3:2
3:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Letka Toman Finance Group 7:5
12. Petr Pavelek, 27. David Zwinger, 34. Lukáš Rychlý, 40. Oldřich Sova, 53. Filip Kocur, 54. Vojtěch Repček, 60. David Zwinger - 3. Dominik Hubl, 9. Dominik Hubl, 33. Jiří Šincl, 40. Jiří Šincl, 50. Dominik Hubl; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 17 - Roman Fučík 16; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 12:4
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích, pana Vladimíra Černína: Dneska přijel sebevědomý soupeř a i za stavu 0:2 jsme plnili to co jsme si řekli a věřili v to. Jsem hrdý na svůj tým, jen tak dál. Zdravíme do Ostravy.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Petra Gajdy: Stejně jako minulý rok jsme prohráli. Opava v Opavě se stává pro nás neoblíbeným soupeřem. Přitom jsme začli parádně. V 1. třetíně jsme byli lepší na míčku a v kombinaci...
60:00
...To pokračovalo v podstatě do konce zápasu, ale Opava výrazně přidala na důrazu a od druhé třetiny už nebyla naše technická převaha tak vidět. Příště musíme prostě přidat v osobních soubojích a pak bude všechno v pořádku. Gratulace domácím k výhře, těšíme se na odvetu doma.
60:00
59:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Zwinger, asistoval Tomáš Blahut (7:5).
59:59
Střela Zwingera do prázdné branky rozhoduje utkání.
59:33
Nepřesná střela hráče Letky a Opava bude rozehrávat.
58:00
Poslední 2 minuty 3. třetiny a snad i utkání.
53:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Kostolány (6:5).
53:47
Opava se ujímá vedení! Úplně volný Repček čekal na přihrávku u mantinelu a z první to posílá na vzdálenější tyč a Fučík se jen ohlíží jak míček letí do branky.
52:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Jan Petlach (5:5).
52:03
Petlach vypálil z půlky, míček se odraží k volnému Kocurovi, který míček posílá bekhendem do branky.
51:43
Repček byl tísněn dvěma protihráči, ale i tak se mu podařil zakončit. Fučík vyráží míček maskou.
51:02
Balnar ustál souboj na mantinelu a Opava bude mít volný úder.
49:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (4:5).
49:15
Letka se dostala do šance 3 na 2, kdy Balnar nestačil reagovat na pohyb protihráče a hráči Letky vymíchali opavské, včetně brankáře Bezděka.
47:55
Zwinger při chuti, vymíchal si jednoho hráče, před druhým vystřelil, ale střela mu nesedla.
47:05
Šance na obou stranách, ani to nestačím sledovat, natož to psát :)
45:12
Zwinger získal na polovině hřiště míček a hned ho poslal na branku. Jen těsně přestřeluje branku.
43:18
Rozehrávku z rohu hřiště rozehrál Pavlík na Sovu, ten jen lehce trefuje míček, který chytá Fučík.
43:00
Kahánek během minuty dvakrát zkoušel vystřelit na branku, opavská obrana byla ale proti.
39:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Filip Kocur (4:4).
39:38
Olda Sova vyrovnává! V mezikruží se nejlépe zorientoval a poslal míček bekhdendem do chumlu hráčů a se štěstím míček končí až za bezmocným Fučíkem.
39:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Pavel Holuscha (3:4).
39:21
Vteřina dělila Opavu od návratu Pavelka z trestné lavice. Hosté ale stačili ještě udeřit.
39:05
Letka vymíchala hráče Opavy, Šincl stál před prázdnou brankou a zakončoval, ale Bezděk tygřím skokem chytá!
37:22
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
37:22
Pavelek trochu potlačil protihráče v rohu hřiště. Hráč Letky ochotně padá a máme tu vyloučení.
37:00
Hra nahoru dolů, ani jeden z týmů nechce udělat chybu a podle toho to tak i vypadá na hřišti.
33:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Karel Balnar (3:3).
33:16
Rychlý to zkusil od mantinelu, jeho střelu Fučík podcenil a míček se odraží od ruky do branky.
32:58
32:00
Jde vidět, že Letka sledovala hru Opavy dva týdny předem před dnešním zápasem a oslabení zvládli bez větších problémů.
30:28
Opavě zatím první minuta přesilovky moc nevvyšla. Jednu střelu řešil Fučík a míček vyrazil.
29:28
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Druhá lajna Opavy zatápí Letce, několik šancí musel řešit brankář Letky, kdy mu jeho spoluhráči moc nepomohli.
26:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Zwinger, asistoval Jan Petlach (2:2).
26:47
Opava vyrovnává skóre. Zwinger sice nedovoleně získal na polovině hřiště míček, ale rozhodčí nechávají hru pokračovat... kdy sám utíkal po křídle na Fučíka a střelou na vzdálenější tyčku nedal brankáři šanci.
25:42
Zámek na polovině Letky, střela Rychlého z otočky končí jen těsně mimo branku hostů.
25:13
Střelu Balnara z křídla hosté tečují na roh, Opava nadále aktivní na míčku.
24:05
Rychlou rozehrávku Opavy na polovině soupeře zakončuje střelou švihem Petr Pavelek, Fučík chytá.
22:18
Toman nahodil míček na půlku Opavy, ale nic z toho. Opava na míčku.
21:15
Protiútok Letky zastavuje s přehledem hrající Petlach.
20:40
Bezděk si připisuje jednoduchý zákrok po slabé střele jednoho z Letky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Opava 3, Letka 10.
20:00
19:43
V poslední minutě kouzlí Olda Sova, zakončil pouze do boční sítě.
16:58
Zwingy nejdřív beckahndem neuspěl a zprotiútoku se zjevil osamocen tváří tváře Bezděkovi Kahánek. Trefil jen opavského gólmana
15:40
Konečně se ozývá také opavský kotel.
13:00
Rabinskému se teď nepovedla přihrávka, luxusní námaz však Letka nepotrestala. Uf...
11:17
Péťa Pavelek byl nejdříve faulován na dvě minuty, to ho však nezastavilo v jeho výběhu, v poskytnuté výhodě utekl a zakončil!!!!
11:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Jan Rabinský (1:2).
10:25
Rychlonohý Hubl dělá opavským hráčům problémy, teď utekl po mantinelu, předložil přihrávku na velké brankoviště svému spoluhráči, který nastřelil jen boční síť.
08:02
Napodruhé už to vyšlo.Po rozehrání stanardky udělal Hubl dva kroky na střed a zakončil do víka.
08:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Dalibor Ondruch (0:2).
07:41
Teď si Dominik Hubl z Letky prokličkoval celé hřiště a nastřelil naštěstí helmu Kryštofa Bezděka.
06:58
V rohu hřiště je tvrdě naražen na mantinel Vojta Repček, ale už se zvedá a bude pokračovat ve hře.
06:08
Rozehrání standardky metr za půlící čarou v podání tria Rychlý - Balnar - Kostolány bez gólového úspěchu.
05:18
Třetí opavská lajna vyčkává na příležitost, do zakončení se nedostala..
04:20
Petr Pavlík se svou střelou snaží odpovědět, bohužel střela míří mimo branku.
03:18
Ostrý start zápasu, Letka využila jednu ze svých příležitostí a ujímá se vedení v zápase.
02:49
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Pavel Holuscha, Lukáš Toman, Jiří Šincl, Vojtěch Kopia
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Vojtěch Repček, Marek Klečka, Štěpán Kostolány