4:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 9:4
16. Vojtěch Palatínus, 23. Vojtěch Palatínus, 25. Vojtěch Palatínus, 31. Štěpán Matěcha, 32. Emil Hejduk, 44. Štěpán Matěcha, 51. Štěpán Matěcha, 52. Štěpán Matěcha, 59. Jan Hausmann - 5. Miloš Macháček, 48. Aleš Kaválek, 56. Rostislav Verner, 58. Václav Grulich; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 22 - Brandon Bulis 33; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Domácí tým byl v první polovině zápasu jednoznačně lepší na míčku a to rozhodlo o výsledku utkání. My musíme dál pracovat na odstraňování chyb a být každý zápas lepší. Díky soupeři, fanouškům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Jako poražený jsem v Náchodě nemohl protestovat, teď jako vítěz můžu. Myslím si, že jsme za 6 třetin našich zápasů byli minimálně 5 jasně lepším týmem, bohužel nás na školním utkání trápila koncovka. Nyní jsme góly dali a došli si pro zasloužené vítězství. Díky divákům za podporu!
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 16 Florbal Primátor Náchod - 14
59:41
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Lukáš Švitorka (9:4).
58:50
Hausmann trefuje prázdnou branku.
58:39
Standartní situace pro Náchod z dobré pozice. Pět hráčů ve zdi. M. Hejduk zblokoval.
57:10
Hosté to přece jenom zkusí v šesti!
57:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Jan Čečetka (8:4).
55:58
Švec chytil nechytatelné, i když s dopomocí tyče.
55:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Jiří Juhász (8:3).
55:26
Hosté nakonec využívají dvojnásobnou přesilovou hru.
55:05
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
53:29
Vyloučen hráč Vladimír Štecha družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
53:29
Štecha se sice diví, ale rozhodčí ho bez debat posílá na trestnou lavici.
52:11
Timeout Florbal Primátor Náchod
51:42
Oddechový čas pro hostující celek. Uvidíme, co si jejich trenér připravil na závěr zápasu.
51:36
Čuda šel sám podél mantinelu, ale poté vystřelil pouze do boční sítě. Tentokrát to měl velice jednoduché, stačilo pouze trefit prázdnou branku.
51:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (8:2).
51:23
A hned z následné akce přidává na své konto kapitán Turnova již čtvrtý gól.
50:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (7:2).
50:20
Dnes je to večer převážně dvou střelců. Matěcha také kompletuje hattrick.
50:18
Standartní situace ze slibné pozice pro Turnov.
50:16
Krásná individuální akce Hausmanna, nejdřív nasadil bránícímu hráči jesle a poté si obešel i Bulise, ale nepodařilo se mu už dostat míček do branky, ani poté Grmolcovi z dorážky.
49:01
E. Hejduk neproměnil neproměnitelné.
48:12
Odpovědět mohl vzápětí V. Palatínus, ten bohužel nezpracoval míček ideálně před Bulisem.
47:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek z trestného střílení (6:2).
47:36
Nájezd pro Náchod!
47:36
Švec bez šance.
47:31
E. Hejduk a Švitorka skvěle napadali a odměnou jim byl zisk míčku a následná šance 1. zmiňovaného.
46:22
V. Palatínus to zkoušel z voleje, trefil jen nohu Bulise.
43:56
43:56
Asi není co dodat k tomuto gólu.
43:46
Vitásek a jeho krosová přihrávka na Sekyru, tomu bohužel střela nesedla.
43:02
Turnovští si teď vyměnili několik přihrávek okolo své branky a šetří čas.
41:28
Projektil E. Hejduka těsně mimo Bulisovu branku.
41:04
Samostatný únik Macháčka. Švec chytá!
40:01
Náchod si do 3. třetiny přenesl přesilovou hru, která ovšem bude trvat pouhé 4 vteřiny.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 14 Florbal Primátor Náchod - 8
39:26
Nyní Matěcha vyhnal Náchod s jejich rozehrávkou až na jejich polovinu hřiště a ušetřil nějaké vteřinky z Vitáskova trestu.
39:11
Turnov zatím skvěle brání a blokuje krosové přihrávky.
38:05
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
38:05
Uvidíme přesilovou hru hosté poté, co si Vitásek zahrál na řezníka.
35:55
Švitorka dnes nemá svůj den, nejdřív mimo a poté ho vychytal Bulis.
34:38
Bulis se snažil o rychlé založení útoku právě na Svobodu, který vyskočil z trestné lavice. Toho si všiml Vitásek a výhoz zablokoval, jinak by hrozil samostatný únik.
34:37
Opět skvělé signály, ale Bulis pokryl všechny střely a dorážky, a tak se skóre nemění.
32:37
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
32:37
Nevybíravý zákrok Svobody na Peštála bude oceněn dvěma trestnýma minutama.
31:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Štěpán Čuda (5:1).
31:34
Další akce a pátý gól domácích je na světě. Čuda zpoza branky dával na malé brankoviště na E. Hejduka, který měl svou úlohu velmi jednoduchou a to pouze správně nastavit čepel své hole.
30:37
30:37
Parádička z hole domácího kapitána. A. Palatínus vyslal přihrávku po mantinelu, kterou si vzal Matěcha, udělal pár kroků směrem do hřiště a poté se podíval a vyslal přesnou střelu o horní a levou tyč.
29:50
Na míčku jsou spíše hosté, ale žádné vyložené šance si ne a ne vytvořit. Další jejich střelu zblokoval opět Čuda.
27:12
Čuda a jeho blok těsně před Švecem.
