1:2
5:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice 11:4
9. Jiří Besta, 9. Lukáš Hájek, 11. Tomáš Sladký, 17. Rostislav Gattnar, 18. Lukáš Řezanina, 40. Ondřej Firda, 41. Jan Šebesta, 42. Lukáš Hájek, 45. Lukáš Hájek, 51. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Hájek - 30. Filip Krigovský, 32. Filip Krigovský, 45. Ivo Teichman, 54. Lukáš Řezanina; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 13 - Jakub Levínský 18, Martin Haleš 3; po třetinách: 5:0, 1:2, 5:2;
60:00
Střely ve 3. třetině 8:8, celkem 32:17
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 44 Lukáš Hájek, Pardubice - 95 Filip Krigovský
60:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany dnes není moc co hodnotit. Už od rozcvičky naprosto odevzdané a v hlavě nepřipravené na zápas, což dokázala první třetina. Ve druhé třetině to bylo lepší, ve třetí opět spousta chyb a neklidu. Chvílemi to byl pro Vítkovice lehčí trénink. Máme dva týdny na to, aby se poučení a věci, které si říkáme a chceme dělat staly reálnými.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Souhlasím s kolegou. Od Pardubic dnes odevzdaný zápas. Po první třetině bylo hotovo. My poté několikrát přišli o pozornost a museli jsme hledat motivaci, ale nakonec jsme předvedli několik pěkných pasáží.
60:00
59:19
Ale teď už spíše jen kontrolují hru.
57:25
Vítky mají stále chuť hrát.
54:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jiří Besta (11:4).
54:46
Pokud Hájek ve 3. části vleze na hřiště, tak to smrdí gólem. Teď si povyjel od mantinelu a překonal Haleše na bližší tyč.
54:16
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
53:21
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina (10:4).
53:21
No vida.. Ještě v tom samém střídání se mu daří skórovat, škoda jen, že překonává Gurkovského ve vlastní brance..
53:12
Řezanina ze středu přestřeluje
50:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Šimon Kuczera (10:3).
50:01
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Sokoli Pardubice
50:01
Hájek svým čtvrtým gólem posílá Levínského ze hřiště.
46:00
Kourek je krapet dorasován u mantinelu, Hájek pak sportovně vrací míček.
44:18
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval David Žáček (9:3).
44:18
Teichman vzápětí mírně koriguje.
44:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (9:2).
44:02
Hájek bekhendem zakončuje obléhání branky Pardubic. Vypadá to, že domácí to baví jen na tu jednu kasu.
42:25
Gurkovský parádně proti povedené střele Krigovského
41:17
41:17
To samé se povedlo i Hájkovi.
40:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta bez asistence (7:2).
40:52
Šebesta se dostal ke střele a prostřeluje Levínského.
39:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jiří Besta (6:2).
39:41
A Firda ho dorážkou z brankoviště zaslouženě využívá.
39:12
Tlak domácích pokračuje i ve hře 5 na 5
38:44
Ale často končí někde v předsíni, nebo v úplně jiné místnosti..
37:55
Vypadá to, že Vítky to chtějí dohrát až do kuchyně.
36:04
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:14
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Tomáš Dlesk (5:2).
31:14
Chybu v rozehrávce domácích trestá opět Krigovský
30:02
Firda bejzbólově netrefuje
29:14
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Jan Kourek (5:1).
29:14
Krigovský bekhendem zakončuje Kourkův výpad
26:32
Gurkovský parádně vychytal jednoho z pardubických ..
25:14
Domácí drží míček na půlce Pardubic ale je to momentálně bez střelby.
23:30
Po delší době hrajeme normálně 5 na 5.
21:29
Tak hrajeme jako v prodloužení, 4 na 3 ale s gólmany na obou stranách..
21:28
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
21:22
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:58
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
19:58
Až teď ji dohráli, střelou vedle.
18:42
Domácí ve výhodě
17:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Martin Nehera (5:0).
17:53
Žigy dostal prostor na středu a ta síťka v brance Pardubic už to má fakt asi za pár..
16:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Bräuer (4:0).
16:50
Broja luxusně vyřešil situaci 2 na 1 a Gattnar nemá problém přidat další fík.
15:29
Kombinace Dleska s Krigovským a míček v rohu
14:22
Gurkovský zkušeným pohledem nechal odrazit míček od brankové konstrukce do zámezí a hrají domácí.
12:46
Šebesta pálí, Levínský vyráží maskou.
10:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Rostislav Gattnar (3:0).
10:50
Bräuerovu ránu ještě Levínský vytahuje, o chvíli později už ale Sladký navyšuje.
08:51
08:51
Hájkovi nabil Řezanina a trefa míří pod břevno
08:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Rostislav Gattnar (1:0).
08:28
Besta svou dělovkou málem trhá síť, což ale u našich branek není zase takový velký problém.
05:44
Teichman se Savickým celkem slušně zahrozili. Gurkovský ve spolupráci s Hájkem zachraňují.
04:25
Firda se zatím zastřeluje.
02:42
Rýpara blokuje Formánek.
01:25
Hájkovu schovanou střelu vyráží Levínský.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Václav Oubrecht, David Žáček, Ivo Teichman, Jan Savický, David Petržela
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Nehera, Marek Bräuer, Rostislav Gattnar, Josef Rýpar, Tomáš Sladký