3:1
3:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Slovan Havířov 6:3
22. David Caha, 25. Jan Králík, 40. David Chvosta, 59. Michal Měřička, 60. Jan Králík, 60. Michal Matějček - 18. Michal Kozelský, 33. Michal Prorok, 58. Michal Prorok; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Josef Macek 27 - Martin Zapletálek 34; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:1;
60:00
59:59
Střely za poslední třetinu: Štíři 16, Havířov 12.
59:59
Komentář trenéra hostí Vaclava Komačky: Dnes sme si veľmi florbalovej krásy neužili. Počas celého zápasu to bol súboj na súboji a rozhodla jedna štandartka z velkého brankoviska, ktorá určite nemusela byť. Musíme zapracovať na záveroch zápasu, strácame tam zbytočne body.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: V zápase jsme byli lepším týmem, minimálně první dvě třetiny. Opět jsme nedávali šance a o vítězství jsme se museli strachovat do posledních minut zápasu. I přes menší výpadek v aktivitě ve třetí třetině jsme ale vyhráli zaslouženě.
59:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Tomáš Hanák (6:3).
59:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (5:3).
58:58
Timeout TJ Slovan Havířov
58:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Hejplík (4:3).
58:05
Timeout se Štírům očividně vyplatil, předvedli se krásnou standardkou, díky které opět navyšují skóre.
58:02
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:02
Králíkovu střelu z otočky zachytil Zapletálek.
57:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Daniel Sekula (3:3).
55:45
Havířov zpět v plném počtu, můžou se pyšnit ubráněným těžkým oslabením.
55:32
Měřička svou až moc zvednutou střelou málem trefil výsledkovou tabuli.
54:00
Havířov ve čtyřech.
53:45
Vyloučen hráč Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:00
Minuta oslabení Havířova je za námi, zatím se Štíři neprosadili.
52:00
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:15
Macek předvedl další brilantní zákrok proti střele hostí.
50:45
Ivanova střela šla do mantinelu za Mackovou bránou
48:13
Hanák střílel mimo.
47:48
Staňkova střela si nenašla své místo v Zapletálkově bráně.
46:44
Havelka příliš zvedl svou střelu, míček vyletěl ze hřiště.
45:58
Brožek a po vteřině Macek úspěšně zakročili proti havířovskému útoku.
45:16
Domácí momentálně předvádí celkem defenzivní florbal, u balonku se drží Havířov.
44:33
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Tomáš Hanák.
43:37
Králík spálil další šanci a Macek pak zneškodnil dvě tutovky Havířova.
41:55
Na míčku se drží Štíři a tlačí to dopředu.
40:39
První akce třetiny v podání Králíka a Havelky bez úspěchu.
39:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Králík (3:2).
39:46
Po několika dalších promarněných šancích domácích se prosazuje Chvosta po střele z otočky pod víko.
38:55
Štíři se ukázali několika gólovými šancemi, ale zvýšit se jim nepodařilo.
38:12
Domácí v plném počtu.
37:59
Budějovičtí se dokonce dostali i do útoku, ale nic z toho nebylo.
37:12
Po minutě v oslabení se domácí zatím drží bez úhony.
36:12
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:38
A bude se vylučovat, hosté jsou ve výhodě a hrají v šesti.
34:29
Vlček si nadějně vyběhl na bránu a vystřelil tahem, ale jeho střelu zpacifikovala hostující obrana.
32:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval František Kyc (2:2).
32:41
Prorok po Kycově nahrávce rychle zakončil, čímž překvapil Macka a srovnává skóre.
32:07
Haířovská standardka zakončena střelou, kterou domácí zablokovali.
30:54
Na balonku se drží Havířov a zatím se jim nepodařilo proti Štírům nic vymyslet.
29:19
Staněk nahrával na Měřičku, ale ten nezpracoval. Poté se míčku ujali hosté a vytáhli do útoku, ale domácí obrana je o míček zase obrala.
28:31
Macek učebnicově zakročil proti Špačkově střele.
27:13
Macek se předvedl krásným zákrokem proti střele Havířova.
26:32
Vlček nahrával před bránu na Chvostu, který střílel z první, ale bez úspěchu.
24:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (2:1).
24:07
Staněk si vyběhl do útoku, nebezpečně nahrál na Králíka přes hřiště, a ten ukázkově zavěsil z první.
23:30
Caha vlezl do Řezáčovy střely.
22:31
Drobiš si prokličkoval útočnou polovinu a vystřelil tahem, ale minul bránu.
21:45
Domácí obrana se předvedla zneškodněním rozehrávky hostí.
21:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Caha bez asistence (1:1).
20:44
Celkem promyšlená rozehrávka Budějovic byla zkažena havířovskou obranou.
20:01
Po buly opět na míčku domácí.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za první třetinu: Budějovice 12, Havířov 9.
19:52
Králík se bekhendem trefuje do boční síťky.
18:39
Brožek netrefil bránu a míček končí neškodně v rohu.
17:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (0:1).
17:05
Domácí se urputně snaží obrat Havířov o míč.
15:32
S Řezáčovým příklepem po standardce hostí si Macek poradil.
14:38
Krásná kombinace Štírů a Králík trefuje vnější tyč.
13:36
Domácí třetí lajna rozehrávala opět v rohu na havířovské půlce, ale nic z toho nebylo.
12:11
Po zmatečné situaci před havířovskou bránou Zapletálek chytil míček a poslal ho svému týmu do útoku.
10:25
Hejplíkova střela tahem prošla patnáct centimetrů vedle brány.
09:30
Vlček na půlce převzal míček od soupeře a poslal ho na Cahu před bránu, ten ale nezakončil a balónek se odrazil pryč.
07:56
Zatím je hra plná breaků a rychlých nahrávek, jen bez gólů.
05:27
Rozehrávka Slepičky a Matějčka v rohu na útočné polovině skončila Matějčkovou střelou z otočky, která byla zblokována.
03:51
Králík po sólovém výběhu orazítkoval břevno havířovské brány.
03:15
Kombinace Maliny a Davida, který netrefil branku.
02:56
Havířov drží hru na své polovině.
01:33
První střelu utkání vyslal Kudláček z půlky, ale minul.
01:17
K balonku se dostává Havířov při rozehrávce z jejich rohu.
00:28
Již od počátečního buly jsou na míčku Štíři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Matouš Zita, Dominik Špaček, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Vojtěch Vavrečka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Michal Měřička, Jan Staněk, Jan Králík