2:5
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - FC Bučis Team 7:10
9. Václav Grulich, 15. Jan Čečetka, 18. Aleš Kaválek, 28. Jiří Vlček, 33. Filip Pajkrt, 59. František Donaj, 59. Vojtěch Bureš - 3. Antonín Šiška, 11. Šimon Pavlíček, 22. Matyáš Kalina, 30. Jakub Černý, 34. Bruno Sandner, 35. Jakub Černý, 39. Tomáš Mudra, 48. Jakub Černý, 49. Tomáš Mudra, 59. Václav Grulich; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Brandon Bulis 25 - Marek Galajda 22; po třetinách: 3:2, 2:5, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 10, Bučis Team 12
60:00
Střely celkem: Náchod 29, Bučis Team 35
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Dnešní výkon nebyl úplně ideální, především v první polovině zápasu jsme svoji hru přizpůsobili hře soupeře, od poloviny zápasu zlepšení, Navíc Náchodu došly ve třetí třetině síly. Spokojenost s hrou dopředu, ale stále musíme zapracovat na naší obraně, která naši hru zdobila v minulé sezoně.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Kousek po kousíčku se naše hra lepší rozhodující pro zbytek sezóny bude to, jestli nás prohry zlomí, nebo nás naopak posílí. Všichni hráči dneska na hřišti nechali maximum. Díky vnitřní síle týmu budeme příští týden silnější. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za zápas.
60:00
58:58
Velmi kuriozní vlastní gól
58:57
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich (7:10).
58:35
Už je to jen o 2 góly! Dokáže Náchod ještě urvat body?
58:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jiří Juhász (7:9).
58:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval David Cejnar (6:9).
54:20
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
48:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Matoulek (5:9).
47:12
Bučis ji ale na rozdíl od Náchoda využil a dostává se do tříbrankového vedení
47:11
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (5:8).
45:25
Tak jsme si užili 1 vteřinu hry 5 na 5 a uvidíme další přesilovou hru. Tentokrát si ji zkusí Bučis
45:24
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
44:13
První náchodská střela v přesilovce bohužel letěla vedle
43:23
Vyloučen hráč Jan Wald družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
39:58
V posledních vteřinách měl ještě šanci Kaválek, ale hostujícího gólmana nepřekonal
38:08
Bučis už vede o 2 góly
38:07
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Michal Soukup (5:7).
33:46
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
33:30
Dnešní utkání sleduje 101 diváků! Děkujeme!
33:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Jan Wald (5:5).
32:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Aleš Kaválek (5:4).
31:20
Macháček se řítil do útoku, ale zastavila ho obrana Bučisu
29:49
Kromě fanclubu Miloše Macháčka a fanoušků Bučisu se dnes moc nefandí
29:15
27:48
Vyloučen hráč Martin Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
27:16
Náchodský kapitán Vlček využil přesilovku a svůj gól oslavil stejně jako to dělával právě Matoulek, když hrál za Náchod
27:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Aleš Kaválek (4:3).
25:37
Tomáš Matoulek, náchodský odchovanec, si odsedí 2 minuty na trestné lavičce
25:36
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
24:21
Donaj se ocitnul ve velké šanci před gólmanem, ale nedokázal dostat míček do branky
22:49
Grulich dostal naloženo u mantinelu, ale díky tomu vybojoval úder pro Náchod
21:17
Bulis skvěle vychytal střelu, ale na dorážku už nedosáhl
21:16
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Adam Drastich (3:3).
17:59
Náchodští skvěle ubránili oslabení a Aleš Kaválek navíc proměnil nájezd!
17:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek z trestného střílení (3:2).
17:01
Bulis už vychytal 2 velké šance v oslabení
15:58
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vražení zády.
14:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval František Donaj (2:2).
14:01
Térův skvělý obranný zákrok zastavil protiútok hostů
13:04
Vlček zkoušel vystřelil ze středu, ale špatně trefil míček
11:31
Čečetka vybojoval míček na vlastní polovině, následně vyrazil do útoku, ale branku bohužel nevstřelil
10:26
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Matyáš Kalina (1:2).
10:14
Kaválek diskutoval s rozhodčím, dokud nezměnil svoje rozhodnutí a Náchod bude rozehrávat z rohu
08:54
Náchod srovnává zásluhou pohledné kombinace!
08:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Jan Čečetka (1:1).
07:02
Momentálně má více ze hry domácí Náchod
05:42
Hostující útočník se pokoušel přelobovat Bulise, ale netrefil branku
05:10
Kaválek skvěle vyvezl míček od mantinelu, nahrál na Cejnara a ten trestuhodně minul
04:04
Bulis si připisuje první zákrok
03:05
Juhász našel skvělých krosem Cejnara, ten to chtěl dát Burešovi do prázdné, ale nevyšlo jim to
02:35
Také Náchod poprvé vystřelil, avšak neúspěšně
02:04
Hosté se rychle dostávají do vedení a do branky jim spadla hned 2. střela
02:03
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šiška, asistoval David Munk (0:1).
00:01
Úvodní bule pro Bučis Team
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Filip Pajkrt, Jiří Juhász, Aleš Kaválek, Vojtěch Bureš, David Cejnar
00:00
Vítáme Vás u svátečního zápasu Národní ligy - západ mezi domácím Florbalem Náchod a hostujícím Bučis Teamem.