2:1
1:1
- : -

FbK TJ Svitavy - FbK Horní Suchá 5:4
17. Josef Prudil, 18. Vít Máček, 32. David Říha, 39. David Říha, 60. David Říha - 1. Jan Hensler, 6. Martin Czyž, 33. Patrik Cirkl, 58. Filip Krajíček; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3 + Vít Sauer 5:3; využití: 2:1; diváků: 149; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 19 - Daniel Fukala 24; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1;
60:00
Bylo to drama až do konce jak má být. Ale žezla se v poslední vteřinách ujal výtečný svitavský střelec Říha a vstřelil vítěznou branku! Dokonce dokonal i svůj hattrick v zápase.
60:00
Komentář trenéra p. Kruciny 1. část: Dnes jsem si byl jistý výhrou už potom, co jsme zažili cestou sem a budeme ji muset řešit i zpátky, protože nás zklamal náš mini busek. Byl to výborný zápas a brzké vedení bych řekl nás trochu uchlácholilo z pohledu produktivity. Na hřišti se dělo přesně, co jsme si řekli, i přestože bez bodu, musíme být spokojení směrem do dalších zapasu.
60:00
Komentář trenéra p. Kruciny 2. část: Zapas jsme si moc užili, protože hala ve Svitavách je pro florbal něco nadstandardního, i divácká kulisa ze všech hráčů vymáčkne to nejlepší. Děkuji soupeřům a divákům.
60:00
Komentář p. vedoucího J. Skácelíka: Csaplárova past sklapla dokonale. Zápas to byl velice vyrovnaný, plný soubojů, nicméně v duchu fair-play. Díky klukům za tři body do tabulky, soupeřům přeji úspěšnou cestu domů a snad nebudou muset "na stopa". Dámám s píšťalkou přeji spoustu dalších zápasů.
60:00
59:58
Sauer ještě stihl vysypat soupeře za brankou. Suchá už nic nestíhá.
59:57
Vyloučen hráč Vít Sauer družstva FbK TJ Svitavy na 5 minut za vražení zády.
59:46
Patnáct vteřin do konce je tu branka domácího střelce Říhy, uvidíme co ještě hosté stihnou.
59:45
Timeout FbK Horní Suchá
59:45
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Jan Kulhavý (5:4).
59:45
Říha střelou dvacet nad ledem prostřelil všechny bariéry před sebou a raduje se společně s týmem!
59:30
Svitavy operují na polovině hostů a hledají skulinku v obraně soupeře.
58:03
Vyloučen hráč Patrik Cirkl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
58:03
Domácí mohou hned opětovat branku díky aktuálně probíhající přesilovce. A co tato standardka? Sauer jen do nohy brankáře.
57:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Jiří Třinecký (4:4).
57:49
Špatná rozehrávka Kulhavého, který se nedokázal vypořádat z tlaku soupeřů a poté odražený míček získal Krajíček, který pod rukou vyrovnává!
57:00
Skácelíkův perfektní zákrok! Lepidla na rukou a protiútok velel Říha.
57:00
Tři minuty do konce a akcent z Ostravska jde slyšet čím dál víc.
56:00
Po delší době střela i na Skácelíka, který dlouho nebyl ve střehu a tohle nebyl špatný pokus.
55:20
Sauerova střela z otočky mimo. Skóre stále zamraženo.
55:00
Pakostovi teď míček poskakoval, jako kdyby mu ho zdejší děti vyměnily za hopík.
54:30
Hynek perfektně naznačil tělem u mantinelu a poté šel do šance. K odraženému míčku šel ale nepochopitelně pomalu, a tak nestihl dorazit.
54:00
Prudilova střela z otočky aspirovala na branku. Nakonec Fukala vyráží.
52:00
Hynek dobře napadá, z komentátorského hřiště ho chválíme za jeho forechecking.
50:40
Hra se začíná dramatizovat. Horní Suchá asi cítí, že se jim krátí čas.
50:00
Máček teď zbytečně šel do otočky a následně tedy trefil blok. Úprk po mantinelu by vyšel lépe.
49:20
Svitavy mají aktuálně mírný tlak.
49:00
Dobrá rána Sauera ze střední vzdálenosti, brankář vyrazil a byla z toho mela. Až z toho fanoušci začali pokřikovat, nakonec přes všechny vyhrůžky nejsou vyvedeni.
48:00
Máček nabídl přihrávkou před branku šanci Říhovi, tomu míček ale uskočil a teď pomaličku kráčí na střídačku.
47:00
Zatím to vypadá, že skóre bude těsné a napínavé až do konce.