26:22
Švitorka se snažil sám projít mezi třemi hráči Náchoda, ale sám při tom fauloval, i když teda s rozhodnutím rozhodčích moc nesouhlasí.
24:53
Bulis a jeho neuvěřitelný zákrok proti střele Hausmanna. E. Hejduk vystihl náchodskou rozehrávku a poté přihrál na střed právě Hausmannovi. Ten mířil k tyči, ale Bulis při přesunu zakročil helmou a zabránil dalšímu gólu.
24:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (3:1).
24:41
Hattrick !!! V. Palatínus sám podél mantinelu, měl sice Vitáska na středu, ale rozhodl se pro vlastní zakončení a udělal správně.
22:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (2:1).
22:32
A Turnov jde do vedení! Sekyra si nejdřív splnil obranné povinnosti a poté založil akci, která vedla k druhému gólu domácích a také druhému gólu turnovské 10.
21:38
Bulis zpět v brance, hrajeme dál.
21:37
Bulis si vyžádal ošetření prstu na pravé ruce. Své zranění utrpěl zřejmě při dorážce V. Palatínuse z předchozího souboje. V. Palatínus se mu za to sportovně přišel omluvit.
20:51
A. Palatínus se snažil projít podél mantinelu, byl zastaven, ale bylo s faulem. Na míčku nadále domácí.
20:01
Úvodní buly pro domácí, uvidíme, jakým způsobem jsou týmy připravené na hru v nezvyklém počtu hráčů.
20:00
20:00
Samozřejmě, že hru ve 4 bychom viděli tak jako tak. Při případném vstřelení gólu jednoho z týmů se hráč z trestné lavice nevrací.
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny, ve které se toho událo opravdu hodně. Zvlášť závěr byl docela divoký.
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 Florbal Primátor Náchod - 4
19:48
Vyloučen hráč Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:48
Tak nebude. Rozehrávku měli domácí hráči, konkrétně Vitásek a Grulich si nepohlídal vzdálenost. Můžeme předpokládat, že tato třetina se už pouze dohraje a na začátku druhé uvidíme hru ve 4.
19:44
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:44
Faul od Čudy nakonec odvolán nebude, jak si někteří mohli myslet, když se rozhodčí už dlouho radili. Máme tu první přesilovou hru pro hosty, která s velikou pravděpodobností bude pokračovat ve třetině následující.
19:21
Švec musel být pozorný při střele náchodského kapitána.
18:26
Sekyra ze slibné pozice bohužel nad. Sám si uvědomuje, že toto se dalo trefit lépe.
18:01
Skvělý blok Hrůzy proti střele Grulicha.
16:38
Švitorkaa! Pouze do horní tyče...
15:57
Turnov byl tak centimetr od vedení, jeden z branících hráčů Náchoda odpaloval míček až z brankové čáry.
15:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (1:1).
15:15
Konečně!!! V. Palatínus dorazil střelu Vitáska a máme srovnáno.
14:40
Turnovských teď bylo na hřišti o jednoho víc, naštěstí si toho Čuda všiml včas a stihl doběhnout na střídačku ještě předtím, než hosté rozehráli.
12:53
Výborně sehraná přesilová hra od domácích, ale Bulis si s sebou dnes přivezl ještě lepší formu.
11:20
Domácí se dožadovali marně vyloučení jednoho z hostů, když se jim nezdála jeho hra bez hole.
11:11
Špatná přihrávka Vitáska znamenala protiútok, který skončil v rohu hřiště.
10:55
V. Palatínus se pokusil o rychlé zakončení. Bulis pozorný.
10:53
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
10:53
Turnov bude mít přesilovou hru!
10:22
Tlak před Bulisem, píská se postavení Štechy v brankovišti.
09:47
Zblokovaná střela Šelbického, Turnov bude rozehrávat z rohu.
09:11
Turnov zakládá další šanci na své polovině.
07:56
A další velká šance pro domácí. Ani já nevím, jak toto mohl Bulis chytit.
07:23
Dvě tutovky pro domácí! Nejprve se V. Palatínus snažil svým typickým vytočením se před brankáře zakončit pod víko a následně z mezikruží střílel Matěcha. Bulis teď podržel svůj tým.
06:48
Štecha nyní šel podél mantinelu, následně se místo střely snažil přihrávat do předbrankového prostoru, kde ovšem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
05:23
Domácí se snaží rychle odpovědět, ale zatím nejsou při svých zakončeních přesní tak, jak by potřebovali.
04:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Miloš Macháček, asistoval František Donaj (0:1).
04:36
Macháček se podél mantinelu prosmýkl kolem Matěchy a následně si došel až před Švece, kterému nedal z bezprostřední blízkosti šanci.
03:25
Zajímavá akce hostů. Do 100% šance se dostal Kaválek, ale tomu naštěstí při střele sjel míček z čepele.
02:12
Tlak Turnova, A. Palatínus se rozhodl ke střele, ale jeho pokus byl zblokovaný a do samostatného úniku se dostal Grulich, ale turnovskou jedničku nepřekonal.
00:51
Skvělé napadání domácích vyústilo v zisk a následnou střelu těsně vedle Bulisovy branky.
00:21
První útok se domácím moc nevydařil. Na míčku hosté.
00:01
Na úvodní buly úspěšnější domácí kapitán Matěcha.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Juhász, Tomáš Kopecký, Jan Čečetka, Václav Grulich, Rostislav Verner
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra
00:00
Příjemný sobotní večer Dámy a Pánové. Vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 12. kola Národní ligy - západ, mezi domácím TJ Turnov a našimi hosty dnes bude tým z Náchoda.