2:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Wizards DDM Praha 10 5:12
9. Vojtěch Palatínus, 14. Pavel Sekyra, 26. Štěpán Matěcha, 43. Antonín Palatínus, 49. Tomáš Vitásek - 19. Martin Dušek, 19. Jiří Šrámek, 29. Martin Mühlfait, 34. Martin Lazárek, 37. Martin Lazárek, 38. Martin Mühlfait, 40. Martin Lazárek, 45. Jiří Šrámek, 51. Martin Mühlfait, 51. Karel Smutný, 54. Karel Smutný, 59. Jan Heller; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17, Filip Jirman 5 - Vít Svojše 27; po třetinách: 2:2, 1:5, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostů (Adam Čechovic): Strašně těžký zápas, který jsme zlomili zhruba v půlce zápasu dobře zahranými brejky. Celý tým zaslouží pochvalu za obrovské nasazení. Děkujeme soupeři za zápas v krásné atmosféře a přejeme hodně štěstí do zápasu s Chodovem.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Soupeř hrál dlouhý nakopávaný a stačilo to. Do toho se teda ještě přidala hromada našich chyb způsobená stupidním řešením jednoduchých situací. A Ještě děláme z brankařů hvězdy, takže 5:12 odpovídá.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 10 Wizards DDM Praha 10 - 11
58:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Martin Lazárek (5:12).
57:14
Hra za rozhodnutého stavu už ztratila tempo, až nyní se hosté dostali k zakončení, které Jirman sice se štěstím, ale udržel před brankovou čarou.
55:00
Jirman už zůstává v brance a Turnov se již zřejmě smířil s prohrou.
53:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Mühlfait (5:11).
53:39
Sekyra se snažil zblokovat střelu do prázdné, ale Smutný si počkal na vhodnou příležitost a trefuje.
52:12
Času už moc nezbývá, uvidíme, co domácí vymyslí během oddechového času.
50:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (5:10).
50:54
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Jirman družstva TJ Turnov
50:54
Ne, dnes to opravdu nepůjde. Švec kapituluje a nastupuje Jirman.
50:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Mühlfait bez asistence (5:9).
50:12
Bohužel, dnes to nevypadá. Mühlfait kompletuje hattrick.
48:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (5:8).
48:06
Turnov snižuje opět na rozdíl tří branek. Času je pořád hodně. Tak pojďme!!
47:46
Skvělý obranný zákrok Vitáska. Kdo ví, jak by to skončilo nebýt tohoto zákroku.
47:01
Velký závar přes Svojšem nekončí gólem.
46:18
V. Palatínus se snažil dostat do zakončení, ke kterému se díky dobrému obrannému zákroku nedostal.
45:43
Na hřišti se přiostřuje.
44:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (4:8).
44:09
Nedáš, dostaneš v praxi. Šrámek vrací svému týmu čtyřgólové vedení.
43:58
Matěcha doslova nabil V. Palatínusovi, který promrhal tto šanci.
43:26
Na zemi zůstává ležet Smutný. Po chvilce se zvedá a výrazně otřesený odchází za potlesku na střídačku.
42:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (4:7).
42:37
A. Palatínus dnes zatím u všech gólů domácích. Ovšem tento dnes poprvé osobně vstřelil.
42:26
V. Palatínus vybojoval rozehrávku v rohu.
42:05
Nyní Turnov rozehrává od vlastní branky.
41:43
Zatím jsou to spíše náznaky akcí z obou stran.
40:01
Začala nám poslední dvacetiminutovka. Již od začátku můžeme pozorovat změny v turnovské sestavě, tak uvidíme, zda to pomůže.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 13 Wizards DDM Praha 10 - 14
39:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (3:7).
39:37
A hned ze standartní situace uzavírá hattrick Lazárek. Velmi nezdařená třetina, my ale doufáme, že se domácí hráči zvednou a ve třetí třetině předvedou svou agresivní hru doplněnou o góly.
39:33
Vyloučen hráč Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:33
Hausmann si zapomněl sebrat část hole, která se mu při jednom souboji zlomila a to je ve florbale oceněno dvěma minutama na trestné lavici.
37:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Jiří Šrámek (3:6).
37:05
Krásně zahraná standartní situace od hostů znamená tříbrankové vedení pro hosty. Turnov se z toho bude muset hodně rychle oklepat.
36:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Heller (3:5).
36:50
Takový trošku náhodný a šťastný odraz od Lazárovi hole znamená dnes poprvé dvoubrankové vedení pro hosty.
34:55
V tuto chvíli jsou to domácí, kteří musí dotahovat. O to se nyní snaží na hřišti 3. turnovská lajna.
