1:0
2:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 5:4
2. Jan Kolář, 6. Lukáš Zadák, 40. Petr Němeček, 52. Petr Němeček, 60. Václav Kramel - 13. Lukáš Tomeš, 19. Jan Waldhauser, 56. Dominik Hudec, 60. Pavel Daněk; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 28 - Jan Slavata 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:2;
60:00
Střely na branku: Orka - 9, Panthers - 12
60:00
Střely celkem: Orka - 26, Panthers - 32
60:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí (Miloslav Mattes): Vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, kde jsme v utkání podali asi nejhorší výkon a soupeř tuto třetinu jasně ovládl. I přes vypjatý závěr se nám utkání již nepodařilo zvrátit. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Michal Schwan): Zápas se nám dnes vůbec nevydařil. První třetinu nemá vůbec cenu komentovat. Přístup k zápasu byl přímo strašidelný. V druhé třetině jsme se malinko přiblížili našemu standartu a začali se dostávat pomalu do hry. Ve třetí třetině jsme konečně proměnili nějaké šance a závěrečná vyloučení jsme naštěstí ubránili. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:55
Na skóre se už nic nezmění. Orka díky gólu do prázdné vítězí!
59:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Radek Šťovíček (5:4).
59:16
Timeout Panthers Praha
59:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (5:3).
59:16
Kramel vybojoval touš a z poloviny hřiště se nemýlí!
58:50
Panthers jdou do šesti.
58:09
Hudec těsně vedle!
57:23
Prokůpek ztratil balón na polovině. Slavata s klidem chytá!
56:25
To je defenzivní štírek! Verner ukrojil skoro minutu z trestu svého spolubojovníka vynikajícím výkonem v rohu!
55:55
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:55
Orka si klidný konec utkání neprožije a pouští Panthers do další početní výhody!
55:45
Daněk backhandem jen do masky brankáře Orky!
55:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Karel Petrák (4:3).
55:00
Hudec to prolomil! Už jsme dnes viděli mnoho. Takovou střelu ale ještě ne!
54:34
One man show! Už je to trochu klišé, my víme... Nockin se ale znovu vyznamenal!
54:16
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
54:16
Novotný sesekal Hradce a jde si na dvě minuty posedět.
54:11
Hudec ztratil mičudu kousek od vlastní branky a jen díky skvělému zákroku svého gólmana nemusel smutnit.
52:36
Nockin dnes po první třetině zavřel svatyni a zahodil klíč! Další skvělý zákrok už dohání Panthers k šílenství!
51:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (4:2).
51:37
Orka využívá přesilovku hned při první střele je to o dva! Němeček se znovu vytáhl nepříjemnou jedovkou!
50:56
Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
50:13
Lombino dokázal v pádu vyslat Waldhausera do slibně vypadající akce. Ta bohužel pro Panthers končí na skvěle postavené obraně.
49:31
Míka si na lavičce Panthers plní kapitánské povinnosti a pořádně nahlas hecuje svůj tým!
48:23
Ani teď nevyužili Panthers početní výhodu a skóre se nemění!
47:05
Fyzička začíná upadat ale hlasivky Pepy Poláka rozhodně ne! Mladé naděje z řad dorostenců, mladších žáků i elévů s Pepou v čele fandí co to jde!
46:23
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:23
Doutnáč dnes navštíví trestnou lavici podruhé poté, co vyslal Petráka na pořadatelský stolek!
44:50
Daněk byl v tutové šanci zastaven Špalkem. Následně mu zmařenou šanci mírně oplatil v rohu!
44:10
Tichý vyslal nepříjemnou střelu a jen o chlup minul!
43:20
Tomeš chtěl po střele Krůška dorážet v předbrankovém prostoru. Balónek na poslední chvíli promáchl a skóre se zatím nemění!
42:20
Ze standartní situace Panthers nakonec nebylo vůbec nic.
41:01
Krůšek chtěl napodobit Němečka z druhé třetiny. Balón mu však při střele sjel!
40:01
Do třetí třetiny vstupují Panthers se ztrátou jednoho gólu! Rozhodně setrvejte u svých přijímačů, protože nikdo v Rudné zbraně neskládá!
40:00
40:00
Střely na branku. Orka - 7, Panthers - 9
40:00
39:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (3:2).
39:46
Němeček na Němečka a je to gól! Dalekonosný granát proplachtil až za brankovou čáru a Orka bude do třetí třetiny vstupovat s jedním gólem k dobru!
38:00
Ptáčník nedaroval Kolářovi z Orky ani centimetr místa.
37:41
Panthers první oslabení ubránili a už znovu mohou pomýšlet na útočné hrátky.
37:10
Reflexivní zákrok Slavaty drží nerozhodný stav!
35:41
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
35:41
Údiv a nepochopení, to jsou právě teď pocity na střídačce Panthers Praha. Nikdo, kromě rozhodcovské dvojce, šestého hráče na hřišti nezahlédl.
35:10
Němeček se vzteká až z toho zapomněl hrát.
