0:3
3:4
- : -

SK Florbal Benešov - Florbal TJ Kobylisy 5:9
7. Martin Jaeger, 20. David Lukáš, 53. Martin Jaeger, 58. Jan Pavlíček, 60. David Lukáš - 15. Michal Starostka, 18. Jakub Zíka, 23. Ondřej Kočí, 28. Jan Hrdlička, 40. Jakub Zíka, 48. Jan Hrdlička, 54. Dalibor Michálek, 55. Zbyšek Piták, 57. Dalibor Michálek; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 6:6; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 16 - Marek Paleček 12; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:4;
60:00
Střely po třetí třetině 8:7
60:00
Komentář trenéra hostí: Z naší strany ospalá první třetina. Od druhé třetiny zlepšení a hlavně soustředěný výkon, který jsme potvrdili vstřelenými góly. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel jsme si utkání prohráli sami. Je před námi spousty práce, divákům se omlouváme a děkujeme za návštěvu. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:59
Benešov sice vstřelil poslední gól zápasu, ale na výhru to bohužel nestačilo.
59:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Jan Pavlíček (5:9).
57:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval David Lukáš (4:9).
57:20
Zástupce mladších členů, Jan Pavlíček, snižuje brankový rozdíl a pozvedává úroveň hry Benešova.
56:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Ondřej Kočí (3:9).
56:32
Půlpán vyvezl balónek a hezkou střelou trefuje Palečka do nohou.
56:02
Benešov sice dal gól, ale Kobylisy si dalšími góly potvrzují vedení.
54:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Ondřej Kočí (3:8).
53:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Michal Starostka (3:7).
52:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Miloš Vojtíšek (3:6).
51:10
Tůmovi zvoní tyč!
50:33
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
50:29
Domácí zkouší hru v šesti, čeká nás další vyloučení.
48:19
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
48:19
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
48:19
Kubásek vychytal samostatný nájezd a za pomoci Lukáše zabránil gólu.
47:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (2:6).
47:32
Benešov opět nabídl možnost Kobylisům zahrát si přesilovou hru, která končí gólem.
46:57
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:50
David doběhl soupeře a zabránil možnosti střelby na Kubáska.
43:55
Uběhly skoro čtyři minuty a zatím jsme neviděli žádnou pořádnou akci, úroveň hry je oproti první třetině nesrovnatelná.
39:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (2:5).
39:53
Kobylisy neváhají a střílí o sto šest. To se jim vyplatilo a ke konci třetiny vstřelují další gól.
38:55
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:30
Půlpán provezl balónek až na soupeřovu polovinu a za brankou se snažil zakončit k tyči, Paleček se opět přesunul rychleji.
35:11
Hra chvilku vypadala spíše jako šmrdlaná, ale po chvíli dostal přihrávku Tůma, který zkusil dlouhý výběh zakončený střelou, bohužel do brankáře.
30:28
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
30:28
Další možnost Benešova jak snížit gólový rozdíl, uvidíme jak se s tím domácí poperou.
27:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (2:4).
27:43
Další chyby domácích byla potrestána tou nejhorší možnou variantou a to gólem, který posouvá Kobylisy do vedení o dva góly.
26:15
Dnes se v bystřici roztrhl pytel s vyloučeními, oba dva týmy mají šance využít přesilových her, ale zatím se nic takového nestalo.
25:38
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:31
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
25:31
Kubásek podržel Benešov před dalším gólem.
24:42
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
24:42
Tůma sám na půlce hostí, vybojoval balón, ale trefuje brankáře přímo do břicha
23:45
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
22:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí bez asistence (2:3).
21:02
Pavlíček si krásně připravil akci, bohužel v zakončení prošvihl a balónek získal sopeř
19:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (2:2).
19:31
Dnes se opravdu každá chyba trestá. Benešov využil chyby Kobylis v podobě vyloučení a ke konci třetiny vyrovnává na 2:2.
19:03
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
17:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Michal Starostka (1:2).
17:59
Dnes opravdu platí nedáš dostaneš! Kobylisy využili své šance. Ani Kubásek nezabránil vstřelenému gólu, který uvedl hosty do vedení.
17:55
Lukáš dává crossovou přihrávku na Vorla, který z první střílí, jen pár centimetrů dělilo Benešov od vedení.
16:50
Jaeger vypíchl balónek před hráček hostí, který mohl zahájit samostatný únik. Jaeger má dnes opravdu dobrý den.
14:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Zbyšek Piták (1:1).
14:47
Nedáš, dostaneš! Kobylisy srovnávají skóre.
14:42
Vachtl na levém mantinelu, dostává přesnou nahrávku, ale Paleček se stihl přesunout rychleji.
13:29
2v1 Vorel s Tůmou v šanci, Vorel vzal odpovědnost na své triko, bohužel zakončení nedopadlo dle očekávání.
12:34
Vorel stál před prázdnou bránou, ale minul.
11:33
Houštecký také zkusil vystřelit, bohužel jeho střela jen těsně minula branku.
06:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Petr Vachtl (1:0).
06:51
Jaeger načerpal síly! Vachtl vybojoval míček a Jaeger naběhl před branku a otvírá skóre pro domácí tým.
06:32
Kobylisy nešetří Benešov a vypadá to tu spíše jako na válečném poli.
04:42
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
04:40
Hosté jdou do šesti po Jaegrově chybě, kterého čeká vyloučení. Uvidíme zda-li hosté využijí přesilové hry a otevřou skóre.
02:25
Pavlíček zkouší štěstí!
02:20
Vachoušek získal balónek na pravém mantinelu a nahrává Vojtíškovi, přihrávku vsak zablokoval hostující obránce.
01:20
Hrdličkova první střela a rovnou tyč! Kubásek si umí postavit bránu!
00:10
První buly vyhrává tým hostí a okamžitě zahajuje první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Štěpán Merta, Ondřej Kočí, Zbyšek Piták, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: David Lukáš, Jan Pavlíček, Ladislav Vorel, Marek Garreis, Petr Tůma