0:1
7:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 11:6
5. Martin Šindelář, 11. Josef Novák, 18. Filip Langer, 20. Martin Šindelář, 41. Jan Kolísko, 42. Martin Šindelář, 50. Jakub Kolísko, 56. Milan Meliš, 56. Filip Langer, 56. Milan Meliš, 58. Adam Tlapák - 1. Jaromír Ekl, 10. Jaromír Ekl, 18. Radek Krajcigr, 27. Dominik Jansa, 47. Lukáš Mlejnek, 60. Daniel Štěrba; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 136; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 19 - Lukáš Chyna 25; po třetinách: 4:3, 0:1, 7:2;
60:00
Střely: Tatran 12 - Lípa 10
60:00
Komentář trenérky Lenky Bartošové: Dnešní zápas rozhodl na začátku třetí třetiny, když jsme v našem oslabení neproměnili tutovku a naopak v zápětí jsme gól inkasovali.
60:00
Komentář trenéra Jakuba Menharta: Dneska jsme splnili hlavní cíl a celé utkání poctivě odmakali. Výsledkem nám byla třetí třetina, kde nám to napadalo a bereme důležité tři body. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:23
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Milan Tichý (11:6).
59:23
Z pravého mantinelu Štěrba prostřeluje Kříže.
59:02
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:00
Střelu od Slaného má Kříž pokrytou.
58:35
Lípa má problém se dostat do zakončení.
57:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák bez asistence (11:5).
57:33
Tlapák vybojoval míček u mantinelu a přesně trefuje prázdnou branku.
57:30
Lípa to zkouší bez gólmana.
55:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (10:5).
55:44
Momentálně padá gól za gólem. Vypadá to, že se nám tatraňáci roztříleli.
55:29
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
55:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Pavel Sládeček (9:5).
55:28
Langer trefuje pravou šibenici opět po krosové nahrávce.
55:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (8:5).
55:14
Po krosové náhře od Šindeláře Meliš z půlky půlky trefuje.
54:40
Tatran má za sebou několik přečíslení, které nebyli schopni proměnit.
54:03
Kreysa zavěsil, ale mezitím rozhodčí pískli a tak gól nebyl uznán.
53:39
Kadlec získává balón a dává dlouhý nához na Slaného, který ztrácí.
52:10
Sládeček nasadil Mlejnkovi ukázkové housle.
49:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Pavel Sládeček (7:5).
49:53
Sládeček si prošel hřiště, mezitím trochu posměšnil své proti hráče a krosovou náhrou dává na Kolíska, který už se nemýlí a trefuje se přesně do pravé šibenice.
49:50
Kolísko posílá krosovou náhru na Tlapáka, kterou má pokrytou Spilka a ten se hned žene do útoku, kde mu to bohužel sjelo.
48:30
Pánek předvádí neksutečný výkon. V obraně je nekopromisní.
47:49
Lípa zkouší dlouhý náhozy, který se jim zatím nevydařují.
46:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek bez asistence (6:5).
46:45
Momentálně se přištěstilo Lípě, kdy Mlejnek vystřelil a míček se odrazil do branky domácích.
46:20
Meliš natahuje střelu, která zůstala v bloku hráče z Lípy.
45:20
Volný úder z rohu pro Lípu, který nekončí ničím zajímavým.
45:10
Slaný vyslal nebezpečnou střelu z volného úderu na polovině hřiště, kterou vyraží Kříž svou nohou.
44:35
Kříž si zapisuje další zákrok.
44:15
Tlapák získává balónek a posílá ho před branku na samotného Šindeláře, kterého má pokrytý Chyna.
43:16
Sládeček nastřeluje blok protihráče.
41:05
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Adam Tlapák (6:4).
41:05
Šindelář prostřeluje Chynu takovým způsobem, až si z toho sedl na zadek.
40:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Filip Langer (5:4).
39:45
Krajcigr vyslal střelu na Kříže, který kryje. Odražený balónek se dostává na dalšího z týmu hostí a ten střílí do prázdné, kde zachycuje gól Pánek.
38:52
Vyloučen hráč Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:30
Šindelář pod nohou trefuje pouze břevno. Pro diváky velice pěknej pohled, ale pro Tatran mínus gól.
