4:2
2:3
- : -

Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:6
16. Marek Pixa, 32. Ondřej Riebauer, 34. Jan Louvar, 35. Ondřej Riebauer, 40. Michal Skuhrovec, 50. Marek Pixa, 53. Marek Pixa - 16. Filip Daberger, 24. Jan Novák, 34. Daniel Krejčíř, 51. Tomáš Kucharič, 51. Vojtěch Vlček, 55. Pavel Palát; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 6 - Jan Hándl 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Kladno: 5, Znojmo: 5
59:59
Komentář hostujícího trenéra Petra Chocholy: Dnes jsme jeli do Kladna v dost okleštěné sestavě, kde nám chyběli tři hráči, kteří bodovali v předchozím zápase. I přes to nebýt našeho výpadku v druhé třetině, kde jsme soupeři věnovali laciné góly. Jsem hrdý na svůj tým, co předvedl týmově ve třetí třetině, kdy na konci jsme měli na hokejce srovnání. Gratuluji soupeřům k vítězství.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Dnes se nám otočila role, kdy jsme hráli, s ohledem na soupeřovu sestavu v roli favorita a bohužel jsme se v této roli hodně trápili. Několikrát jsme mohli utkání ukončit. Nedařilo se nám to především kvůli laciným chybám. I přes to tři body a dobrá zpětná vazba.
59:58
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
59:58
Poslední možnost pro znojemské dvě sekundy před koncem zápase, aby vyrovnali.
59:00
Máme tu poslední minutu, která se odehrává ve vražedném tempu.
58:23
Přívara se krásně zbavil bránícího hráče a vydává se do protiútoku.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
54:33
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
54:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Jan Novák (7:6).
54:33
Hosté opět snižují na rozdíl jednoho golu po zásluze Pavla Paláta.
53:00
Pixa se mohl znovu radovat, ale hostující golman byl proti.
52:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Jan Louvar (7:5).
52:21
Marek Pixa kompletuje hattrick po nahrávce Jana Louvara.
50:59
Timeout Kanonýři Kladno
50:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Lukáš Blizňák (6:5).
50:59
Vlček snižuje na 6:5.
50:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Matouš Neubauer (6:4).
50:07
Hosté rychle reagují a vrací se k dvoubrankovému rozdílu.
49:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Joel Ahlin (6:3).
49:26
Pixa navyšuje vedení domácího celku na 6:3.
48:25
Kladno dobývá znojemskou branku, nicméně znojemská obrana stále drží.
48:09
Po dlouhé době jsme mohli vidět střelu, která ale zase končí na bránou.
44:48
Stůj se vydal dopředu a před brankou našel Pfaura, kterému ale přihrávka nesedla.
42:01
Kladno kombinuje na vlastní polovině, ale Znojmo je nepouští k žádnému většímu útoku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 14 ku 3 pro domácí Kladno.
39:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Jan Louvar (5:3).
39:45
A ještě před koncem druhé třetiny se mění stav zápasu, 15 vteřin před koncem zvyšuje Michal Skuhrovec na dvoubrankový náskok pro domácí Kladno.
39:20
Hosté drží míček na své polovině.
39:00
A máme před sebou poslední minutu druhé třetiny, uvidíme co se v ní stane.
37:17
V posledních minutách bylo na hřišti docela rušno, během tří minut a třiceti pěti vteřin padlo 5 branek.
34:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Marek Pixa (4:3).
34:22
A je tu další GÓL, po 35ti vteřinách vrací Kladenskému celku vedení zkušený kanonýr Ondřej Riebauer.
33:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Tomáš Kucharič (3:3).
33:47
Netrvalo dlouho a máme tu srovnávací branku na 3:3 přesně po 33 vteřinách.
33:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Joel Ahlin (3:2).
33:14
A po dvou minutách a dvou vteřinách tu máme obrat dnešního zápasu.
31:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Filip Ullmann (2:2).
31:12
A je vyrovnáno, po 12ti vteřinách přesilovky Kladno srovnává na 2:2.
30:47
Vyloučen hráč Martin Polehňa družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
30:47
A budeme svědky první přesilovky v tomto zápase, dokáže jí domácí Kladno využít naplno?
28:25
Brankář hostujícího týmu svůj tým zatím drží.
25:30
Po obdržené brance se domácí tým snaží držet balónek co nejdéle a nutno říct, že zatím povedeně
23:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Polehňa (1:2).
23:43
Po samostatném úniku jednoho z hráčů hostujícího týmu se po krásně umístěné střele pod břevno mění stav utkání na 2:1 pro Znojemský tým.
21:30
V úvodu druhé třetiny mají ze hry více hráči hostů.
20:01
Kladenský tým vyhrává úvodní buly druhé třetiny.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám končí v poměru střel 8 ku 4 pro domácí Kladno.
18:00
A máme před sebou poslední dvě minuty první třetiny.
15:59
15:59
A máme vyrovnáno, netrvalo dlouho konkrétně 13 vteřin a stav utkání je opět vyrovnaný.
15:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Jan Novák (0:1).
15:46
Hostí vstřelili první branku dnešního utkání, doufejme že domácí brzy odpoví.
14:55
Skuhrovcova střela končí nad brankou.
14:25
Další zákrok kladenského golmana při samostatném úniku hostujícího hráče.
13:54
Stůjova střela končí v boku.
13:45
Skvělý zásah Lupoměcha při situaci 2 na 1.
11:54
Útočná rozehrávka pro Znojmo.
10:20
Kladno drží Znojmo v tlaku, ale utkání stále bez golu.
09:02
Zblokovaná Ullmannova střela končí za mantinelem.
07:20
Kladno kombinuje na obranné polovině.
06:15
Nebezpečná situace v Kladenském brankovišti, která nekončí golem.
04:25
Ahlinova střela končí v boční síti.
00:01
Úvodní buly vyhrává Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Filip Daberger, Vojtěch Vlček, Jan Novák, Martin Polehňa, Pavel Palát
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Vojtěch Pfaur, Dušan Přívara, Filip Ullmann