45:30
Melník prohodil Zacha a očekával, že ho předběhne, ovšem to se nestalo. Takzvaně učil orla létat.
45:00
Hynek už několik vteřin dopředu věděl co udělá. Jeho střela z otočky ale nebyla tak nebezpečná, jak sám chtěl.
44:19
Zach si to pěkně stáhnul a pálil od mantinelu, Sauer se pokoušel o dorážku. Fukala už zalehl míček.
43:00
Czyž se teď projel po té krásně naleštěné palubovce ve svitavské hale jako tučňáček na ledě, málem ještě srazil svého spoluhráče.
42:00
Horní Suchá začala třetinu v úctyhodném tempu, snad to kondice domácích vydrží.
40:30
Pakosta v šanci po přihrávce Říhy, pěkně si s tím poradil, na to že měl míček pod nohama, ale nakonec přestřelil jak položeného Fukalu tak i branku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 9:10 pro hostující celek
40:00
Druhá třetina nabídla již atraktivnější podívanou. Domácí se dostali do vedení především díky svitavskému střelci Řihovi. Ale musím upozornit, že hosté hned budou mít šanci vyrovnat, protože třetí třetina začíná kompletní přesilovou hrou Horní Suché.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
39:55
Ještě lehká střela, která nepřekvapí Skácelíka.
38:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Vít Máček (4:3).
38:59
A hned ze standardní situace Říha trefuje svůj dnešní druhý gól! S Máčkem si v klidu vyměnili míček a David ještě mohl zkontrolovat pozici brankáře, podívat se na hodinky a až poté poslal domácí do vedení.
38:57
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:57
Máček zachytil rozehrávku, ovšem byl hned faulován zezadu a je z toho přesilovka.
38:00
Sauer se vylekal své příležitosti v útoku, do které ho poslal jeho kolega Prudil, a trefil jen suchý blok.
36:20
Skácelík se jenom ohlédl po rychlé střele do břevna!
36:00
Je na čase uklidnit hru. Tato hurá hra spíše sedí divokým povahám z Horní Suché.
35:00
Sauer teď s přehledem i účesem zahrál jako Ujfaluši a má míček v bezpečí na holi.
33:00
Horní Suchá je po vyrovnávací brance mírně na koni a napadá rozehrávku domácích.
32:21
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Patrik Cirkl, asistoval Martin Czyž (3:3).
32:21
Ale to je škoda. Horní Suchá ještě stačila vstřelit branku v přesilovce. Avšak bohužel to byla smolná branka pro Skácelíka, kterému jednoduchý míček vypadl při zákroku z ruky. Snad ho to neovlivní v dalším působení v utkání.
31:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Jakub Maleček (3:2).
31:21
Svitavy se úspěšně bránily v oslabení a poté dokonce zaútočily z breaku. Maleček unikl po mantinelu a perfektně načasovanou přihrávkou našel Říhu, který z první beckhendem poslal míček do branky hostů. Domácí ve vedení!
30:24
Horní Suchá hraje druhou přesilovku, velká šance na ujmutí se vedení.
30:23
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
30:00
Toto utkání sleduje 149 diváků, Přece jenom si svitavští obyvatelé našli cestu.
29:00
Musil po chybě obránců neuvěřitelně zrychlil až skoro začala hořet palubovka. Jeho střelu chytá Fukala.
28:00
To byl velice atraktivní protiútok od Horní Suché, avšak nakonec poslední přihrávka nedošla včas, z útoku nic není.
27:00
Střela z půlky od Říhy, Fukala musel dlouho foukat do flétničky, aby se vůbec mohl pro míček natáhnout
26:00
Hynek po krosu netrefuje prázdnou branku!
25:40
Třinecký se dostal v oslabení (ani neví sám jak) do úniku. Skácelík ho vychytal.
24:24
Vyloučen hráč Patrik Cirkl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vražení zády.
24:24
Prudil se proletěl, zákrok na hraně pravidel...
23:00
Na hřišti klid jako v lese při rozbřesku.
22:00
Lehká teč Prudila vyvedla z míry hostujícího brankáře, skóre se ale nemění.
21:00
Situace dva na jednoho Zach udělal školáckou chybu a míček mu projel pod čepelí. Naštěstí pro domácí Horní Suchá nevyužila.
20:10
Ovšem Svitavy už v plném počtu.
20:01
Lukáš Musil stejně jako já zapomenul, že ještě bude pokračovat přesilová hra hostů.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 8:6 pro domácí.
20:00
Po první třetině je skóre vyrovnané 2:2. Jak už jsem poznamenal Horní Suchá spíše hrozila z protiútoků, domácí se snažili šance vypracovávat, naštěstí se jejich práce vyplatila v posledních minutách třetiny. Jsme zvědaví jak se bude bude zápas dále vyvíjet.
