2:4
2:2
- : -

SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice 5:6
15. Tomáš Pícha, 23. Tomáš Pícha, 35. David Lukáš, 44. Martin Jaeger, 54. Tomáš Pícha - 30. Vojtěch Strnad, 34. Jakub Doutnáč, 35. Michal Němeček, 40. Ondřej Špalek, 53. Václav Kramel, 57. Petr Němeček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Brož 25 - Vojtěch Nockin 21; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 12:12
60:00
Komentář trenéra domácích: V oslabené sestavě jsme podali výborný a hlavně kvalitní výkon, který nám ovšem ke třem bodům nestačil. Děkujeme fanouškům za návštěvu.
60:00
V zápasech nás stále srážejí opakující se individuální chyby a neproměňování šancí. Soupeř sehrál dobrý zápas, ale pověstné štěstí se nakonec otočilo na naši stranu. Soupeři děkujeme za zápas a přeji Benešovu hodně štěstí zbytku sezóny.
60:00
59:59
Ani hra v šesti Benešovu nepomohla k výhře.
59:38
Brož opět dostál svých kvalit a podržel svůj tým!
59:30
Benešov v šesti!
59:00
Půlpán zkouší z půlky!
58:31
Z tribuny se ozývá hlas podpory od věrného fanouška Adama Vnoučka!
56:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (5:6).
53:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Martin Jaeger (5:5).
52:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Sebastian Jakob (4:5).
51:52
Orka v šanci! nahrávka na volného hráče, který přestřeluje bránu.
50:30
Vojtíšek vykoupal dva hráče hostí v pravém rohu.
47:15
Jaeger na Garreise na střed, bohužel brankář vyrazil.
46:05
Pavlíček nahodil na Vachouška, který ze vzduchu jen těsně minul.
45:00
Lukáš vyvezl míček po mantinelu a přihrává na Garreise, který minul.
43:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Marek Garreis (4:4).
39:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Ondřej Tichý (3:4).
38:34
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
34:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš z trestného střílení (3:3).
34:20
Lukáš trochu potrápil diváky a napínal je až do posledního konce, ale trestné střílení dopadlo ve prospěch Benešova dobře.
34:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Václav Kramel (2:3).
33:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Sebastian Jakob (2:2).
29:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Doutnáč (2:1).
29:00
Strnad předběhl obránce na půlce a vstřelil gól.
22:55
Vyloučen hráč Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:55
Karta se obrátila a možnost ke změnění skóre dostává Orka.
22:15
22:00
Benešov bohužel nevyužil své šance a hra pokračuje s nezměněným skóre.
20:05
Benešov dostal možnost v podobě přesilové hry zvýšit skóre, tak uvidíme, co nám následující minuty přinesou.
19:36
Vyloučen hráč Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
19:02
Doutnáč v šanci! V tuto chvíli si však může sypat pouze popel na hlavu, netrefil totiž prázdnou bránu.
18:00
Standardní situace na půlce, z které Půlpán střílí, jen těsně z této střely nebyl gól.
15:50
Výpomoc Píchy je dnes opravdu prospěšná, bývalý kapitán nám dnes otevřel skóre.
14:50
14:00
Hra pokračuje ve velmi vyrovnaném tempu.
10:00
K Němečkovi přiletěla rádoby přihrávka a on ji zkusil ze vzduchu trefit. Trefil se však mimo bránu.
07:50
Půlpán a Pavlíček J. získali balónek v rohu zdvojením.
06:59
Vojtíšek střílí z půlky, trefuje však hráče před bránou hostí.
05:05
Převahu na balónku mají hráči hostí, hra se odehrává na benešovské půlce.
03:50
Vachoušek zkouší štěstí od mantinelu.
01:00
Čelákovice tak dlouho vařili před vlastní bránou, až toho Jaeger využil a získal balónek, který nahrál Píchovi, ale trefil pouze obránce.
00:01
První buly pro Čelákovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Vojtěch Strnad, Jakub Doutnáč, Ondřej Tichý, Kryštof Bučok, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Martin Jaeger, Tomáš Pícha, Marek Garreis