0:4
2:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:6
4. Ondřej Kočí, 16. Michal Starostka, 45. Ondřej Filip, 49. Tomáš Kindl - 19. David Konečný, 24. Daniel Riley, 34. Karel Horký, 36. Karel Horký, 38. Karel Horký, 46. Matěj Kodl; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Martin Kohout 24; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:1;
60:00
Střely na bránu: Kobylisy 11, Králův Dvůr 4
60:00
Komentář trenéra Hostů: Díky dobré morálce, obětavosti a bojovnosti jsme tento zápas zvládli a můžeme se připravovat na další. Klukům moc děkuji a v tomto duchu bych chtěl pokračovat i nadále. Děkujeme rozhodčím, soupeřům, divákům a pořadatelům za dnešní zápas a přeji hezký zbytek soboty.
60:00
Komentář trenéra Domácích: Z naší strany dobře odehraná první a třetí třetina. Ve druhé třetině bohužel přišel herní výpadek, který soupeř potrestal čtyřmi góly, což rozhodlo tento zápas.
60:00
59:55
Bohužel pro domácí dnešní zápas opět nepřinesl žádné body.
59:45
Zápas se v naději na vyrovnání hraje ostře až do konce.
59:13
Kočákova střela trefila pouze masku hostujícího golmana.
57:43
Filipovu krásnou střelu maskou vyráží Kohout.
56:45
Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:09
Semerádovi při souboji v rohu soupeř přilehl ruku a vypadalo na ošklivé zranění, naštěstí vše vyřešeno zdravotníkem.
54:16
Králův Dvůr se zatím úspěšně brání, ale Kobylisy stále kombinují na půlce soupeře. Hosté hrozí jen z rychlých protiútoků.
53:40
Bohoušek s Kurellem se nemohou dohodnout od koho šel míček do zázemí.
52:33
Hosté blokují všechny pokusy domácích.
50:50
Kudrnáč na střídačce představuje Kobyliskou čepici - ideální vánoční dárek pro Kobyliské fanoušky!
50:02
Borek překombinoval útok a zahazuje šanci ke střele.
49:36
Filip v šanci podražen, je z toho ale pouze volný úder.
48:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Ondřej Kočí (4:6).
48:31
Kindl o tyčku snižuje.
48:17
Kobyliský obránce daroval míček soupeři přímo před bránu a je z toho nebezpečná střela, kterou musí opět hasit Paleček.
47:07
Kusenda kličkuje mezi dvěma bránícími hráči a dostává se až ke střele, kterou likviduje Paleček.
45:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (3:6).
45:29
Králův Dvůr rychle odpovídá.
44:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Zbyšek Piták (3:5).
44:34
Pitákovu nahrávku nachází před bránou Filip a už druhý dnešní oslavenec slaví svůj svátek gólem!
44:15
Více šancí si vytváří Kobylisy, bohužel chybí pořádná střela.
43:25
Konečný si před Pitákovou ladností zpracování míčku sednul na zadek.
40:01
Tak ani Hosté neměli v šatně veselou atmosféru. Uvidíme, co přinese třetí třetina.
40:00
40:00
Střely na branku: Kobylisy 9, Králův Dvůr 15
40:00
39:55
Domácí budou mít po druhé třetině v šatně asi dusno.
37:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (2:5).
37:34
Střelou z dálky se opět trefuje Horký.
35:44
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Svoboda (2:4).
35:44
Střelu od půlky těsně před brankou tečuje Horký a Paleček nemá šanci.
35:01
Kočí před brankou netrefuje míček.
33:41
33:41
Druhou střelou se však nemýlí.
33:40
Horkého ránu od mantinelu likviduje Paleček.
33:23
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
30:00
Dnešní utkání sleduje 26 diváků.
29:22
Před branku se probojoval Horký, střelu Paleček bez větších problémů chytá.
27:50
Kurell vtipkuje o Bohouškově váze, asi se mu nelíbí ostřejší souboje.
26:46
Pitákova střela prochází přes 4 hráče, Kohout však stojí na správném místě.
25:50
Uhřík střílí z půlky, naštěstí pro domácí nad.
24:44
Hra konečně začíná nabírat tempo a Paleček musí zasahovat.
23:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley bez asistence (2:2).
23:01
Těsně po skončení přesilovky domácích střílí hosté druhý gól a vyrovnávají skóré!
21:00
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
18:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Karel Horký (2:1).
18:03
Konečný střílí mezi nohy bránícího Palduse a hosté snižují.
15:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Jakub Zíka (2:0).
15:12
Zíkič z půlky střílí na bránu, Starostka tečuje a je z toho druhý gól domácích!
14:20
Volný Kindl si křičí o přihrávku, Semerád se ale rozhodl vyřešit situaci jinak.
12:37
Votava se dostává před brankou k míčku, ale jeho teč jde mimo branku domácích.
12:05
Domácí oslabení ubránili a hned vyráží do útoku.
10:59
Nebezpečný kros před bránu, Kusenda netrefuje.
10:05
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
10:05
Michálek fauluje a je z toho přesilovka pro Hosty.
09:56
Pěkná kombinace domácích bohužel gólem nekončí.
08:33
Drobek se vydává do útoku, avšak není z toho ani střela.
03:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (1:0).
03:56
Semerád prošel kolem mantinelu, střílí na bránu, Kočí doráží a Kobylisy otevírají skóré!
01:28
Vlček střílí příklepem z dálky, Paleček musí zasahovat.
00:20
Hosté si po vyhraném buly připisují první střelu.
00:01
Vážení diváci, vítejte u 12. kola národní ligy, kde se střetnou domácí Kobylisy s T.B.C. Lucern Králův Dvůr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Kovářík, Patrik Svoboda, Karel Horký, Matěj Kodl, Michal Nový
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Zbyšek Piták, Antonín Semerád, Tomáš Kindl