2:0
1:2
0:0

TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 3:4pn
29. Vojtěch Vavrečka, 38. Michal Kozelský, 53. Jakub Koch - 5. Michal Pražák, 48. Adam Kulík, 59. Michal Strnad, N Jan Kerzel; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2 + Martin Petr (S98) ČK1 + (S98) 5; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 43 - Martin Petr 35, Martin Spišák 2; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Jan Kerzel a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Michal Kozelský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Michal Strnad , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Petr Řezáč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Patrik Chládek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Vojtěch Vavrečka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Petr Řezáč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč Jan Kerzel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Vojtěch Vavrečka , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes sme mali slabší štart do zápasu a možeme byť radi, že sme po prvej tretine neprehravali vyšším rozdielom. Od druhej tretiny bol zápas vyrovnaný, podarilo sa nam odskočit o jeden gól, bohužial sme zase nezvládli power play. Nájezdy už boli lotéria, mali sme rozhodnůť v predĺžení.
65:00
Komentář trenéra hostí Adama Havránka: No.. dnes jsme si toho určitě víc nezasloužili. V první třetině jsme jako obvykle zahazovali šance, ve druhé zůstali v šatně a ve třetí jsme se pokusili aspoň bojovat. Závěr utkání nekomentuju. Rád se na to podívám znovu.
65:00
62:09
Timeout TJ Slovan Havířov
62:09
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Spišák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
62:09
Vyloučen hráč Martin Petr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice do konce utkání.
62:09
Vyloučen hráč Martin Petr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
60:00
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Kunratice. 14:17
60:00
58:32
Zapletálek nemohl nic vidět, Strnad srovnává stav.
58:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Adam Kulík (3:3).
53:17
Cross Vavrečky na Kozelského byl krásný, bohužel koncovka nedopadla.
52:24
Teprve druhé střídání Kocha a hned branka.
52:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Koch, asistoval Kryštof Malina (3:2).
50:53
Hosté se opět ubránili.
49:59
Kozelský nahodil na Malinu do velkého brankoviště. Malina bohužel nedokázal ideálně trefit míček.
48:54
Kyc faulován v rohu. Vysloužil si dvouminutovou výhodu pro svůj tým.
48:53
Vyloučen hráč Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
47:24
Kunratice dokázaly využít přesilovou hru a srovnat stav
47:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Michal Strnad (2:2).
46:46
Malina vystavil své tělo proti střele.
45:49
Nesmyslné vyloučení Špačka. Ani dlouhá rozmluva Kozelského s rozhodčími nepřinesla ovoce.
45:48
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:30
Kozelský z voleje trefuje krásně nad Martina.
37:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Dominik Špaček (2:1).
37:13
Kyc zablokován při výjezdu kolem mantinelu.
35:30
Jirásek při výhozu míčku sekl Kozelského.
33:52
Řehula si stěžuje jako malý.
32:20
Prorok zkusil vystřelit zadovkou mezi nohama. Bohužel mimo.
29:05
Tůma při své střele neuhlídal svůj došvih.
28:15
Vavrečka srovnává stav.
28:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (1:1).
26:24
Kunratice začínají hrát nefér.
24:50
Martin se štěstím chytá Prorokovu střelu.
22:45
Dvě rychlé střely na Martina.
22:08
Kulík mohl střílet do prázdné branky, míček mu bohužel sjel z čepele.
19:11
První přesilová hra také pro domácí tým.
19:10
Vyloučen hráč Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12
Plaček trefuje tyč.
15:59
Zapletálek je velikou oporou. Zneškodňuje jednu střelu za druhou.
14:23
Domácí v plném počtu.
14:00
Zapletálek opět pozorný proti Strnadově střele.
13:05
Řezáč zneškodnil Strnadovu střelu.
12:24
První přesilová hra pro Kunratice
12:23
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:04
Strnad vypálil přes domácí hráče. Zapletálek se štěstím vyráží.
11:50
Řezáč hodně vysunutý.
11:11
Řezáč bez ohlédnutí vyhodil na Kozelského, ten bohužel neměl šanci tento míček doběhnout.
10:22
Herblich v souboji padá na zem společně s Chládkem.
09:38
Zvoní tyč.
08:24
Kozelský mohl nahrát na Vavrečku, ale bohužel mu míček utekl.
07:30
Kunratice zatím aktivnější na míčku.
05:35
Zapletálek zneškodnil střelu Fenika.
04:09
Náhodně tečovaná střela se bohužel odrazila za Zapletálka.
04:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval David Jirásek (0:1).
02:45
Děček zabránil střele.
00:01
Úvodní buly pro hosty,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: David Jirásek, Jan Kerzel, Michal Pražák, Martin Fenik, Mikuláš Plášek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Jakub Mrózek, Dominik Špaček, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Vojtěch Vavrečka