4:2
3:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Z.F.K. AQM Petrovice 12:5
3. Michael Kudláček, 3. Dominik Vlček, 5. Daniel Drobiš, 5. David Chvosta, 13. Michal Měřička, 24. Ondřej Havelka, 26. Daniel Drobiš, 29. Jan Procházka, 40. Jan Králík, 41. Michal Měřička, 52. Ondřej Havelka, 58. Jan Staněk - 26. Ondřej Gabzdyl, 29. Jakub Nota, 49. Petr Skácel, 52. Adam Zbořil, 54. Lukáš Homola; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 187; zásahy brankářů: Radek Kulhan 17 - Martin Janík 16, Pavel Kulla 20; po třetinách: 5:0, 4:2, 3:3;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: Budějovice 17, Petrovice 10.
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Vlčka: První čtyři pokusy skončily v naší síti a po necelých čtyřech minutách bylo rozhodnuto. Je úplně jedno, proti komu hrajeme, my nejprve musíme vyhrát zápas sami se sebou a pak můžeme porážet i soupeře. Každý z hráčů má na to, aby ukázal daleko více, ale každý musí začít nejprve u sebe. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
59:59
Kometář trenéra týmu domcácích Lukáše Malého: Výborný vstup do zápasu po pěti minutách zápas rozhodl, poté jsme ztráceli koncentraci a zápas se poustupn vyrovnával. Jsem rád, že jsme se konečně rozstříleli a prodloužili domácí šňůru výher.
58:58
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
57:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (12:5).
57:50
Po nahrávce od Chvosty se pěkně z úhlu trefuje Staněk.
56:50
Kromě pár nepovedených střel se toho zase moc neděje.
54:44
Z rozehrávky rychle hrál Staněk na Chvostu, ten ale střílel do gólmana.
53:47
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
53:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Homola, asistoval Petr Skácel (11:5).
53:03
Po zneškodněné petrovické rozehrávce se ujímají balonku Štíři.
51:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Jakub Nota (11:4).
51:14
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
51:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Michal Měřička (11:3).
51:02
Po přesné nahrávce od Měřičky se strefil z první Havelka.
49:55
Standardka v podání Staňka s Brožkem nepřinesla žádný zvrat.
48:44
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Jan Daubner (10:3).
48:44
Skácelova střela prošla domácímu gólmnovi těsně nad ramenem, nemohl s ní nic udělat.
47:38
Nejdřív zaútočily Petrovice a potom Budějovice, oba týmy ale bez prosazení.
46:46
Drobiš se blýskl v obraně a domácí přebírají míček od hostí.
45:46
Kulhan překvapil excelentním zákrokem.
43:23
Víc ze hry mají domácí, ale i tak se moc na útočnou polovinu nevydávají.
40:55
Procházka střílel do rohu.
40:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Jan Králík (10:2).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny ve prospěch Budějovic.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Václav Hejplík (9:2).
39:59
Střely za druhou třetinu zápasu: Štíři 12, Petrovice 12.
39:49
Měřičkovi se naskytla šance, ale napálil to do hráče.
38:26
Teď střílel starší Hanák, ale taky z toho nic nebylo.
37:18
Mladší Hanák vystřelil lajdácky jenom jednou rukou, což se mu moc nevyplatilo.
36:30
Kudláčkova střela si nenašla své místo v Kullově bráně.
34:15
Cahovi se nepodařilo dorazit Hanákovu střelu z půlky.
33:02
Zbývá půl minuty z přesilovky domácích, kteří ji zatím nedokázali využít.
31:41
Vyloučen hráč Radim Heiser družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
30:40
Od posledního gólu se toho ale zase moc neděje, žádné zásadní akce nebo zákroky.
28:37
Konečně nějaká koukatelná akce: po nečekané rychlé nahrávce od Hanáka skóruje Procházka.
28:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (8:2).
28:36
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kulla družstva Z.F.K. AQM Petrovice
28:29
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jakub Nota, asistoval Adam Zbořil (7:2).
27:10
Zápas pořád probíhá v klidu, není tu toho moc k vidění.
25:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Ondřej Gabzdyl, asistoval Vojtěch Mrkva (7:1).
25:10
Fun fact: I když Budějovice vyhrávají 7:0, tak na zlomené hokejky vedou 2:0 Petrovice.
25:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (7:0).
24:37
Odehrána je více než polovina oslabení a domácí se drží s přehledem.
23:32
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka z trestného střílení (6:0).
22:59
Na balonku jsou Petrovice, ale také bez úspěchu v útoku.
19:59
Počet střel za 1. třetinu: Štíři 19, Petrovice 4.
18:07
Po rozehrávce Budějovic střílel Staněk, ale neproměnil.
16:44
Krásnou nahrávku od Měřičky Havelka nezpracoval, čímž ztratil šanci vystřelit.
15:15
Drobiš střílel vedle.
13:47
Slibně vypadající akce Petrovic nakonec nevyšla.
13:02
Chvastekova střela prošla těsně vedle Kulhanovy brány.
12:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Ondřej Havelka (5:0).
12:02
Po dlouhém snažení před petrovickou bránou se domácí opět prosazují.
10:29
Brožek zblokoval Hurajtovu střelu.
09:11
Janík předvedl další dva úspěšné zákroky; proti Kudláčkově a pak Procházkově střele.
07:42
Míček drží domácí a hra je momentálně celkem klidná.
06:21
Janík helmou zpacifikoval střelu Tomáše Hanáka.
04:54
Skácel prozkoušel Kulhana střelou backhandem, ten ji ale vychytal.
04:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Dominik Vlček (4:0).
04:05
03:22
Kulhan si připisuje první dnešní zákrok, se Zbořilovou střelou si hravě poradil.
02:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Tomáš Brožek (2:0).
02:48
Netrvalo to dlouho a Vlček zvyšuje na 2:0.
02:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček bez asistence (1:0).
02:38
S první pořádnou střelou zápasu přichází první gól, skóre otevírá díky nekompromisní střele tahem Kudláček.
01:25
Radek Hanák dlouho držel balonek, ale když chtěl vystřelit, míček mu ujel.
00:23
Od úvodního hvizdu první třetiny jsou na míčku domácí.
00:01
Omlouváme se, z technických pproblémů dnes nebude fungovat tvcom.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Lukáš Homola, Adam Zbořil, Jan Daubner, Petr Skácel, Jakub Nota
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Václav Staněk, Michal Měřička, Jan Králík