1:0
0:1
- : -

FbK Horní Suchá - Snipers Třebíč 3:2
16. Tomáš Řezáč, 17. Jiří Třinecký, 35. Jiří Třinecký - 10. Tomáš Sýkora, 42. Lukáš Mátl; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Filip Plíhal 24 - Jan Bazala 25; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:1;
60:02
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka: Domácí šťastně vyhráli, protože při nich stáli všichni svatí. Tyčka, břevno spojnice, neproměněné trestné střílení, to vše domácí ustáli a proto zvítězili. My musíme pokračovat v předvedeném výkonu a začít proměňovat šance. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Dnes měly být povinné body, což v téhle lize je bezvýznamné, protože tady není žádný slabý soupeř. Proto si myslím, že dnes jsme si výhru opravdu vydřeli a to je důležité pro morál. Byla tam jistá nervozita a chvilkové výpadky, ale věřím, že to bylo pod tíhou povinnosti vyhrát. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině: Horní Suchá- 7, Třebíč- 9 Střely celkem: Horní Suchá- 28, Třebíč- 26
60:00
59:52
Timeout FbK Horní Suchá
59:25
Brána Snipers je opět prázdná.
59:07
Czyž obranným zákrokem posílá balónek za mantinel.
58:07
Necelé dvě minuty před koncem si Třebíč bere timeout a nechává svoji bránu prázdnou.
58:06
Timeout Snipers Třebíč
57:39
Kasinec si dokázal Bazala položit, jenže pak už se mu ho nepodařilo přehodit.
57:06
Mátl si chtěl obhodit Cirkla, ale ten je dnes ve svých obranných zákrocích stoprocentní.
56:48
Dlabač vypíchl míček Mašurkova. Střela z výběhu končí za mantinelem.
56:00
Štveráčkova střela odražena mimo branku.
55:33
Večeřa po vybojovaném souboji trefil z úhlu pouze gólmana hostí.
55:15
Machálek od mantinelu branku netrefil.
54:40
První přízemní Řezáčova střela po standardní situaci doletěla až k Bazalovi. Druhá střela byla mimo branku.
53:35
Hensler se po špatné zadovce včas vrátil a krizovou situaci uhasil.
52:05
Hra je dnes opravdu velmi vyrovnaná. Hraje se nahoru/dolů. Chvíli tlačí Třebíč a chvíli Horní Suchá. Rozdíl jedné branky není mnoho a to Třebíč ví.
49:53
Pěkná Dlabačova střela tahem. Ke smůle hostí branku přeletěla a míček skončil za mantinelem.
49:38
Plíhal si připisuje další zákrok při přečíslení.
48:53
Rezek nadvakrát, ani jednou jeho střela k brance neprošla.
47:51
Po odražení míčku od Mrózka rozehrává Třebíč z rohu.
46:54
Třinecký hodil zadovku na Mašurku. Jeho střela do branky neletěla.
44:56
Mašurkova velmi povedená střela hostujícím gólmanem vyražena.
44:15
Mrózkova střela se přes velký počet nohou ke gólmanovi nedostala.
43:51
Sýkora zcela osamocen dostal přihrávku před Plíhala, ten byl včas na svém místě.
42:58
Krajíčkova střela od mantinelu vyražena.
42:25
Řezáčovu střeli vyráží Bazala maskou.
42:05
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
41:14
Pár vteřin před koncem trestu Henslera se Třebíči s trochou štěstí podařilo vstřelit gól.
41:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Tomáš Sýkora (3:2).
40:27
Domácím se podařilo ušetřit několik vteřin pobytem na útočné polovině.
40:01
Poslední třetinu zahájí domácí tým v počtu 4 hráčů v poli. Úvodní buly opět pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Horní Suchá- 11, Třebíč- 9.
40:00
39:52
Jamalova střela jen těsně vedle branky.
39:32
Nyní si přesilovou hru vyzkouší i hosté.
39:31
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
39:05
Machálkovi se podařilo projít přes dva protihráče než jeho střela skončila na těle Cirkla.
37:43
Než Mašurka provedl kličku na úrovni velkého brankoviště, byl o balónek připraven.
37:08
Bazala šikovně vystřelil nohou a zabránil krosové přihrávce.
36:37
Večeřa dlouho kombinoval mezi třemi protihráči. Nakonec byl o balónek připraven.
35:51
Standardní situace pro domácí. Šikovně rozehraná výměna mezi Melníkem a Krainou. Bazala přízemní střelu vyráží.
34:27
Třinecký nejdříve balónek ztratil, pak jej vybojoval a nakonec i s trochou štěstí vstřelil gól.
34:26
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (3:1).
32:48
Kraina zastavil balónek na poslední chvíli než doletěl do poloprázdné branky domácích.
