0:0
3:3
- : -

Wizards DDM Praha 10 - FC Bučis Team 5:6
10. Martin Lazárek, 11. Martin Dušek, 46. Karel Smutný, 60. Karel Smutný, 60. Ondřej Sádlo - 3. Šimon Pavlíček, 6. Jakub Vondruška, 13. Adam Drastich, 41. Adam Drastich, 45. Jan Pohořalý, 48. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 13 - Marek Galajda 19; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jana Zahalky: především v první třetině párádní florec od obou týmů, pak se hra uklidnila. Předvedli jsme celkem solidní týmový výkon, zamrzí zbytečné zdramatizování zápasu v poslední minutě, kdy jedna chyba dokázala nabitý kádr domácích dostat zpět do zápasu. Důležité tři body do vyrovnané tabulky naší soutěže.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Adama Čechoviče: Podařený začátek neskončil naším vedením, ale dvěma brankami soupeře z brejků. To nás bohužel odsoudilo k celozápasovému dotahování, které jsme nedokázali přetavit v dostatečné množství střel, tudíž ani gólů. Soupeř byl dnes silnější na míčku, efektivnější a odváží si zasloužené tři body. Děkuji všem, kteří dorazili za krásnou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00
59:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Martin Dušek (5:6).
59:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Ondřej Sádlo (4:6).
56:25
Branžovský poněkud rozhořčen na střídačce.
53:48
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za držení.
53:48
Komplikace pro Wizards.
51:01
Wizards opravdu chtějí vsítit branku, obrana soupeře je ale proti.
49:50
David Bouda zvládá nebezpečné souboje v obraně výborně.
48:55
Tomáš "Shatoo" Branžovský výborně drží balón.
47:13
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Matyáš Kalina (3:6).
46:28
Hra se nám rozproudila, a rekordních 150 diváků se dostává do varu.
45:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (3:5).
45:12
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:40
Timeout Wizards DDM Praha 10
44:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval David Munk (2:5).
44:06
Vašíček si bohužel dnes zahrál na Tomiáše Rosického. Dnešní zápas už bohužel nedohraje. Obrovská ztráta pro Wizards, na hře je to vidět.
40:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Šimon Pavlíček (2:4).
40:36
Wizards nastoupili s úplně jiným složením jednotlivých formací, ale zatím to moc nepomáhá.
40:00
40:00
37:21
Jan Vašíček se pozvolně vrací na střídačku. Už aby byl na ploše, jinak nevím jak bude obrana Wizards fungovat.
32:03
Vašíček dostal tvrdý hit. Zapadl za mantinel, a svíjí se v bolestech. Doufejme, že se do hry vrátí, jinak by to bylo opravdu hodně znatelné oslabení celého týmu.
28:27
Wizards zatím tlačí soupeře. Uvidíme jestli se jim podaří vytěžit vyrovnávací branku.
18:32
Jan "Čenda" Vašíček je opravdu mistrem svého řemesla, nejdříve neskutečně odebral balónek soupeři, a pak chirurgickou backhandovou přihrávkou vyslal do útoku Smutného.
16:22
Mikoláš bojuje a nepříjemně napadá soupeřovu rozehrávku.
15:19
Jan Vašíček dnes hraje s neskutečným klidem na hokejce.
14:03
Novák na půlce soupeře vybojoval cenný faul. Standartní situace pro Wizards.
13:20
Vašíčkova šleha!
12:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Jakub Černý (2:3).
12:30
Sander si dělá s obranou Wizards co chce.
10:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Dušek, asistoval Petr Krob (2:2).
09:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Novák (1:2).
09:30
Nádherná střela Lazárka z velké vzdálenosti zapadla za záda gólmana.
08:32
Vašíček na balónku zatím bezchybný.
05:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Matyáš Kalina (0:2).
05:46
Po nepřesnosti v rozehrávce Wizards navyšuje Bučis náskok na 0:2.
02:49
02:49
Šimon Pavlíček přesným pokusem z protiútoku upravuje skóre na 0:1.
00:23
A máme tu první šanci domácích. Pokus Jiřího Šrámka ale v bráně neskončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Černý, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: David Bouda, Jiří Šrámek, Jan Vašíček, Ondřej Sádlo, Karel Smutný