3:1
5:2
- : -

Florbal Ústí - Florbal Exelsior Havířov 11:3
10. Martin Fuchsig, 11. Martin Fuchsig, 20. Ondřej Kawulok, 32. Dominik Beneš, 36. Jan Peška, 38. Martin Fuchsig, 49. Ondřej Kawulok, 51. Martin Žáček, 51. Dan Semerád, 53. Dan Semerád, 54. Martin Fuchsig - 22. Daniel Tychtl, 41. Marián Kloza, 58. Adam Feber; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Lukáš Topš 16 - Denis Jasiok 15, David Lipowski 5; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Pavla Kotuly:Třetí debakl v řadě, už nevím jak to hodnotit. Je jasné, že se musí něco změnit, jinak to s námi nedopadne dobře. Nejen naše hra, ale především přístup a chování na hřišti.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Derky:Jsem velice rád, že jsme dokázali zvládnout tento těžký víkend, ve kterém jsme předvedli kvalitní týmový výkon podpořený dobrý výkonem v brance. Chtěl bych moc poděkovat suprovým divákům, jen škoda, že takovétto výkony nevidí mnohem více děti v klubu. Soupeři přeji dobrou cestu domu
60:00
58:25
Kloza zahodil šanci zvýšit skóre hostujícího celku.
57:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (11:3).
55:00
Omlouváme se měli jsme menší technický problém.
53:17
Vyloučen hráč David Chládek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Radim Kühnel (11:2).
52:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Pavel Vlček (10:2).
50:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Dominik Beneš (9:2).
50:25
Timeout Florbal Exelsior Havířov
50:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Žáček, asistoval Václav Vavruška (8:2).
48:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (7:2).
48:02
Juniorská lajna spolu s kapitáme Stummerem se snaží zmást hostující celek
47:10
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:19
Ani mela před brankou Jasioka nevynesla gól pro domácí.
44:18
Nedovolený zákrok na Vavrušku, rozehra na polovině hostí a velká šance pro domácí.
42:30
Domácím se nepovedla rozehra a je z toho protiútok.
41:59
Domácí se snaží být více aktivní na balónku.
40:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Martin Kutáček (6:2).
40:20
Semerád sbírá odražený balón z rozehrávky a posílá dělovku k mantinelu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Lipowski družstva Florbal Exelsior Havířov
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Florbal Ústí- 14 Florbal Exelsior Havířov- 6
40:00
39:41
Feber sám na Topše, ten byl ale tím šťastnějším a balónek má v rukou on.
38:24
Vavruška posílá padáček na druhý konec hřiště.
37:52
36:25
Topš se štěstím vyráží balónek z prostoru před brankovou čárou.
35:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval David Stummer (5:1).
34:43
Na hřišti juniorská lajna, vymýšlí co to jde aby dostali balónek za brankovou čáru.
32:29
Kühnel svou střelou z poloviny rovnou do rukou hostujícího gólmana.
31:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (4:1).
31:19
Domácí při přesilovce tak motají soupeře, že ti ani neví kde jim hlava stojí.
30:08
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
29:36
Semerádova střela nebyla 100 procentní a končí v rukou Jasioka.
28:51
Z obou stran je vidět velký tlak do branky, ale také velmi surové zákroky.
26:30
Krásná rozehra ze strany domácích, bohužel zakončení od Beneše bylo příliš vysoko.
24:23
Pavelka suveréně do rukou Jassioka ten posílá dopředu, ale je pískáno pro vysokou hůl Febera.
23:31
Peška vybojoval rozehru na pravém mantinelu.
22:49
Souboj vlastních hráčů Havířova před brankou.
21:58
Vavruška z vytočení trefuje jen mantinel za brankou.
21:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Marián Kloza (3:1).
21:06
První střelou Semerád, jen do hrudníku hostujícího gólmana.
20:38
Domácí do druhé třetiny vstoupili jako lepší tým.
20:00
20:00
Střely po první třetině Florbal Ústí- 9 Florbal Exelsior Havířov- 11.
20:00
19:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (3:0).
18:59
Domácí zatím schytávají balónkem ze všech stran.
17:58
Beneš od mantinelu trefuje jen boční síť.
17:27
Vavruška úplně sám před brankou, trefuje jen ležícího Jasioka.
16:11
Beneš nadělil nemilosrdný hit Kozlíkovi.
15:09
Rychlá rozehra hostujícího celku, domácím zachraňuje Topš v brance a pak také Stummer v obraně.
14:28
Nepřesné střely týmu Havířovských moc nepomáhají.
12:14
Hosté se nemohou dostat přes výbornou obrannou lajnu domácích.
10:50
Těmto dvoum to spolu zřejmě svědčí, jejich spolupráce přinesla domácímu celku už druhý gól.
10:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Jan Peška (2:0).
10:33
Fořt hájí čest domácího gólmana do kterého i přes to že měl balónek pod kontrolou šel jen z Havířovských.
09:22
07:45
Feber který se dostal do úniku svou střelou trefuje Topše, ten odráží před sebe Křístek však nestihl dorazit do prázdné branky.
05:47
Semerád pálí od mantinelu, jen do připraveného Jasioka.
05:10
První zákrok si připisuje i Topš, z velkého brankoviště ho střelou prověřil Filip.
04:16
Domácí začínají vystrkovat růžky, ukazují svojí bojovnost a tlak do branky.
03:26
Vítek polícá první střelu domácích jen do obrany.
02:51
Vilím to zkouší hned po rozehře, nepodařilo se, domácí balón sbírají a vytváří protiútok.
02:13
Nedovolný zákrok ze strany Pešky.
01:10
Hosté kombinují na vlastní polovině, ale na tu útočnou se zatím neodvažují.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích, hned se stahují do obrany a vymýšlí plán hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Dominik Ošťádal, Ondřej Drong, Adam Feber, Richard Kraus, Dominik Křístek
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: David Stummer, Tomáš Sattler, Martin Žáček, Vít Pavelka, Václav Vavruška