4:0
1:3
0:1

Aligators Klobouky Teamstore.cz - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:6p
26. Ondřej Kučera, 29. Pavel Zbořil, 36. Pavel Zbořil, 37. Dominik Král, 46. Radim Fila - 9. Štěpán Kostolány, 12. Štěpán Kostolány, 50. David Zwinger, 55. Marek Klečka, 56. Karel Balnar, 63. Vojtěch Repček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 13 - Kryštof Bezděk 11; po třetinách: 0:2, 4:0, 1:3, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: domácí 1, hosté 1
65:00
Střely celkem: domácí: 16, hosté 18
65:00
Komentář hostujího trenenéra Trunkáta: "Tabulku čokolády nemáme, máme alespoň čtvereček. Každopádně budu muset vyhledat lékařskou pomoc, oslepl jsem na jedno oko z výkonu obou družstev. Děkuji za utkání"
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Slabého: "Opět zbytečně ztracené body. Třetí třetinu jsme se vytratili ze hřiště, děáme hloupé fauly, diskutejeme s rozhodčími, nesoutředíme se. Z toho pramení chyby, nevěříme si a dáváme body soupeřům. Děkuji všem aktérům utkání."
62:17
62:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Oldřich Sova (5:6).
61:51
Aligators mají míček a odvolávají brankáře Rychlého, hrají tedy 4 na 3 bez brankáře.
61:44
Hosté v plném počtu a prodloužení pokračuje ve standartním 3 na 3 v poli.
61:00
Domácí Fila M. se po souboji skácel k zemi. Zasahuje zdravotnice.
60:43
Fila R. střílí vedle.
60:20
Aligators drží míček.
60:01
Hra začíná přesilovou hrou domácích Aligators 4 na 3.
60:00
60:00
Počet střel ve 3. třetině: domácí 5, hosté 7
60:00
59:44
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
59:04
Opava drží míček na své polovině.
59:00
Poslední 1 minuta třetí třetiny.
58:12
Klimeš teď zachránil Aligators od inkasované branky.
58:00
Poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:00
Poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Marek Klečka (5:5).
55:34
A je vyrovnáno. Po velkém zmatku před brankou domácího brankáře Rychlého výpadl míček z houfu hráčů na střed, kde se střelou hostující Balnar nemýlil.
55:22
Fila M. teď předvedl výborný blok.
54:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vojtěch Repček (5:4).
54:43
Opava teď točila obranku domácích, až nakonec po šťastném odrazu a střele ze vzduchu snižuje na rozdíl 1 branky.
52:52
Aligators v plném počtu.
51:52
Půlku oslabení mají Aligators za sebou.
50:52
Vyloučen hráč Radim Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
50:15
Hostující tým má výhodu, vyloučen bude hráč domácích Fila R.
49:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Zwinger, asistoval Oldřich Sova (5:3).
49:30
Domácí Hos pálil nebezpečně.
48:08
Lavička Aligators je na nohou a hlasitě prožívá každý dobrý zákrok nebo akci svého týmu.
47:25
Na hřišti se v domácím týmu objevuje Jedlička, který hned mohl svou fintou zpoza branky navýšit vedení.
46:52
Zápas sleduje 22 diváků
45:15
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Jakub Gremmel (5:2).
45:15
Fila R. si navedl míček na střed hřiště a trefil přesně.
44:45
Domácí Kučera dneska předvádí výborný výkon.
44:43
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
43:12
Opava zvýšila frekvenci střelby, brankář Rychlý ale drží svůj tým.
43:03
Domácí DJ dneska hraje pěkný pecky, roztančil i slečnu zdravotnici.
42:13
Domácí brankář Rychlý opět předvedl super zákrok.
41:21
Volný úder Aligators k ohrožení branky Opavy nevedl.
40:01
Poslední část začínají s míčkem na svých hokejkách hráči Opavy.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí 7, hosté 2.
40:00
39:28
Fila R. z volného úderu pouze do bloku.
38:48
Rozhodčí přerušili hru, protože hráči zničili míček.
37:16
Na střídačce Aligators to teď žije.
36:11
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Radim Fila (4:2).
36:11
Fila R. sklepl těžkou přihrávku ze vzduchu na Krále, který též ze vzduchu navyšuje skóre.
35:19
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Michal Fila (3:2).
35:19
Aligators otáčí vývoj utkání. Zbořil využil podklouznutí obránce Opavy a svou druhou brankou v utkání vstřelil 3. branku týmu.
34:30
Agresivní hra teď zdobí obrany obou soupeřů.
33:02
Opatrná hra obou týmů z první třetiny je pryč. Nyní sledujeme aktivní hru, plnou osobních soubojů a rychlých protiútoků.
32:30
Aligators nastřelují tyč.
30:14
Aligators mají nyní více ze hry. Ducara vychytal brankář Opavy.
28:52
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Adam Klimeš (2:2).
28:52
Domácí Klimeš našel volného Zbořila, který vyrovnal na 2:2.
28:22
Hra nabrala na tempu, hraje se nahoru - dolu
26:32
Oba týmy v plném počtu.
25:34
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Kučera z trestného střílení (1:2).
25:34
Po zákroku na domácího Krále bylo nařízeno trestné střílení.
24:32
Vyloučen hráč Radim Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
24:32
Nejprve hráč Opavy vysekl hokejku domácí Gremmela a následně byl vyloučen domácí hráč Fila R. Hra pokračuje 4 na 4.
24:21
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
24:16
Domácí Zbořil pouze do bloku.
23:18
Domácí Král teď vytvořil závar před brankou Opavy, ale bez brankového efektu.
22:56
Domácí Klimeš špatně došlápl, hra je přerušena.
20:40
Aligators jeli 3 n 2, střelu vychytal brankář Opavy.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 4, hosté 8.
20:00
18:40
Domácí Fila R. po invidividuální akci střílí těsně vedle.
17:30
Hráči Opavy se teď srazili nebezpečně na středu hřiště. Zdravotnice na place, ale hráči už jsou v pořádku.
17:16
Domácí brankář Rychlý teď podržel domácí tým.
16:52
Domácí Fila R. pálil nebezpečně.
14:51
Aligators zatím čekají na svou první brankovou příležitost. Hosté jich také měli minimum, ale vedou 2:0, což se počítá.
11:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Oldřich Sova (0:2).
11:52
Hostující Sova našel na středu úplně zapomenutého Kostolányho, který se z "hrušky" nemylil a zvyšuje na 2:0.
11:27
Aligators má problém s aktivním přistupováním Opavy.
09:25
Aligators přečíslení 2 na 1 zakončili střelou nad branku.
08:29
Hosté v plném počtu.
08:09
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval David Zwinger (0:1).
08:09
Hostují Opava využívá chybu domácím a otevírá v oslabení skóre.
07:03
Domácí v plném počtu a začíná jim přesilová hra.
06:29
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
05:40
2 výborné bloky domácího Klimeše během pár vteřin.
05:03
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
04:01
Aligators se zatím nedaří míček na soupeřově polovině.
03:43
Hra zatím bez šancí.
02:01
Výborný blok Krále po volném úderu hostů.
00:45
Opava kombinovala na vlastní polovině, ale chybou nabídla míček domácím.
00:01
Úvodní vhazování vyhrálo hostující družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Vojtěch Repček, Petr Pavelek, Marek Klečka
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Ondřej Kučera, Jakub Gremmel, Dominik Král, Radim Fila
00:00
Vítáme Vás na 10. kole Národní ligy - východ, ve kterém se utkájí domácí Aligators Klobouky Teamstore.cz a hosté S.K. P.E.M.A. OPAVA.