34:20
Kde je balón? Několik těl popadalo na Slavatu, který balónek doslova vytáhl z nohavice.
33:21
Hudec jako správný libero vybojoval balón a znovu srovnal vlastní spoluhráče do latě!
32:54
Krůšek si neporadil se skákavou přihrávkou a sám moc nevěděl, kde mu hlava stojí!
31:11
Kapitán hostí Míka se parádně proháčkoval přes tři soupeře. Bohužel pro něj z toho nic nebylo
30:46
Petrák z výběhu zkusil štěstí z výběhu. Jeho střelu však skvěle zblokoval Strnad!
30:11
Nockin vykopl střelu Šťovíčka jen těsně mimo!
28:57
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:57
Doutnáč už nevěděl, jak zastavit rozjetého Koláře a pomáhá si nedovoleným zákrokem.
26:55
Ptáčník zakopl a gymnastickým kouskem baví obecenstvo! Ten tělocvik na základní škole určitě neflákal.
25:31
Zadák si počkal a brutální jedovkou srovnává skóre!
25:12
Kolář na hrotu operuje co mu síly stačí a posílá srdečné pozdravy, do své domovské Ostravy!!!
24:10
Orka nemůže prostřelit skvěle zformovaný blok Panthers
23:30
Němeček poslal nepříjemnou střelu do teploměru a Slavata měl s zkrocením touše velké problémy!
22:45
Slavata zalehl mičudu, div jí nerozdrtil.
22:02
Rybka po střele z osy propadl a na střídačce domácí Orky to po neproměněném samostatném úniku jen zadunělo!
21:13
Lombino se jen tak zbořit nenechá a Panthers na plac posílají svůj druhý přesilovkový tým.
20:20
Orka se nevysvobodí ani teď. Šťovíček skvěle vystihl rozehrávku.
20:01
Panthers vítězí na bully a pokračují ve své přesilovce!
20:00
20:00
Střely na branku: Orka - 10, Panthers - 11
20:00
19:45
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
19:45
Přes Šťovíčka nikdo neprojde! Obral soupeře o balón a vyslal Koláře do skvělé šance, kdy mohl Strnad pouze zatáhnout za záchranou brzdu.
18:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Marco Lombino (2:2).
18:12
Waldhauser zúročil všechny své zkušenosti a po luxusní přihrávce zpoza branky nekompromisně vymetá pavučiny!
16:46
Špalkova vysoká se pod úroveň kolen nevešla a Panthers mají nadějnou pozici na ostřelování branky domácích!
16:10
Petrák z otočky jen těsně minul vzdálenější tyč!
15:22
Šťovíček svým prvním dotekem dohnal soupeře k šílenství a i k pár expresivním výrazům!
14:10
Jacob se rozhodl prověřit Slavatu, který jeho střelbu už dobře zná!
13:30
Lombino z ostrého úhlu nenašel Petráka
12:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Radek Šťovíček (2:1).
12:35
Šťovíček střílí, Tomeš doráží a ospalá obrana Orky může jít do bufetu na zmrzlinu! Je srovnáno a začíná se od začátku!
11:32
Střelecké prokletí Davida Koláře nebylo prolomeno ani tentokrát! Nockin s klidem chytá
10:10
Ptáčník kouzlí! Bohužel pro něj, se mu splašil balónek a s návratem do obrany měl co dělat.
09:30
Nockin se seznámil s pupkem Tomeše, naštěstí pro něj, bez větších zdravotních následků.
07:20
I Slavata se dostává do zápasu několika skvělými zákroky! Neuvěřitelně teď vytěsnil střelu do prázdné!
06:30
Prokůpek v geniální šanci nastřelil helmu Nockina a balónek proskákal malým brankovištěm!
05:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Ondřej Tichý (2:0).
05:17
Už to vypadalo, že Lombino zvalchuje Němečka jak parní válec! Svůj tělesný objem ale dokázal včas zastavit.
04:32
Znovu Hudec! Skvělý blok!
03:52
Orka se po prvotním tlaku spíše stáhla na vlastní polovinu a pečlivě brání
02:45
Utkání se odehrává v domácí hale Panthers Praha, kteří jsou v dnešním utkání vedeni jako hosté. Divácké ochozy však bouří a Pepa Polák, celebrita z instagramu Českého florbalu je zase v akci!
02:12
Hudec si zkušeně srovnal obranu a Nockin se musel ohánět
01:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval David Novotný (1:0).
01:32
První střela a první gól! Kolář skvěle schoval jedovku za obránce Panthers a propálil vše, co mu stálo v cestě!
00:32
Čelákovice se do zápasu pustily s pořádnou vervou a Panthers jsou hned od začátku zatlačeni na vlastní polovinu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Dominik Hudec, Jan Waldhauser, Marco Lombino, Jiří Ptáčník, Karel Petrák
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Jakub Doutnáč, Ondřej Tichý, Ondřej Špalek, Vojtěch Strnad, Lukáš Zadák