0:2
3:6
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:11
11. Erik Šochman, 12. Marián Kloza, 45. Pavel Bezděčík, 47. Martin Šulc, 59. Martin Šulc - 2. Filip Řehulka, 7. Ivan Pergler, 17. Kryštof Valenta, 22. Tomáš Boubelík, 37. Ondřej Schuller, 48. Ivan Pergler, 49. Vojtěch Plaček, 52. Mikuláš Plášek, 54. Martin Spišák, 60. Adam Kulík, 60. Vojtěch Plaček; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Denis Jasiok 12, Michal Kolář 2 - Martin Spišák 28; po třetinách: 2:3, 0:2, 3:6;
60:00
Komentář trenéra hostů Adama Havránka: Dneska skvělý utkání, za které musím kluky pochválit. Od začátku jsme měli skvělé tempo, které jsme drželi až do konce utkání. Jsem rád, že jsme dokázali vyhrát větším rozdílem, a nebáli se o výsledek až do konce. Díky rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra pana Libora Pacíka: Dneska jsme vyhořeli ve všech florbalových dovednostech, ale když to nejde na krásu musí se to ubojovat. Bohužel jsme byli všude o krok za soupeřem a v souboji buď faulovali nebo prohráli. Nepovedené utkání se spoustou chyb ,snad s vyjímkou 3. třetiny, kde hráči malinko zvedli frekvenci bojovnosti. Nezbývá než dál pracovat. Cesta je dlouhá.
60:00
59:59
Zatím nejhorší domácí výkon Torpeda je za námi a Start si odváží z Havířova jednoduché vítězství
59:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval David Jirásek (5:11).
59:58
Další nekompromisní protiútok zakončil do odkryté brány Plaček
59:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Mikuláš Plášek (5:10).
59:12
Plášek prohodil Peřkovi mezi nohama a našel na středu volného Kulíka, který zakončil také mezi nohy Koláře
58:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Dominik Křístek (5:9).
58:22
Šulc zpracoval nahození Křístka přes celé hřiště a sám proti brankáři nekompromisně skóroval
57:51
Kolář fantasticky vytáhl míček na brankové čáře
57:17
Hostující Boubelík se po souboji bolestivě svíjí na zemi
56:50
Křístek se pohotově vrátil a čistě zabránil protiútoku Startu, odnesl to pouze míček a hra je přerušena
55:19
Kolář vychytal únik Fenika
53:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Spišák, asistoval Adam Kulík (4:9).
52:46
Feber dnes častěji zkouší baseball než florbal.
51:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Adam Kulík (4:8).
51:49
Kuriózní branka. Kozlík chtěl pomoct Jasiokovi, ale spíše mu zavařil. Ani jeden pak nevěděl, kde je míček a Plášek už měl jednoduchou pozici
51:37
Další Feberova střela mimo
50:18
Timeout Florbal Exelsior Havířov
48:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Patrik Chládek (4:7).
48:48
Standartní situace z hranice velkého brankoviště skončila ve zdi Startu. Z následného protiútoku se k odraženému míčku dostal Plaček a propálil Jasioka
47:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Kryštof Valenta (4:6).
47:55
Pergler před branou odebral míček Křístkovi a z otočky zakončil k tyči
47:14
Kozlík z první hodně mimo tři tyče
46:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Erik Šochman (4:5).
46:15
Šulc jako jediný věděl, kde se před branou míček nachází a pod tělem Spišáka zasunul střílenou přihrávku Šochmana
45:00
Chládkovi se míček zamotal a ani netrefil bránu
44:59
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Patrik Chládek.
44:59
Peřka zatáhl za ruční brzdu a uvidíme trestné střílení
44:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Kozlík (3:5).
44:50
Bezděčík byl hodně důrazný před brankou a vstřelil svou první branku v letošní sezóně, kterou oslavil svým klasickým způsobem. Políbil znak Torpeda na hrudi #THvSrdci
41:19
Torpedo zatím moc nemyslí na zadní vrátka, a tak hned z úvodu třetiny měl Jasiok plné ruce práce
39:26
Šulc, který teď v sestavě nahradil Černého, se pokusil prosadit střelou od mantinelu
38:10
Jasiok si teď poradil v souboji 1 na 1 s šancí Chládka
37:31
Domácí jsou před svou bránou nedůrazní. Další šanci hostí zastavilo až sekání do Jasioka
36:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Jan Kerzel (2:5).
36:50
Šikovnou tečí před bránou se prosazuje nepokrytý Schuller
36:38
Na hřišti se dnes poprvé také objevuje Křístek a střílí do bránícího hráče
35:27
Peřka po několikáté výborně přečetl přihrávku Startu a založil nadějný protiútok
34:47
Start se usadil na domácí polovině, naštěstí po většinu času pouze v rohu hřiště
29:30
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
21:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Martin Fenik (2:4).
18:07
Vyloučen hráč Michal Kolář družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:07
Přesilovku si vyzkouší také hosté, Kraus byl v souboji až moc důrazný
17:41
Řehulka předběhl Kutáčka a povedenou zadovkou poslal do šance spoluhráče.
16:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Valenta, asistoval Martin Fenik (2:3).
14:43
Přesilové hry nejsou bohužel silnou stránkou Torpeda, po většinu času se domácí jen bránili
12:43
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
11:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Adam Feber (2:2).
11:37
Kloza sám na Spišáka nekompromisně využil brejk, do kterého ho vyslal pohotově Feber
10:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Pavel Bezděčík (1:2).
10:41
Šochman střelou od mantinelu, přes několik hráčů, trefuje roh branky a snižuje stav utkání
09:49
Spišák zatím sebevědomě likviduje útoky Torpeda
09:26
Přesilovka domácím vůbec nevyšla
08:32
Pražák utekl sám na Jasioka, ten si za pomoci Černého s jeho střelou poradil.Následně se do šance dostal také domácí Tychtl
07:57
Vilím netrefuje poloodkrytou bránu
07:26
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
07:26
Po faulu na středu hřiště se domácí pokusí prosadit v přesilovce
06:35
Tychtl pouze do připraveného Spišáka
06:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Martin Fenik (0:2).
06:04
Nepokrytý Pergler jednoduše uklidil svou střelu ze vzduchu do brány bezmocného Jasioka
05:40
Jasiok musel nadvakrát zlikvidovat šanci hostí
05:15
Domácí se nemohou přiblížit bráně hostí, a tak střílejí ze střední vzdálenosti. Žádná však bránu pořádně neohrozila
04:00
Peřka skvěle přečetl přihrávku hostí a založil protiútok, Tychtl však na jeho přihrávku nedosáhl
03:22
Žwakovu chybu v rozehrávce naštěstí Pergler nepotrestal
02:34
Torpedo napadá rozehrávku hostí.
01:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka, asistoval Jan Kerzel (0:1).
01:39
Standartní situace hostí končí v brance Torpeda. Nepovedená střela se odrazila před Jasioka, kde se svým důrazem prosadil Řehulka.
00:31
Střelu navrátilce Filipa jednoduše zneškodnil Spišák
00:01
Úvodní vhazování pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Spišák; hráči v poli: David Jirásek, Jan Balvín, Michal Pražák, Vojtěch Plaček, Patrik Chládek
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Kozlík, Matěj Černý, Daniel Tychtl, Daniel Filip
00:00
Vážení čtenáři, vítáme Vás na online přenosu 11. kola 1. ligy mužů mezi domácím Florbal Exelsior Havířov a hostujícím FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice. Hosté již včera odehráli vítěznou předehrávku proti druhému havířovskému týmu. Uvidíme, jestli se jim to podaří i proti Torpedu.