2:0
1:0
FBC Hranice

Spartak Pelhřimov - FBC Hranice 6:5p
25. Vojtěch Mozr, 26. Václav Fučík, 27. Martin Blažek, 44. Tomáš Kocián, 56. Jan Brothánek, 62. Václav Fučík - 7. Petr Velech, 22. Marek Hloch, 25. Petr Velech, 28. Radim Klimecký, 38. Radim Klimecký; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 157; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 18 - Jiří Križan 19; po třetinách: 0:1, 3:4, 2:0, 1:0;
65:00
střely v prodloužení 3:2 pro hosty
65:00
komentář hostů : Prohra mrzí. Celý zápas jsme vedli. Na konci utkání jsme měli spoustu šancí zlomit utkání v náš prospěch. Smutná tečka na závěr kdy se nám zranil ještě hráč. Soupeři gratuluji. My jedeme dál, ze zápasu se ponaučíme a příště budeme lepší.
65:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: Z obou stran to byl dnes velmi kvalitní florbal, který se musel především líbit divákům. Nám se díky zvýšené aktivitě podařilo dvakrát srovnat dvoubrankové vedení soupeře a rozhodnout v prodloužení do odkryté brány.Děkuji divákům a soupeřům.
61:33
61:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (6:5).
61:32
hosté zkusili hru ve čtyřech bez brankáře, domácí se ale dostali k míčku a Fučík poslal přes celé hřiště míček do prázdné branky
60:00
střely po třetí třetině 8:8, stav nerozhodný, bude následovat prodloužení 3 na 3
60:00
59:31
v šanci i domácí, míček ale končí pouze za mantinelem
59:03
hosté nahráli na střed a vystřelili, střela jen o kousek přeletěla branku a skončila za mantinelem
55:58
domácí přešli přes střed až na útočnou polovinu, Fučíkovi ale míček sklouzl a akce skončila v rohu
55:30
střelu Blažka Křižan vyrazil, první dorážku Brothánka taky, tu další už ale ne a míček prošel těsně kolem tyčky až do branky
55:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Martin Blažek (5:5).
54:12
střela hostů po zemi měla dobrý směr a způsobila problémy Kuchařovi, míček ale nakonec skončil mimo branku
52:50
další velká šance domácích, střela Smejkala ale bohužel jen tak tak v brance neskončila
51:51
Blažek zkusil míček poslat do branky po zemi kolem bližší tyčky, Křižan tam ale byl dobře a míček chytil
50:50
první střelu v přesilovce domácích zkusil Blažek, hosté ji ale dobře zblokovali
50:24
domácí si přihrávají na útočné polovině, nikdo ale zatím nevystřelil
49:29
hosté se pokusili zastavit domácí u mantinelu, pomohli si ale faulem, během odloženého vyloučení dokázal Fučík ještě vystřelit, střelu na bližší ale vyrazil Křižan
49:28
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
48:32
domácí pod tlakem, hostům se teď několikrát podařilo vystřelit na Kuchaře, ten ale skvěle pokaždé vyrazil
47:03
hosté stříleli na odkrytou branku, Kuchař ale míček dokázal zpomalit a následně se domácím obráncům povedlo míček za minutu dvanáct vypíchnout z malého brankoviště
46:01
Blažek se ujal míčku a rozběhl se s ním do útoku, přihrál, ale skákavou přihrávku Knězů nedokázal trefit a míček skončil v rohu
45:39
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:31
unikajícího hostujícího hráče po mantinelu zastavil Hendrych a domácí přešli do rychlého protiútoku
44:26
Zrzavý zkusil střelu od mantinelu po nahrávce Podušky ze středu, míček mu ale sjel
43:32
hosté z dobře rozehrané standartky trefují vzdálenější tyčku
43:05
po nahrávce Podušky se krásnou střelou od mantinelu k bližší tyčce trefil Kocián
43:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Petr Poduška (4:5).
42:47
Fučík zkusil po přihrávce od Blažka střelu z úhlu, bohužel minul
42:34
domácí si zatím jen přihrávají na útočné polovině
41:52
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
39:47
domácí na polovině hostů, prověřili hostujícího brankáře, který byl ale na svém místě a střelu pokryl
37:26
hostující hráč z rozehrávky v rohu nahrál před branku, kde jeho spoluhráč dokázal i přes dva domácí hráče, kteří byli u něj, míček přesně trefit do branky
37:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Petr Velech (3:5).
36:45
přečíslení se domácím vůbec nepovedlo a skákavou přihrávku Vlacha zachytil hostující obránce
35:48
Ješátko si dobře poradil se skákavým míčkem a znemožnil tak nabíhajícímu hráči přejít až k domácímu brankáři
34:05
hosté v přečíslení, druhá křižná přihrávka se jim už ale nepovedla a míček zachytili domácí hráči
32:34
rychlou akci hostů překazila dobře se vracející obrana, když zachytila jejich přihrávku
31:31
Zrzavý proběhl hřiště a přihrál Fučíkovi, tomu ale míček sjel a jeho střelu zblokoval první hráč
30:29
domácí rychle sebrali míček hostům , Zrzavý ale následnou střelou branku těsně netrefil a míček skončil za mantinelem
29:19
hosté napadají domácí na jejich polovině, pomohli si ale faulem a domácí mají rozehrávku
27:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Tomáš Václavík (3:4).
27:43
odražený míček na polovině hostů sebral Fučík a prudkou střelou vyzkoušel brankáře hostů, ten vyráží
26:45
Poduška nahrál v obraně Blažkovi, který prudkou střelou zakončil těsně vedle hlavy Křižana
26:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (3:3).
26:26
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:07
střelu Podušky Křižan vyrazil, na Fučíka už ale nestačil
25:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (2:3).
24:29
domácí hned po buly přešli do útoku a rychlou akcí snížili náskok hostů
24:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Tomáš Kocián (1:3).
24:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (0:3).
24:05
Knězů během oslabení vyvezl míček až na polovinu hostů, tam byl ale zastaven hostujícími hráči
23:47
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
23:05
domácí zachytili míček na polovině hostů, po následné přihrávce se dostali ale už jen do rohu hřiště
22:45
domácí zachytili přihrávku hostů a překazili tak jejich dlouhé kombinování v útoku
21:58
prudkou střelu hostů vyráží Kuchař
21:10
domácí ze začátku bránili oslabení dobře, pak se ale prudkou střelou do šibenice trefil Hloch
21:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval René Mikel (0:2).
20:23
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
hosté ještě před koncem třetiny zkusili střelu, tu ale Kuchař bez větších problémů chytil
19:26
hosté kombinují na vlastní polovině
18:02
Blažek střílí z úhlu, míček proletěl těsně kolem vzdálenější tyčky
17:46
hra se rychle přelívá z jedné strany na druhou, oba týmy si dokáží vytvořit šanci, vracející se hráči jim ji ale pokaždé překazí
17:20
Brothánek zkusil střelu, ta ale pouze zasáhla blokujícího hráče
16:07
hosté opět v útoku, domácí obrana je ale nepustila ke střele
14:51
hosté napadali domácí za jejich vlastní brankou, nakonec se jim podařilo míček získat a vytvořili si velkou šanci, Kuchař míček na poslední chvíli našel a stihl ho chytit než přešel brankovou čáru
13:33
domácí ztratili míček na útočné polovině, dobře se ale při rychlém protiútoku hostů vrátili a ihned přešli zpátky do útoku
11:43
domácí se po dlouhém kombinování na vlastní půlce rozhodli přejít do útoku, nastřelený míček ale zachytil hostující hráč