32:07
Krainovu střelu z poloviny hřiště Bazala vytěsnil ramenem.
31:40
Další možnost navýšit skóre pro Horní Suchou v podobě druhé přesilové hry.
31:29
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
30:59
Czyž svojí špatnou rozehrávku i s podklouznutím dokázal zachránit.
30:09
Přečíslení 3 na 2 pro Horní Suchou. Krajíčkovu střelu Bazala vyráží.
29:23
Po tvrdém zákroku Henslera se k nájezdu postavil Sýkora. Míchal, míchal až Plíhalovu branku vysoko přestřelil.
29:22
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Tomáš Sýkora.
29:00
Nejdříve promáchl Nevosad, poté vedle střílí Kelbler.
28:00
Řezáčovu střelu z úhlu hasí Bazala.
27:25
Hostující Kuželka zahrozil po standardní situace Třebíče. Jeho střela letěla nad.
26:34
První přesilová hra v tomto zápase je pro domácí. Snaží se kombinovat na polovině hostí, ale nedá se říct, že by jim to moc šlo.
26:03
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
25:30
Kraina s Plíhalem hasili gólovku na poslední šanci.
24:34
Standardní situace pro Třebíč. Cirkl zastavuje balónek před Plíhalem.
23:30
Czyžova střela sražena mimo branku.
23:11
Plíhal má zatím dneska skvělou formu. Další výborný zákrok.
21:55
Dva důležité zákroky si připisuje Plíhal.
20:01
První buly druhé třetiny pro hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Horní Suchá- 10, Třebíč- 8.
20:00
19:42
Malich zachytil rozehru domácího týmu a s balónkem se dostal až před Plíhala. Ten přidává další zákrok.
18:39
Třetí střelecký pokus Němečka krásným zákrokem vyráží Bazala.
16:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Václav Večeřa (2:1).
16:17
Po Večeřově střele zvoní tyč!
15:47
Velmi zajímavě rozehraná standardní situace, kdy se trio u balónku moc nedomluvilo. Cirkl se dotkl balónku, ale již nemohl hrát znovu, tak se Řezáč napřáhl a dal gól.
15:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Patrik Cirkl (1:1).
15:12
Cielecki poslal lehce skákavý míček na Třineckého, který se nakonec dostal až k Bazalovi.
14:18
Krajíček od mantinelu přestřeluje.
13:29
Třetí lajna vyvinula na Třebíč velký tlak. Nejdříve Henslerova střela zablokována a poté Řezáčovu střelu vyrazil Bazala.
11:58
Kraina celou akci rozběhl, posla míček na Večeřu, tomu se podařilo balónek poslat přes celou šířku hřiště na Kasince, kterému střela vůbec nesedla a k brance ani nedoletěla.
11:04
Řezáč se ocitl po krásné přihrávce sám pře Bazalou. Tomu míček pod rukou proklouzl, ale stačil se rychle zorientovat a míček před brankovou čárou zastavit.
10:18
Střela Blahy ztečovná mimo branku.
09:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Mátl (0:1).
09:10
Jamala ve velké šanci. Plíhal vyráží nohou.
08:18
Plíhal si připisuje další zákrok.
07:25
Standardní situaci před Plíhalovou bránou rychle rozehrál Malich. Cirkl se stačil včas zorientovat a střelu zablokovat.
06:26
Situaci 3 na 1 pro Třebíč likviduje v domácí obraně Cirkl.
06:10
Nyní standardní situace pro domácí. Němeček z otočky branku minul.
05:17
Večeřa hledal zpoza brány Krainu, ten balónek nezachytil a dopředu se řítila Třebíč. Obrana Horní Suché vše vyřešila.
04:18
Blahovo nahození z poloviny hřiště doletělo až k Píhalovi.
03:13
Třebíč má šanci v podobě standardní situace. Míček však končí na hokejkách domácích.
02:18
Večeřa se dostal k odraženému balónku a zkoušel z otočky. První zákrok i pro hostujícího Bazala.
01:18
Třebíč zachytla přihrávku Czyže a je z toho první zákrok pro Plíhala,
00:16
Třebíč rozehrává postupně odzadu. V rohu domácích míček kontroluje domácí Melník.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Michal Machálek, Tomáš Sýkora, Vojtěch Janata, Lukáš Mátl, Tomáš Rezek
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Ondřej Melník, Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Tomáš Kasinec
00:00
Krásný sváteční nedělní podvečer, vítám Vás u 10. kola Národní ligy-východ. Dnes se po týdenní pauze domácí FbK Horní Suchá představí proti Snipers Třebíč. Třebíči se zatím podařilo posbírat pouhých 8 bodů z 9 zápasů, tak že určitě budou prahnout po vítězství.