2:1
2:6
- : -

FC Bučis Team - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:8
12. Tomáš Mudra, 20. Tomáš Mudra, 23. Šimon Pavlíček, 25. Šimon Pavlíček, 50. Tomáš Mudra, 58. Tomáš Mudra - 13. Martin Fenik, 29. Šimon Otto, 42. Robert Štipka, 44. Marek Deutsch, 50. Šimon Otto, 53. Patrik Chládek, 59. Martin Fenik, 60. Marek Deutsch; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Hlinák 34 - Martin Petr 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:6;
60:00
Počet střel ve třetí třetině : domácí 9 hosté 15
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pudicha: Zápas o první místo se vším všudy. Fanoušky atraktivní zápas musel bavit a my už se těšíme na odvetu. Děkujeme soupeři za kvalitní výkon a fanouškům za dobrou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích: vyrovnaný zápas, který jsme ztratili ve třetí třetině, kdy se nám nejprve nepodařil zachytit vstup soupeře a po té i přes zlepšený výkon ke konci třetiny, se nám nepodařilo urvat aspoň nějaký bod, přestože šance na vyrovnání jsme rozhodně měli.
60:00
59:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Deutsch, asistoval Tomáš Sláma (6:8).
58:21
Timeout FC Bučis Team
58:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Martin Fenik, asistoval Patrik Chládek (6:7).
57:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Filip (6:6).
55:30
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
52:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Patrik Chládek, asistoval Tadeáš Drahorád (5:6).
49:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (5:5).
49:25
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra bez asistence (5:4).
48:25
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:17
Další výborný zákrok Hlináka v dnešním zápase
44:18
Hostům se podařilo vyrovnat stav utkání
43:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Deutsch, asistoval Patrik Chládek (4:4).
41:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Deutsch (4:3).
28:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Marek Deutsch (4:2).
25:35
Skvělý zákrok Tomáš Veselého před vlastní brankou
24:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (4:1).
23:30
Výborný obranný zákrok Tomáše Matoulka
22:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Adam Drastich (3:1).
19:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Veselý (2:1).
12:42
11:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Matoulek (1:0).