33:45
33:45
Hostům vycházejí protiútoky, nyní to předvedli Lazárek s Šrámkem.
32:21
Dnes si k nám do haly našlo cestu skvělých 43 diváků. Děkujeme!!
30:58
Nyní se snažil Svojše vyslat do úniku rychlým výhozem jednoho ze svých hráčů. Jeho výhoz zastavil Čuda, ten nahrál Štechovi, jehož střela se zastavila až na rukavici Svojšeho.
30:50
Svojše kryje všechny střely turnovských hráčů.
30:35
Domácí se usazují na útočné polovině.
28:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Karel Smutný (3:3).
28:58
Ale na tento protiútok už byl Švec krátký. Šli na něj totiž sami Smutný a Mühlfait kdy celou akci zakončil do odkryté branky právě Mühlfait.
27:23
Protiútok Wizardů zastavuje skvělým zákrokem Švec.
25:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (3:2).
25:50
Turnov je i napotřetí úspěšný. A opět za úspěchem stála geniální přihrávka A. Palatínuse.
25:12
V. Palatínus těsně míjí Svojšeho branku.
24:42
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
24:42
Další přesilová hra pro domácí, budou i napotřetí úspěšný?
23:47
A. Palatínus zastoupil Švece v brance a následně zkusil umístěnou střelu nad pravou nohu Svojšeho.
23:14
E. Hejduk si obhodil dva protihráče a následně vybojoval pro svůj tým rozehrávku z útočného roku.
22:17
Švec asi na čtyřikrát dokázal pochytat všechny střely a dorážky hostujících hráčů, poté už to bylo sekání na Švece.
21:46
Neúspěšná rozehrávka Turnova dává šanci na útočnou akci hostům.
20:01
Matěcha úspěšnější na buly. Turnov ale vzápětí přichází o míček.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 9 Wizards DDM Praha 10 - 8
18:59
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Vašíček (2:2).
18:59
A hosté srovnávají krok. Ve švédském stylu zakončuje Šrámek.
18:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Dušek, asistoval Martin Mühlfait (2:1).
18:41
Také hosté ukazují, že přesilové hry jsou i jejich silnou stránkou.
18:05
Vyloučen hráč Vojtěch Hrůza družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
18:05
Teď už to za 2 minuty bude. Hrůza již usedá pod náš stoleček.
16:23
Hosté se dožadovali dvouminutového trestu pro Šmídu, rozhodčí zůstávají v klidu.
14:54
Další šance Turnova. Svojše úspěšný.
13:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (2:0).
13:56
Turnov dnes bude hrozit z přesilových her, zatím to máme 2/2 proměněné.
13:13
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:13
Hosté opět protestují a opět bez úspěchu.
12:28
A nyní i závar před Svojšem a také bez gólu.
11:55
Závar před Švecem končí hrou vysokou holí jednoho z hostujících hráčů.
11:18
Hra se nám posunula dopředu o pár minut. Během nichž jsme byli svědky pár nepovedených akcí.
08:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
08:43
Bratrské duo v akci a Turnov jde do vedení!
08:00
Skvělá nabídka, která volala po gólu. Milimetrovou přihrávku od Sekyry nevyužil V. Palatínus.
07:29
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
07:29
Hosté protestují, ale je jim to prd platný a Mikoláš už usedá na trestnou lavici.
06:43
Tyč, která zazvonila za zády Švece.
04:39
Sekyra zkusil backhandový blafák, Svojše to přečetl a chytá.
04:38
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
04:38
Nájezd pro Turnov!
03:20
Zatím můžeme sledovat opatrnou hru z obou stran, viděli jsme pár turnovských ztrát, které byly hned napraveny.
01:43
Po zisku míčku na hřišti opět 1. turnovská lajna.
01:20
Švec si připisuje první těžký zákrok na své konto.
00:33
Turnov při prvním zakládání útoku neúspěšný.
00:01
Úvodní buly pro hráče z Prahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: David Bouda, Martin Mühlfait, Jan Vašíček, Karel Smutný, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Emil Hejduk, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Vojtěch Hrůza, Pavel Sekyra
00:00
Příjemný podvečer dámy a pánové. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 9. kola Národní ligy - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícími hráči z Wizards DDM Praha 10.
00:00
Dnešní utkání bude soubojem dvou týmů, které se nachází ve středu tabulky. O něco lépe jsou na tom hosté, kteří jsou na 6. pozici, tedy o 2 pozice lépe než domácí Turnov.
00:00
Po dnešním neúspěchu žen s Prague Tigers Nehvizdy, kdy se naše ženy poroučely s debaklem 4:13, se muži budou snažit napravit turnovskou reputaci v zápase, který začíná za pár minut.