1:2
2:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FC Bučis Team 5:6
10. Marek Sluka, 11. Daniel Riley, 30. Adam Lešuk, 57. Karel Horký, 59. Patrik Kovářík - 17. Tomáš Matoulek, 20. David Munk, 25. Šimon Pavlíček, 36. Jakub Černý, 45. Tomáš Matoulek, 58. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Dominik Kameš 31 - Marek Galajda 21; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2;
60:00
Počet střel T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 13 , FC Bučis Team 14
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: infarktový závěr zápasu tentokrát přisoudil tři důležité body nám. Opět velmi vyrovnaný zápas, který jsme měli rozhodnout dříve proměňováním vyložených šancí. V důležitých momentech zápasu nás v brance podržel vynikající Galajda.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Po skvělém vstupu do utkání jsme nechali hosty zbytečně vyrovnat. Hostující Kalina - Černý klukům motali hlavu. V závěru jsme si zasloužili vyrovnat, ale soupeř vždy odskočil. Slušné utkání, děkujeme našim klukům a pokud budeme takto dřít dále tak nemáme obavy z dalších zápasů. Hosté jsou překvapením NFL a gratulujeme mu k výhře. Díky všem v hale.
60:00
58:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Daniel Riley (5:6).
57:42
Domácí tým se pokouší hrát v šesti lidech.
57:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Adam Drastich (4:6).
56:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Daniel Riley (4:5).
55:50
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
55:50
Tým hostů se hrát do těla. Jejich zákroky jsou ovšem na hraně faulů.
53:52
Tým hostů nedává moc šancí domácím ke střele.
52:47
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
50:50
Hráč s číslem 71 Michal Nový se pokusil trefit míček v letu Bohužel trefil jenom do boční sítě.
48:40
Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík se právě pokusil o střelu z půlky. První střela by byla zablokována. Druhý pokus netrefil brána.
46:48
Hráč s číslem 71 MIchal Nový si právě chtěl osedlat hostujícího obránce. Naštěstí je Michal Nový lepší hráč než kovboj.
44:44
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Matěj Nykl (3:5).
44:44
Brankář Dominik Kameš předvedl další zákrok, ale na dorážku už nestačil.
43:13
První zákrok brankáře hostů.
42:33
41:33
Hráč s číslem 59 Adam Lešuk měl šanci dát gól. Bohužel netrefil míček.
38:21
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
38:21
Už to začalo vypadat pro domácí tým dobře. Bohužel po nechtěném sekání se bude hrát pár minut 4 na 4.
37:46
Vyloučen hráč Jan Wald družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:00
Tým domácích právě může hrát v šesti lidech.
35:50
I přes velký tlak domácích se jim nedaří dostat míček do branky.
35:42
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Jakub Vondruška (3:4).
32:47
Tým domácích se opět dostává do tempa a to fanoušci přivítali potleskem.
31:40
Gólman domácích Dominik Kameš musel šanci hostů doslova zalehnout. Dlouho nikdo nevěděl kde je míček.
29:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Tomáš Vlček (3:3).
29:40
Gól padl až po jedné střele a dvou dorážkách.
28:40
Balónek se právě nachomýtnul před bránou hostů. K jejich štěstí ho domácí nestihli zpracovat.
26:20
Tým hostů se dostává do tempa. Vedou jak v soubojích tak střelech na bránu.
24:57
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Tomáš Matoulek (2:3).
24:10
Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček dává do zápasu úplně všechno. Jeho bloky dělají hostům velké problémy.
22:28
Oba týmy se nedokáží trefit správně do brány. Střely lítají napravo nalevo od brány.
19:59
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil David Munk, asistoval Matyáš Kalina (2:2).
18:57
Dnešní zákroky hráče číslo 11 Tomáše Vlčka jsou fenomenální. Svému týmu pomáhá co to jde.
18:10
Hra se nějak podezřele uklidnila. Hráči si uvědomují nebezpečí co by mohlo plynout z jejich chyb.
16:03
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek bez asistence (2:1).
15:47
Hráč s číslem 44 Denys Polyanskyj správně vyhodnotil situaci dva na jednoho. Jeho obranný zákrok uspěl.
14:17
Hráč s číslem 52 Patrik Kovářík dostal míček a měl šanci vystřelit. Jeho rána, ale letěla vysoko nad bránu.
13:16
Rozhodčí nekompromisně pískají jakýkoliv zákrok blížící se faulu.
12:28
Tyčka, tyčka!! Ta právě zachránila domácí hráče od gólu.
11:00
Gólman týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dominik Kameš předvádí skvělé zákroky.
10:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Michal Nový (2:0).
10:01
Tlak, který tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vyvíjí na protihráče je famózní. FC Bučis Team nedostal čas ani a rozehrávku.
09:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Patrik Kovářík (1:0).
07:05
Hráč s číslem 71 Michal Nový právě vykoupal pár hráčů ve uprostřed hřiště. Potlesk od fanoušků ho neminul.
05:30
Obrana týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr nedává soupeři žádnou šanci. Kdyby se počítaly bloky hráčů měli bychom tu minimálně dvouciferné číslo.
04:15
Gólman týmu FC Bučis Team právě předvedl slušný zákrok, když chytil odražený míček.
02:35
Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček právě zablokoval dvě střely od soupeře. Poslední střela se odrazila za mantinel.
01:55
Zatím se neobjevila žádná dramatická střela na branku.
00:01
Úvodní buly v první třetině vyhrál tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Matyáš Kalina, Adam Drastich, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Jakub Uhřík, Tomáš Vlček, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný