5:1
0:8
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBK Spartak Hluk 7:10
9. Lukáš Vávra, 10. Vojtěch Žáček, 26. Michal Řeha, 26. Adam Štefek, 27. Adam Lichnovský, 28. Lukáš Vávra, 40. Ondřej Kubátko - 20. Martin Krchňáček, 21. Tomáš Janča, 41. Martin Tuhý, 46. Tomáš Janča, 48. Tomáš Janča, 49. Martin Krchňáček, 55. Ondřej Hubáček, 57. Martin Krchňáček, 57. Tomáš Olbert, 59. Tomáš Olbert; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Klinka 32 - Richard Podškubka 12; po třetinách: 2:1, 5:1, 0:8;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu:Dvě třetiny to bylo z našeho pohledu strašné, poté jsme změnili sestavu a tím jsme dosáhli dnešního vítězství.Děkuji domácím za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: V první a druhé třetině jsme měli více ze hry jak soupeř.Do třetí třetiny jsme šli s pěti gólovým náskokem. Škoda že někteří hráči si mysleli že zápas je vyhraný, a je třeba se z tohoto poučit a jít do dalších utkání s čistou hlavou. Děkuji soupeřovi za zápas.
58:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jiří Petlan (7:10).
58:42
A další gól přidává Olbert.
57:43
Neskutečný obrat Hostujícího týmu.
56:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (7:9).
56:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (7:8).
54:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Hubáček, asistoval Martin Krchňáček (7:7).
52:26
Vávrova střela těsně nad.
50:40
Opatřil byl ve střelecké pozici, bohužel mu míček ve střele poskočil a nic z toho nebylo.
49:15
Na hale je cítit velká nervozita. Další chyba jakéhokoli týmu by je mohla stát celé utkání.
48:57
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Vojtěch Zátopek.
48:57
Nájezd domácích se pokusí proměnit Zátopek.
48:25
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
48:25
47:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (7:5).
47:46
Hattrick zkompletoval hráč hostujícího týmu Tomáš Janča. A upravuje skóre zápasu na 5:7. Gratulujeme!
46:50
Hosté popadli druhý dech a dostali domácí celek pod velký tlak.
45:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (7:4).
45:30
Hostující využívají přesilovou hru. Klinku prostřelil Janča.
44:55
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:30
Domácí po dlouhé době v útočné pozici.
42:23
Domácí tým se trápí v rozhrávce.
40:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (7:3).
40:40
Hostující tým skóruje po krásné střele Tuhého z před brankového prostoru.
40:01
Úvodní buly opět pro hostující mančaft.
40:00
40:00
39:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Vojtěch Zátopek (7:2).
39:26
Gól do šatny zařídil Kubátko po nádherné souhře se Zátopkem.
38:21
Neskutečný zákrok Klinky.
36:00
Hra má opravdu jiný nádech. Všichni hráči makají na všechny otáčky. A jde vidět touha po vítězství.
34:22
Domácí ubránili přesilovou hru.
32:28
Nebezpečná střela Holého.
32:18
Vyloučen hráč Michal Řeha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
27:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (6:2).
27:47
Domácí opět skórují kdy po krásné přihrávce Opatřila na Vávru dokázal vymést růžek hned z první. Pro dnešek má uklízečka hotovo.
26:55
Domácí tým po dlouhé době šlape jako hodinky.
26:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Vojtěch Zátopek (5:2).
26:19
Hostující dostává rychlou gólovou spršku kdy opět inkasovali, prosadil se Lichnovský.
25:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Daniel Opatřil (4:2).
25:47
Štefek dostává domácí tým opět do dvou bankového vedení.
25:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Michal Řeha, asistoval Tomáš Telčer (3:2).
25:02
Střela z dálky zaskočila Podškubka a Řeha dostává Domácí do vedení.
24:15
Krásná střela na klinku. Ten však potvrdil svou pozici jedničky a zkušeně si poradil s touto střelou
23:08
Domácí tým je zaskočen změněnou taktikou hostů.
20:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (2:2).
20:50
Rychlým úvodním gólem srovnává Janča při nádherné přihrávce Krchńáčka z poza brány na 2:2.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
19:34
19:34
V čase 19:34 jsme mohli vidět souhru bratrů Krchňáčkových kteří upravují skóre na 1:2
19:00
Kopřivnice po delší době na útočné polovině.
17:00
Jan Baďura dokázal projít přes dva hráče a poté přihrát Opatřilovi.Ten bohužel trefuje pouze brankáře.
15:00
Hostujícím se nedaří protlačit na útočnou polovinu.
10:21
Nezdařenou rozehrávku hostů zachycuje Lichnovský. Bohužel se k zakončení nedostal kdy si na něj počkal Podškubka a sebral mu balón přímo z lopaty.
09:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Žáček, asistoval Lukáš Soukal (2:0).
09:10
A krásnou dorážkou zvyšuje na dvou brankový náskok mlaďičký Vojtěch Žáček.
08:15
08:15
Samostatným únikem dokázal kličkou do backhandu překonat hostujícího brankáře Lukáš Vávra.
07:20
Nebezpečná střela Petlana na klinku který jen tak tak vytahuje neuvěřitelný zákrok.
06:30
Soukal zabraňuje nebezpečnému náhozu na bránu.
05:27
Domácí opět ztrácí míček v rohu soupeře.
03:30
Domácím se nedaří rozehrát na útočnou polovinu.
03:00
Janča prověřil ostrou střelou z dálky Klinku. Ten je však pozorný a zakročil ramenem.
01:50
Domácí celek zatím pouze ztrácí míče na útočné polovině.
01:05
Nepovedená střela Tuhého.
00:02
Ůvodní buly a první rychlá akce patří hostům.
00:01
Dobrý podvečer vážení čtenáři našeho onlinu. Dnes se odehraje 10. kolo Národní ligy v Kopřivnici, kde se utká tým domácích FBC Vikings Kopřivnice, proti hostujícímu celku FBK Spartak Hluk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jiří Petlan, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Tomáš Janča
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jan Baďura, Daniel Opatřil, Tadeáš Strnad, Lukáš Vávra, Adam Štefek