20:00
19:50
Zach si na konci třetiny ještě v oslabení trošku pohrával s útočníky klasickými kličkami v rohu.
19:00
Šimek nehezky srazil Kulhavého v rohu a neodpustil si kývání hlavou.
18:26
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
18:26
Musil vyloučen, jeho komentáře stály za to. "Nemám tolik peněz do pokladny! Jsou na mě zaujatý!"
18:10
Sauer teď tělem odstranil soupeře, byl to faul, ale musím pochválit hru tělem.
17:25
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval Ondřej Pakosta (2:2).
17:25
A je vyrovnáno! Pakosta z rohu přihrál nahoru Máčkovi a ten se ukázal jako perfektní game player a z otočky trefil krásný gól, míček se ještě otřel o tyčku. Tudíž to bylo i s zvukovým efektem. 2:2!
16:44
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Jakub Maleček (1:2).
16:40
No vidíte to, Pepa Prudil se zase trefil. Střela z první od mantinelu a je tu snížení.
16:00
Domácí by už ale měli předvést nějakou větší přesněji gólovou šanci. Zatím ne a ne něco vymyslet.
15:00
Třineckého nebezpečná střela zpoza hráče, Skácelík kryje.
14:00
Josef Prudil se teď napřáhl jak kdyby měl vypálit enormně rychlou střelu, výsledkem ale byla taková žblabuňa, která přeskočila branku.
13:50
Teď hráči lítají ze strany na stranu, ale šance kde nic tu nic.
13:00
Petr Šimek z hostů mi trošku připomíná pardubického Brychtu, teď stejně tak s tradiční florbalovou technikou a přehledem rozehrává
11:00
Dobrý zákrok Skácelíka, vyrazil nebezpečnou střelu.
10:00
Czyž vyslal další nenápadnou střelu, pozor na tohoto obránce.
09:00
Pěkná akce svitavského celku. Zach shodil od mantinelu na Prudila, ten z první vypálil ne příliš povedenou střelu, Sauer dorážel nad.
08:00
Máček si příliš věřil, Kulhavý musel hasit menší plamínky.
07:00
Tým Horní Suché se pohybuje poměrně rychle, na to že se hráči začali rozcvičovat asi deset minut před zápasem...
06:30
Svitavsko-Lubenský lišák Pakosta teď vybojoval standardní situaci, kterou ovšem neproměnil Kulhavý, sjelo mu to.
06:00
Máčkův pokus jen do mantinelu.
05:15
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Jiří Třinecký (0:2).
05:15
Nepříjemná situace pro domácí. Nahození do rohu, poté přihrávka zpět na polovinu a Czyž pěknou střelou nedal Skácelíkovi šanci.
04:20
Vypadá to, že hosté budou spíše útočit z protiútoků, domácí jsou zatím více aktivní na jejich polovině.
04:00
Říha v šanci, zbytečně ještě nahrával na Pakostu, tam měl být pokus o střelu.
03:20
Domácí převzaly otěže a operují na míčku.
03:00
Musil byl teď nastřelen při stínění, škoda. Nebyl to špatný pokus od Zacha.
02:00
Skoro stejná situace teď nastala, ovšem naštěstí pro domácí Zach na správném místě.
00:38
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Václav Večeřa (0:1).
00:38
No podívejme se na to, i dnes si domácí neodpustili klasický start do zápasu. Střela do bloku, protiútok, Večeřa vyslal Henslera do úniku, ten z první prostřelil Skácelíka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Petr Šimek, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Jan Hensler, Patrik Cirkl
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Tomáš Zach, David Říha, Vít Máček, Ondřej Pakosta
00:00
Dobrý den dámy a pánové, zdravím Vás z komentátorského stanoviště ve Svitavách, dnes domácí svedou boj s nepříjemným soupeřem FBK Horní Suchá. Toto mužstvo si zatím nevede špatně, v ligové tabulce mu náleží 4. místo. Domácí Svitavy se sice také nacházejí mezi celky usilující o play-off, ovšem musím upozornit, že Hydry mají aktuálně černou sérii tří proher v řadě. Uvidíme jestli smůlu prolomí dnes.
00:00
Samozřejmě představím i dosavadní nejproduktivnější hráče týmů, abychom věděli na jaká čísla především upřít zrak. Na straně hostů je to Jan Němeček, který v této sezoně zatím posbíral 11 kanadských bodů. V domácím celku zmíním nestárnoucího Josefa Prudila, který si vede lépe než jeho konkurent, na kontě má 14 bodů.