2:4
0:2
- : -

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBC Vikings Kopřivnice 7:8
4. Radim Fila, 10. Pavel Zbořil, 11. Michal Fila, 17. Radim Fila, 18. Dominik Král, 32. Pavel Zbořil, 35. Dominik Král - 15. Daniel Opatřil, 17. Jakub Kostelník, 28. Jakub Kostelník, 30. Lukáš Vávra, 36. Lukáš Vávra, 38. Vojtěch Zátopek, 51. Jakub Kostelník, 57. Daniel Šimíček; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 31 - Jan Klinka 31; po třetinách: 5:2, 2:4, 0:2;
59:59
Kometář trenéra hostí: První třetina se nám moc nepovedla. Zbytečné chyby v obraně. Kdyby jsme proměnili 4 tutovky tak zápas vypadá úplně jinak. V 2. a 3. třetině už jsme hráli svoji hru a soupeře jsme k ničemu nepustili. Jsme rádi za důležité 3 body do tabulky a doufám že nám to pomůže do dalších zápasů
59:59
Kometář trenéra domácích: Škoda ztracených bodů. Začali jsme dobře, ale postupně jsme se ze zápasu vytráceli. Děkuji všem aktérům utkání.
56:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Vojtěch Zátopek (7:8).
56:26
Kontroverzní standartka pro hosty
53:55
Král teď dělal nějaké brikule před bránou Kopřivnice ale hostující bek mu ukázal že to nepůjde
51:14
Martin Slabý si dnes přijel spravit chuť po nepovedeném turnaji dorostenců kdy je motali starší žáci Bulldogs kteří hráli polovinu zápasu dobrovolně ve 4 hráčích
50:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Lukáš Soukal (7:7).
50:38
Nádherná rána Kostelníka do šibenice kterou srovnává stav utkání
49:51
Melounek zatáhl na půlce a vyslal dobrou střelu kterou golman vyrazil jako kdyby byl Petr Čech v prime formě
46:00
Král v dnešním zápase ukazuje že i když mám dres o velikost menší tak mu to nebrání hrát doré utkáni
44:29
Jedlička ukazuje že má na základní sestavu když v rohu poslal hráče soupeře na párek do bufetu
37:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Ondřej Kubátko (7:6).
35:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (7:5).
35:23
A to se také stává
35:00
Bábíček dává příležitost hostů upravit skore svým vyloučením
34:53
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
34:28
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Michal Fila (7:4).
34:28
Král znovu před brankou se nejlépe zorientoval a dává svůj druhý gol v dnešním zápase
31:49
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Dominik Král (6:4).
30:23
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
29:59
Rychlý teď doslova ukradl gol hostům
29:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Tadeáš Strnad (5:4).
27:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Tomáš Telčer (5:3).
17:58
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Radim Fila (5:2).
17:58
Dominiku to je ono. Král se nejlépe zorientoval před brankou a dává další gol domácích
16:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (4:2).
16:46
Hosté znovu snižují
16:01
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila bez asistence (4:1).
16:01
Radim Fila skvěle projel celé hřistě a zakončil po vzoru bývalého hráče A týmu Lukáše Gregra a zvyšuje na 4:1
14:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (3:1).
14:47
Opatřil snižuje na rozdíl dvou branek
14:00
Po další Líznarově chybě se hosté dostali hosté do šance kterou zlikvidoval Rychlý