34:25
Tichý přestřeluje Křížovu svatyni.
33:52
Slaný střílí z poloviny hřiště a jeho střela končí vedle.
33:00
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:35
Kreysa svým tělem získává balónek a tak je zase hra o něco klidnější.
31:45
Tlapák zachytil kros a dává dlouhý nához na Šindeláře, který sám před brankou přestřeuje.
30:10
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
29:55
Přečíslení opět dva na jednoho. Karel v pozici střely dostává přímou na čepel. Kříž v dobrém postavení střelu vyráží.
29:23
Meliš z mantinelu trefuje pouze boční síťku.
28:55
Langer zkusil sám přes půlku hřiště, ale bohužel míček končí v gólmanovi hostí.
27:57
Vyloučen hráč Jan Hřebřina družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
27:03
Ekl z voleje trefuje tyčku.
26:20
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jaromír Ekl (4:4).
26:20
Přečíslení dva na jednoho končí za zády Kříže.
25:31
Tlapák v šanci na středu, ale Chyna ve střehu.
24:24
Dlouhý lob na Kreysu, který kryje Slaný a uklidňuje hru.
23:40
Realizační tým bude mít radost z obou týmů, už máme na kontě dvě zlomené florbalky.
22:25
Kolísko střílí z levého mantinelu, ale gólman hostí kryje svou svatyni helmou.
21:30
Oba gólmani si teď sáhli na balónek a drží svůj tým.
20:00
20:00
Střely: Tatran 14 - Lípa 6
20:00
19:17
19:17
Šindelář si posadil gólmana hostí pěkně na zadek a pak už stačilo jen pokoupat.
17:34
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (3:3).
17:34
Lípa na gól Langra jasně odpovídá.
17:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (3:2).
17:20
Langer si prošel celé hřiště a věsí do šibenice.
16:44
Vyloučen hráč Matěj Vavroušek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
14:36
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
14:36
Langer na středu sesekaný od Slaného.
14:36
Střešovice se na hřišti ocitli minimálně v sedmi lidech.
14:20
V přesilové hře měli hostí jeden únik, který se jim bohužel nevydařil.
13:50
Meliš lehkou střelou pokusil Chynu, který je ve střehu a se střelou si v klidu poradil.
12:59
Tatran velmi agresivní v napadání.
12:05
Langer na středu hřiště faulovaný. Podle rozhodčí jen volný úder.
10:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Josef Novák, asistoval Jan Kolísko (2:2).
10:59
Novák z mantinelu narval svou dělovku do branky, kde jsme mohli vidět, jak se vlní síť.
09:20
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (1:2).
09:20
Ekl věděl, kde má Kříž svou slabinu a tak se nemýlí a posílá svůj tým do vedení.
09:00
Tomčo byl ve třech šancí, ale chybělo mu daleko k tomu, aby zakončil.
08:35
Vlček a jeho backhand, který končí za mantinelem.
06:50
Kreysa dobrým tělem odstranil za mantinel svého protihráče a uniká do útoku, kde našel Pánka, který bohužel trefuje mimo.
04:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Pavel Sládeček (1:1).
04:37
A máme tu srovnáno. Standartka z velkého brankoviště, která končí střelou pouze v pupíku Chyny. Šindelář v pozoru doráží a tak si připisuje první branku v tomto utkání.
03:59
Langer krásně získává balónek na mantinelu a shazuje zpět do obrany, ta pod kontrolou jde sama do útoku a na poslední chvíli dává kros, který neprošel přes beka z České Lípy.
02:32
Lípa je dnes velmi důrazná v soubojích. Papoušek byl první adept, který si to mohl vyzkoušet.
00:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Dominik Jansa (0:1).
00:45
Domácí se nestihli ani rozkoukat a po 45 vteřinách Lípa vede.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jaromír Ekl, Jakub Jirsa, Dominik Jansa
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Pavel Sládeček, Martin Pánek, Filip Langer, Jakub Kolísko, Jonáš Kreysa
00:00
Hezký podvečer ze Stodoly. Vítejte u 13. koloa superligy, kde se střetnou Tatran Střešovice s Českou Lípou v utkání zvaném TEKA game.