1:2
4:2
0:1

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:9p
2. Karel Petrák, 7. David Kolář, 19. Martin Kalous, 36. Petr Kölbl, 44. Karel Petrák, 49. Lukáš Pokorný, 52. David Kolář, 57. Karel Petrák - 5. Robert Štipka, 6. Martin Fenik, 14. Radim Fořt, 20. Adam Vejrych, 22. Šimon Otto, 25. Martin Fenik, 43. Jan Pudich, 55. Marek Deutsch, 64. Martin Fenik; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Slavata 17 - Josef Bína 26; po třetinách: 3:4, 1:2, 4:2, 0:1;
65:00
Komentář k utkání Jana Pudicha (Traverza): "S Panterama klasické krásné florbalové utknání. Hráči i diváci se museli bavit pěknou hrou s mnoha góly a šťastnějším koncem pro nás. Díky soupeři za super zápas.
65:00
Počet střel v prodloužení: Panthers 2, Traverza 2
65:00
Komentář k utkání Andrey Nováková (Panthers): "Již před zápasem bylo jasné, že to bude pro diváky atraktivní utkání a pro nás velmi náročné. Toto se potvrdilo. Dnes bereme pouze bod. Děkujeme soupeři za zápas."
63:39
63:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Martin Fenik, asistoval Radim Fořt (8:9).
56:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (8:8).
56:52
Petrák je další z hráčů, který dlouho nemohl překonat Bínu, ale na zhruba desátý pokus se mu to konečně povedlo
56:12
Kalous nacentroval před branku a míček opřel o Řeřichu tak, že málem skončil v brance
54:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Deutsch, asistoval Šimon Otto (7:8).
53:29
Pudich je další z řady hráčů, který dnes trefuje brankovou konstrukci
51:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kalous (7:7).
51:48
Zadovka na Koláře a střela z první a v Rudné máme vyrovnáno
50:00
Když už Krůšek nemůže týmu pomoci na hřišti, tak aspoň rozdává florbalová moudra a radost na lavičce i u stolku pořadatelům
48:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Patrik Míka (6:7).
45:38
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
45:38
Traverza jde do tří a Panteři cítí šanci
45:03
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
43:55
Monster save by Slavata!
43:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Radek Šťovíček (5:7).
42:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (4:7).
41:56
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
41:48
Míka a Pokorný se hnali 2 na 1, minisouboj Pokorný versus Bína ale opět lepší pro gólmana Traverzy
38:38
Minuta z přesilovky je za námi, skóre pořád stejné díky skvělým blokům Koláře, Slavaty i levé tyče domácí branky
37:38
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
37:33
Slavata se zaskvěl proti úniku hostů
35:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl, asistoval Jiří Krůšek (4:6).
35:20
Kölbl po dloouhé době poslal střelu, která doputovala až k brankáři a ten na ni byl krátký
35:00
Diváci před zápasem nasávali klidnou vánoční atmosféru při rozsvícení místního stromu takovým způsobem, že úplně zapomněli fandit..
30:20
Pokorného střela ani dorážka Koláře k brance nevedla, pouze musíme ošetřit ruku brankáře Bíny
28:49
Kölbl na půlce zapnul nitro a předběhl úplně všechny na hřišti, ke střele se ale nedostal
27:36
Další spolupráce Pokorného s Kalousem, teď jen tribuna zahučela, protože všichni ten níček v brance už viděli
24:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Martin Fenik, asistoval Patrik Chládek (3:6).
23:34
Série střel z holí Šťovíčka a Kölbla, míček končí v síti, bohužel té za mantinelem
21:38
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (3:5).
21:38
Místo vyrovnání přichází zvýšení vedení Traverzy, Otto pohodlně zakončoval do prázdné
19:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Tomáš Sláma (3:4).
19:55
Vejrych nikým nekrytý na středu pohodlně zvyšuje
19:28
Šťovíček skoro načapal brankáře, když místo přihrávky poslal lobík do horního růžku, Bína ale stihl loktem vyrazit
18:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Lukáš Pokorný (3:3).
18:32
Panteří formace vyšachovala hosty, Pokorný drzou kličkou trefuje ale jen boční síťku. Následně ale Bínův výhoz končí opět na hokejkách domácích a máme vyrovnáno
15:17
Petrák si prohodil obránce a hledal krosem Waldhausera, ten bohužel promáchl
13:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Marek Chlumský (2:3).
13:56
Slavata se stihl přesunout, Fořt ale míček umístil mezi ruku a nohu s takovou razancí, že to udržet prostě nešlo
13:13
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
13:13
SIce drobné seknutí, ale Hudec půjde posedět
12:18
Daněk s Pokorným pěkně vykombinovali a Bína Pokorného střelu neviděl, se štěstím ho míček trefil do nohavice
11:15
Petrák mohl překlopit vedení, když to vzal na sebe a proháčkoval se až do středu, ale netrefuje
09:25
09:25
Deutsch půjde posedět, i když Kolář před brakou dělal vše pro to, aby se prosadil už při odloženém vyloučení
06:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (2:2).
06:07
Vedení ale Traverze dlouho nevydrželo. Pokorný ze středu ještě našel Koláře, který si míček chytře poslal a vymetl Bínovi pavouky z branky
05:37
05:37
Fenik s Chládkem vůbec nepotřebovali podlahu na útočné polovině a otáčí stav utkání
04:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Jan Řeřicha (1:1).
04:22
Traverza se lehce dostává k vyrovnání, Štipka dostal u mantinelu čas na zamíření a posílá míček mimo dosah Slavaty
03:51
Mladíci zatím zatápí Traverze nejvíce ze všech tří formací domácích
01:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Marco Lombino (1:0).
01:54
Lombino vybojoval míček za brankou, posunul na Petráka, který si poradil s brankářem a posílá Pantery do vedení
01:11
První střelu si ale připisuje domácí Tomeš, Bína si bez problémů poradil
00:44
Utkání je zahájeno a Traverza zakládá první útočnou akci
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Jan Řeřicha, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Patrik Míka, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Vítejte u přenosu 12. kola Národní ligy - západ mezi domácími Pantery a Traverzou Mukařov.
00:00
Panteři, kteří po půlce základní části drží pátou příčku, budou chtít navázat na vítězství z Králova Dvora, ale proti Traverze to určitě nebude nic jednoduduchého - soupeř je totiž jen kvůli horší bilanci s Wizards na druhé příčce tabulky. Poslední setkání těchto dvou soupeřů na Děkance přineslo tradičně vypjaté utkání, které vyvrcholilo až v prodloužení, kde si bonusový bod vybojovala domácí Traverza.