2:4
6:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Florbal Primátor Náchod 12:7
6. Tomáš Vlček, 12. Marek Sluka, 14. Marek Sluka, 20. Patrik Svoboda, 29. Daniel Škoula, 35. Karel Horký, 44. Matěj Kodl, 48. Marek Sluka, 49. Martin Eliáš, 51. Patrik Kovářík, 58. David Konečný, 58. Marek Sluka - 1. Jiří Vlček, 29. Rostislav Verner, 30. Aleš Kaválek, 33. Miloš Macháček, 38. František Donaj, 41. Rostislav Verner, 57. Jan Světlík; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Jan Křemen 13, Martin Kohout 14 - Vlastimil Skalický 20; po třetinách: 4:1, 2:4, 6:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : První třetinu jsme zaslouženě vedli, druhou třetinu jsme si trenéři mysleli, že si dělají hráči na hřišti legraci tak musela přijít změna. Ve třetí třetině jsme zapnuli druhý stupeň a soupeře přejeli a zaslouženě vyhráli. Zaslouženě bereme 3 body, jsme rádi za mladé kluky co předvedli ve třetí třetině a soupeři přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme pořadatelům a divákům v hale.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka : Po strašidelné úvodní třetině, kdy jsme si mysleli, že to dostaneme zadarmo, jsme se dokázali vrátit zpátky do hry. Bohužel když jsme měli domácím zarazit smrtící údery, tak jsme dostali lekci z jednoduchosti. Domácí trestali každou naši lajdáckost a zaslouženě vyhráli. Chtěl bych pochválit domácí za sportovní fair-play gesta během zápasu, kéž by toto chování bylo standatrní!
60:00
57:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka bez asistence (12:7).
57:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný bez asistence (11:7).
56:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jiří Vlček (10:7).
55:55
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
55:06
Tým Florbal Primátor Náchod úspěšně ubránil první oslabení v této hře.
54:55
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vystřelil už několikrát na branku. Gól ale ještě nepadl.
53:06
Vyloučen hráč Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
51:12
Hráč s číslem 59 Adam Lešuk předvedl skvělou obehrávku dvou hráčů. Gól ale nepadl.
50:26
Timeout Florbal Primátor Náchod
50:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Marek Sluka (10:6).
48:16
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr zvyšuje svůj náskok a pozitivita z jejich střídačky je viděl.
48:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Tomáš Balej (9:6).
47:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Jakub Uhřík (8:6).
46:07
Míček není ani chvíli v klidu. Lítá sem a tam a nikdo ho nedokáže zastavit.
44:41
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr měl standartku pár metrů od branky protihráče. Hráči šanci ale neproměnili.
44:10
Brankář týmu Florbal Primátor Náchod chytá střelu z půlky.
43:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Marek Sluka (7:6).
40:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Jan Světlík (6:6).
40:56
Nešťastný začátek třetí třetiny pro tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhrál tým Florbal Primátor Náchod
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Kohout družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8, Florbal Primátor Náchod 11.
40:00
37:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Jan Čečetka (6:5).
37:26
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr má standartku na útočné polovině.
35:39
Brankář Jan Křemen byl atakován. Zákrok byl na hraně faulu.
34:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (6:4).
33:36
Hra začíná být tvrdá. Hráči do sebe vráží a padají. Rozhodčí nechávají hru plynout.
32:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Miloš Macháček, asistoval František Donaj (5:4).
31:17
Tým Florbal Primátor Náchod si připravuje standartku a promýšlí svůj útok.
29:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jan Světlík (5:3).
28:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Škoula, asistoval Michal Nový (5:2).
28:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Miloš Macháček (4:2).
27:50
Hra byla přerušena velice ošemetnou situací. Hráč týmu Florbal Primátor Náchod měl být vyloučený z důvodu sekání. Faulovaný hráč, ale rozhodčím řekl že to bylo čistý. Fanoušci tohle gesto ohodnotili potleskem.
26:58
Brankář Jan Křemen chytá střelu z půlky a uklidňuje hru.
24:30
Brankáři obou týmu skoro nemají co dělat. Obrana odvádí svou skvělou práci.
22:30
Stav hry je prozatím velice vyrovnaný. Oba týmy předvádí dobrou hru.
20:55
První střela připadá týmu Florbal Primátor Náchod.
20:02
První buly ve druhé třetině vyhrál tým Florbal Primátor Náchod.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10, Florbal Primátor Náchod 7.
20:00
19:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Marek Sluka (4:1).
17:55
Tým Florbal Primátor Náchod se dlouho nedostal do žádné gólové šance.
16:00
Brankář týmu Florbal Primátor Náchod Vlastimil Skalický má spoustu práce. Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr střílí na branku hlava nehlava.
14:54
Povrch je v dnešní hale obzvlášť kluzký. Hra se v jednom kuse pozastavuje.
13:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Karel Horký (3:1).
12:23
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr měl několik šancí zvýšit svůj náskok.
11:28
11:00
Hráč s číslem 50 Marek Horký přestřelil bránu týmu Florbal Primátor Náchod.
09:19
Brankář Jan Křemen s přehledem chytá střelu z půlky.
07:55
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr se dostává do tempa. Domácí fanoušci podpořili zlepšující se výkon potleskem.
05:16
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval David Konečný (1:1).
05:02
Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček zabránil dalšímu možnému gólu a vrhá se do protiútoku.
04:49
Hra se na delší dobu zastavila. Pořadatelé museli opravit problém s mantinely.
03:39
Florbal Primátor Náchod má zatím bezchybné obránce. Zablokovali zatím všechny střely.
02:01
Florbal Primátor Náchod se zatím dostal do více šancí.
00:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Miloš Macháček (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrál tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jiří Juhász, František Donaj, Aleš Kaválek, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný