0:2
2:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha 2:5
53. Matěj Kodl, 60. Matěj Kodl - 21. Lukáš Pokorný, 27. Pavel Daněk, 44. Martin Kalous, 45. Radek Šťovíček, 46. David Kolář; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Kohout 19 - Martin Hruška 18; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7, Panthers Praha 8.
60:00
Komentář asistenta hostí M. Mattese: "Kluci začali od druhé třetiny plnit taktické pokyny a tím i zpřesnili rozehrávku, z čehož vyplynulo naše vedení. Toho kluci využili a zápas dovedli do vítězného konce. Díky soupeři za férový zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : 1/2 Na vstřelené góly se strašně nadřeme,v šachové partii soupeř velmi slušně blokoval naše střely a následně trestal naše chyby. Měl více štěstí a ač nerad - bere zaslouženě 3 body. Musíme se zvednout a začít dávat branky. Není možné, abychom byli 50minut bez vstřelené branky. Sezóna je v polovině, chtěli jsme mít o 6 bodů více, bohužel jsme chudým rozdali tak teďka budeme muset bohatým brát :-).
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : 2/2 Děkujeme všem skvělým divákům v hale a soupeři za férové utkání.
60:00
59:51
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Pavel Dvořák (2:5).
56:53
Obrana Panterů nedává moc šanci domácím hráčům.
54:04
Tým hostů se pokusil dorážkou zvýšit svůj bodový náskok. Míček ale minul bránu.
52:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Marek Sluka (1:5).
52:28
Krásnou střelu mezi nohy gólmana předvedl domácí tým.
51:23
Tým domácích střílý na bránu co se dá. K brance jim, ale ještě něco chybí.
50:00
Hráč hostů se objevil sám s míčkem před soupeřovou bránou. Bránu, ale netrefil.
45:47
Tým domácích se pokouší vzchopit a dostat se do tempa. Domácí fanoušci se je snaží za doprovodu bubnů hlasitě podpořit.
45:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kalous (0:5).
45:05
Gólman Martin Kohout při návalu vzteku hodil svou helmu na zem.
44:02
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
44:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Dominik Hudec (0:4).
44:02
Trenér domácích, při timeoutu, upravil složení formací.
43:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Lukáš Pokorný (0:3).
40:52
Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček se opět pokusil vystřelit z půlky. Neúspěšně.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6, Panthers Praha 7.
40:00
37:50
Panteři si v klidu nahrávají na vlastní polovině. Nemají potřebu kamkoliv spěchat.
35:25
Gólman domácích Martin Kohout předvedl další úžasný zákrok. Fanoušci mu za to zatleskali.
32:45
Po dlouhé době se domácí tým dostal do obrovské šance. Střelu jim ,ale zblokoval hráč Lombino Marco.
31:22
Hráč domácích Polyanskyj Denys zblokoval šanci soupeřů. Míček se odrazil až za mantinel.
28:55
Gólman domácích Martin Kohout právě předvedl úžasný zákrok.
27:58
Střely domácího týmu nemají dostačující parametry ke gólu.
26:45
Tým hostů více než úspěšně ubránil své první oslabení.
26:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Patrik Míka (0:2).
25:57
Zatím jsme neviděli žádnou pořádnou střelu domácí.
24:56
A máme tu první přesilovku v tomto zápase. Na balónku se ale zatím drží tým hostů.
24:55
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
21:06
Tým hostů se dostal do tempa. Jsou rychlejší, v soubojích silnější s na míčku jistější.
20:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (0:1).
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině na bránu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7, Panthers Praha 9
20:00
18:52
Tým hostů se dostává do šancí. K jejich smůle se, ale nedokáží trefit do brány.
15:15
Obrana domácích trochu zazmatkovala. Panteři toho využili a připsali si další dvě střely na bránu.
13:28
Hráč domácích Karel Horký právě předvedl skvělou kličku a střelu na bránu. Trefil gólmanovu helmu.
12:22
Hráč domácích Tomáš Vlček se pokusil vystřelit z půlky. Jeho střela ,ale netrefila bránu.
10:20
Tým hostů už se radoval z gólu. Rozhodčí Radek Hora ,ale s jistotou tento gól neuznal. Skóre je stále 0:0.
08:56
Tým hostů se opět dostal do obrovské šance. Míček, ale minul bránu.
07:47
Hra se vůbec nezastavuje. Žádné fauly, ani vyhozené míčky za mantinely. Ani jeden z týmu nechce udělat chybu.
04:30
Tým hostů se dostal do veliké gólové šance. Střela, ale neměla dostatečné parametry ke skórování.
02:55
Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík se pokusil vystřelit z půlky hřiště. Tým hostů bez problému jeho střelu zablokoval.
02:12
Zatím ani jeden z týmu nepotrápil soupeřova gólmana.
00:01
Úvodní buly v první třetině vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Patrik Míka, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný