1:2
2:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Bulldogs Brno 6:7
4. Adam Kulík, 17. Ivan Pergler, 19. Kryštof Valenta, 32. Patrik Chládek, 52. Martin Fenik, 55. Patrik Chládek - 10. Adam Konečný, 11. Peter Bezeg, 22. Lukáš Punčochář, 32. Martin Grlický, 41. Matyáš Němec, 44. Tomáš Kadavý, 53. Michal Pešák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Spišák 23 - Kryštof Bartek 22; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
60:00
Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Hezký vyrovnaný utkání. Brno bylo dnes extrémně silný na míčku, takže to z naší strany bylo spíš o obraně. Přesto si myslím, že by tomu remíza slušela. Bohužel rozhodujou maličkosti a tento zápas rozhodla v náš neprospěch celotýdenní práce na tréninku. Díky rozhodčím, soupeři a našim především malým fanoušku.
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Škoda chvilkové koncetrace které domácí trestali. Hrou na míčku jsme si vytvořili dostatek šancí tak aby konečné skoré bylo výraznější. Děkuji hráčům za výkon a tři body.
54:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek bez asistence (6:7).
54:25
Máme tady další gol Patrika Chládka opět bez asistence a snižuje vedení hostů na 6 : 7
52:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Pešák, asistoval Lukáš Punčochář (5:7).
52:37
Ale hosté na to docela rychle odpovídají golem na 5 : 7
51:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Ivan Pergler (5:6).
51:57
A máme tady gol domácích na 5 : 6
51:00
Domácí se snaží vyrovnat stav utkání ale moc se jim to nedaří.
46:40
Hosté napadají úspěšně rozehrávku domácích
43:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Michal Pešák (4:6).
43:39
Hosté zaskočili obranu domácích a dávají gol na 4 : 6
42:55
Golman domácích předvedl dokonalý zákrok.
42:05
Stále můžeme sledovat vyrovnanou hru na obou stranách.
40:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Němec, asistoval Jan Vojtíšek (4:5).
31:24
Ale máme tu rychlou odezvu domácích hned po buly dává gol Patrik Chládek bez asistence a srovnává stav utkání na 4 : 4
31:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Jan Vojtíšek (3:4).
31:20
Hosté proměnují přesilovou hru a ujímají se vedení.
31:00
Domácím se uspěšně drřet míček na utočné polovině.
29:35
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:42
Nájezd hostů neproměnil hráč s číslem 37 Bajnar Zdeněk.
27:17
Domácí golman vytasil nádherný zákrok.
22:50
Můžeme sledovat vyrovnanou hru.
21:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Martin Fajt (3:3).
18:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Valenta, asistoval Filip Řehulka (3:2).
18:31
Po stečované střele Řehulky domácí dávají gol na 3 : 2
16:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Martin Fenik (2:2).
16:04
Po krásné zpětné nahrávce Pergler střílí gol do odkryté hostující branky.
13:58
Řehulka vystřelil míček na branku hostů ale golman ho vyrazil helmou.
10:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Peter Bezeg, asistoval Zdeněk Bajnar (1:2).
10:31
Střela přes obránce domácích na zadní tyč a hosté vedou 1 : 2
10:18
Domácí vyčkávají s míčkem na své polovině.
09:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Martin Grlický (1:1).
09:15
S trochou štěstí hosté proměnují přesilovou hru a stav utkání je srovnán.
08:23
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
08:09
Domácí se snaží aktivně napadat.
03:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Ondřej Schuller (1:0).
03:16
Po Schullerově náhozu na branku Kulík doráží a je z toho gol na 1 : 0.
01:46
Domácí i hosté hrají aktivně na nohou.
00:01
Byla zahájena první třetina.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Miroslav Kladivo, Jan Vojtíšek, Martin Grlický, Matyáš Němec, Adam Konečný
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Spišák; hráči v poli: Josef Tůma, David Jirásek, Michal Pražák, Vojtěch Plaček, Patrik Chládek