemýlil.
18:55
Tychtl natahoval k hattricku, Zerzoň ho však vychytal.
18:26
MVIL dokázal využít obě přesilové hry a hned se skóre snížilo na rozdíl jediné branky.
17:57
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Jan Lacina (4:3).
16:58
MVIL stačil využít první dvouminutovku těsně před jejím koncem. Nyní mají hosté ještě další dvě minuty, aby skóre snížili.
16:57
15:17
Domácí Kuruc si odsedí dvojitý trest, tak že se MVILu nabízí 4 minuty přesilové hry.
15:16
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
15:16
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:14
Hra se přelévá nahoru/dolů, můžeme vidět spoustu soubojů i střel. I když oba týmy by ještě měly seřídit svá mířidla.
12:50
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jakub Lukáč (4:1).
12:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jan Němeček (4:0).
11:40
MVIL šel střídat, když Horní Suchá rozehrávala standardní situaci a jenom to, že Řezáč trefil hráče před sebou je zachránilo od možnosti inkasovat další branku.
08:15
Po třetím inkasovaném gólu během pár minutek opouští Michálka branku a místo něj nastupuje Zerzoň.
08:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Petr Šimek (3:0).
08:01
Opět rychlý Cirkl. Nejprve střela na gólmana a po té ještě stihl sám dvakrát dorážet, k jeho smůle míček brankovou čáru nepřešel.
08:00
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Zerzoň družstva 1.MVIL Ostrava
07:24
07:21
Třineckého střela končí na nohou prvního hráče z MVILu.
05:14
05:13
Cirkl předvedl velmi rychlé nohy, na polovině hřiště sebral balónek, dostal se s ním až před gólmana, kde společnými silami s Němečkem dostali balónek až za Michálkova záda.
03:57
Zpoza vlastní branky se dokázala díky přesným nahrávkám první lajna dostat až před branku hostí. Krajíčkovu bekenodovou střelu Michálka vyráží.
03:15
Němečkova střela končí v boční síťce Michálkovy branky.
02:30
Tychtl při střele trefil prvního bránícího hráče.
01:22
Horní Suchá se opět dostala do útoku postupně, ale na středu hřiště byl útok zastaven. MVIL poté opět hrozil z protiútoku, kdy na Plíhala vyslal hned dvě střely.
00:32
Řezáč nahazoval do rohu na Večeřu, následné shození na Kasince nevyšlo a MVIL vyrazil do rychlého protiútoku.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Jiří Michálka; hráči v poli: Jan Lacina, Lukáš Svačinka, Matěj Kapec, Adam Tesárek, Radim Valigůra
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomáš Řezáč, Tomáš Kasinec, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Lukáš Kuruc
00:00
Dobrý nedělní podvečer všem divákům u onlinu, po 3 venkovních utkání se FbK Horní Suchá představí doma a to proti poslednímu celku z tabulky, kterým je 1. MVIL Ostrava.
00:00
Domácí ze tří venkovních zápasů dovezli celkem 6 bodů, což určitě není málo. Za to MVIL se výsledkově trápí a kromě prvního kola si žádné body nepřipsal. Horní Suchá v posledním zápase vstřelila Kopřivnici 9 gólů, tak uvidíme, jestli stejně při chuti bude i dnes.