5:5
5:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - PSKC Okříšky-MoBu 13:8
7. Milan Koubek, 18. Jiří Unzeitig, 20. Adam Kobr, 22. Jiří Unzeitig, 25. Libor Knypl, 30. Adam Kobr, 32. Vít Jakubec, 38. Adam Kobr, 41. Adam Kobr, 44. Milan Koubek, 56. Milan Koubek, 58. Adam Kobr, 60. Milan Koubek - 23. Marek Zezula, 24. Petr Molák, 31. Adam Ampapa, 33. Adam Ampapa, 38. Adam Ampapa, 45. Petr Molák, 52. Vojtěch Novotný, 58. Adam Ampapa; rozhodčí: Lukáš Žofka - Daniel Jireček; vyloučení: 3:5 + Marcel Pospíšil OS; využití: 3:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 26 - Lukáš Doležal 59; po třetinách: 3:0, 5:5, 5:3;
60:00
Střely: VM 27 - 14 Okříšky
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes zasloužené vítězství našeho týmu, byli jsme po celé utkání lepším týmem, aktivnějším, vytvořili jsme si celou řadu příležitostí a nebýt laciných gólů, které jsme dostali, mohlo být naše vítězství ještě vyšší. Pro můj tým dnes velká pochvala a pracujeme dál. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Petr Lesák (13:8).
57:59
Dva góly s odstupem pouhých pět sekund
57:22
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Petr Pojer (12:8).
57:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Tomáš Vítek (12:7).
56:10
Vyloučen hráč Luboš Kuchyňa družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
55:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (11:7).
52:01
Zápas nám okořenila nepříjemná potyčka u střídačky hostí, kde si hráči vyřizovali účty a poté ze střídačky zazněli nějaké výkřiky, které zbytečně posouvají Okříšky do oslabení
51:39
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva PSKC Okříšky-MoBu - osobní trest.
51:39
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
51:13
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Vochyán (10:7).
51:11
Skvělá samostatná akce hráče Okříšků Petra Moláka, zakončená do brankáře
49:44
Hlasatel právě vyhlásil 131 diváků, což je velice slušná bilance na divizním utkání
48:15
Dnes je to večer vysokomýtského střelce Adama Kobra, který s tečí těsně minul bránu... Na druhé straně velkou pochvalu zaslouží Adam Ampapa
45:44
Vyloučen hráč Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
44:53
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Marcel Pospíšil (10:6).
43:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (10:5).
41:02
Třetí třetina ještě pořádně ani nezačala a Vysoké Mýto vstřelilo gól
40:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (9:5).
37:17
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Petr Molák (7:5).
33:02
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
32:05
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jan Vochyán (7:4).
31:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Vojtěch Pavlák (7:3).
31:26
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
30:42
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Lukáš Doležal (6:3).
30:03
Vyloučen hráč Denis Tesařík družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hra na zemi.
29:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (6:2).
26:31
Kobr v další šanci, kombinace s Koubkem je smrtonostná!!!!
24:36
Za bránou domácích naskočil jeden z borců Okříšků na Davida Šimáčka, doslova jak kobyla v říji
24:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Martin Kadavý (5:2).
23:36
Během jeden a půl minuty jsme viděli tři góly v rychlém časovém sledu a z vývoje hry cítím další
23:27
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Marek Zezula (4:2).
22:08
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marek Zezula, asistoval Adam Ampapa (4:1).
21:29
U čtvrtého gólu domácích asistoval Martin Kadavý, hráč který nastupuje poprvé do Divizního utkání v letošní sezóně a zachraňuje tak zatím trápící se Vysoké Mýto
21:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Martin Kadavý (4:0).
20:00
20:00
Střely: VM 20 - 8 Okříšky
20:00
19:30
Půl minuta do konce první třetiny utkání a hráči domácích zatím působí velice jistě na míči
19:00
17:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (2:0).
16:00
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hra na zemi.
15:11
Hra nabírá ne tempu Okříšky se dostali do několikáté jasné příležitosti, ke jejichž proměnění chybělo jen trochu štěstí
13:24
Jeden z útočníků Vysokého Mýta - Kobr běžel jak šermíř proti brankáři Okříšků, situaci ale po sekeře zastavil rozhodčí a vrátíme se tedy po krátké odmlce zpět k florbalu
11:52
Do konce oslabení Okříšků zbývá cca půl minuty a rozehrává se za bránou FTC
11:10
Po necelé minutě přesilovky domácích jsme neviděli žádnou střelu, ale alespoň nepouštějí soupeře na balón
10:25
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:00
Chvíli jsme byli jak na natáčení prostřena, Adam Kobr naservíroval skvělý hlavní chod, Milan Koubek naznačil a zacílil pod ruku brankáře, který to vše zbaštil a je z toho první gól zápasu
06:59
05:45
Brankář domácích musel zasahovat helmou, velice nepříjemná situace pokračuje do rohu a nyní domácí vynášejí míč na polovinu soupeře
04:06
Okříšky jsou zatím střelecky neaktivní, ikdyž první střela mířila na bránu soupeře, nyní se musí bránit palbě domácích
02:49
Vysoké Mýto se nyní dostalo do palebné pozice, ale v rozhodující chvíli hosté odebrali míč a zkouší se procpat do útoku