2:5
4:0
- : -

Florbal Teplice - ASK Lovosice - LFP 10:6
2. Martin Pechatý, 4. Tomáš Soukup, 13. Martin Schneider, 17. Ondřej Kus, 26. Ondřej Kus, 27. Tomáš Soukup, 41. Jan Koštoval, 43. Jan Koštoval, 55. Martin Severa, 59. Lukáš Fiala - 14. Tomáš Rudolf, 24. Jakub Kroupa, 24. Ondřej Futera, 28. Lukáš Rudiš, 34. Jakub Dvořák, 38. Ondřej Futera; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Weiss 27 - Jakub Rudiš 27; po třetinách: 4:1, 2:5, 4:0;
60:00
V poslední třetině 12:9 na střely pro domácí
60:00
Komentář k utkání od trenéra Lovosic: Po prospané první třetině jsme v druhé části zapnuli, dostali domácí pod tlak, což vyústilo ve srovnání skóre. V poslední třetině nám nevyšel vstup do třetiny a od toho se odvíjel zbytek zápasu. Klukům děkuju za výborně odvedenou práci. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář k utkání od trenéra Teplic Martina Severy: Díky nekoncentrovanosti v druhé třetině, soupeř zápas zdramatizoval, ale poslední třetinu jsme zvládli a dotáhli zápas do úspěšného konce. děkujem soupeři za fair utkání.
60:00
59:59
Díky zlepšenému výkonu a předvedené hře v poslední části, si domácí tři body zaslouží
58:13
Timeout ASK Lovosice - LFP
58:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Martin Pechatý (10:6).
58:13
Pechatý střílí, golman Rudiš neudržel míček a Fiala doráží. A je klid v Teplicích
54:52
Severův pátý kanadský bod a nyní je to gól, který přináší trocha uklidnění do teplických řad
54:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (9:6).
54:30
Teplice chybují v rozehrávce a poskytují hostím šance, ale ti špatně řeší poskytnuté šance
48:40
Druhá lajna Teplic v přesilovce zatím nic, ale míček skákal po břevně. Nastupuje první lajna
47:38
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
42:43
Fialovo akce! Vybojoval míček na vlastní polovině, zatáhl podél mantinelu, obešel jednoho beka a nahrál do vyložené pozice Koštovalovi
42:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Lukáš Fiala (8:6).
41:00
Teď velice špatně zahraná standartka Lovosic, pouze střela do zdi
40:14
Stejskal vystřel na golmana, ten neudržel míček a Koštoval doráží
40:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Michal Stejskal (7:6).
40:01
Jestli domácí něco nezmění, tak to dnes pro ně nevidím růžově
40:00
40:00
Domácí hráči úplně přestali běhat a hosté naopak přidali. Už se těšíme na poslední třetinu
40:00
I na střely je to pro Lovosice 9:14
40:00
37:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Jakub Dvořák (6:6).
37:43
Kros Dvořáka přes obranné pásmo na Futeru, a je srovnáno
36:00
V druhé třetině už nejsou Lovosice tak odevzdaným týmem. Teplice taky ubraly na výbušnosti. A máme tady vyrovnaný zápas
33:13
Díky využité přesilovce je to znovu jen o jeden gól
33:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák bez asistence (6:5).
31:53
Ve velice slušně hraném utkání, první vyloučený
31:52
Vyloučen hráč Tomáš Soukup družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vražení zády.
31:00
Střelu lovosického hráče vyráží Weiss přilbou
27:15
A prosazuje se, domácím velice dobře známý Lukáš Rudiš, který odehrál v dresu Teplic pár sezón
27:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (6:4).
26:12
A díky Soukupovo beckhendovému lobu je to zase o tři
26:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Fiala (6:3).
25:31
Dvojice Severa, Kus zatím drží Teplice nad vodou.
25:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Martin Severa (5:3).
23:43
Stačilo 21 vteřin a hosté jsou zase ve hře
23:42
23:22
Golman Lovosic Jakub Rudiš výhozem přihrává na půlku Kroupovi, ten popoběhl a trefuje se k tyči
23:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jakub Rudiš (4:2).
20:01
A hned v úvodu lovosičtí odmítají hrát s prasklým míčkem a žádají nový. Budiž jim vyhověno
20:00
20:00
V první části jasně lepší domácí a na střely 16:10 pro Teplice
20:00
17:30
A znovu nahráva Severa na levou stranu Kusovi do šance, ale tentokrát to nevyšlo
16:48
Svoji třetí asistencí vybídl Severa ke skórování Ondru Kuse, a ten nezklamal.
16:47
16:00
Nyní málem Novotný odčinil svoje pochybení, když tahanou střelou zaměstnal golmana Rudiše. Tomu míček vypadl a dlouho skákal po brankové čáře, ale gól z toho nebyl
13:46
Śpatná rozehrávka Novotného na vlastní polovině a Tomáš Rudolf trefuje šibenici golmana Weisse
13:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf bez asistence (3:1).
12:12
Ondra Kus na polovině vybojoval míček, poslal do běhu Severu, ten oběhl branku Rudiše a nahrává volnému junioru Schneiderovi. A je to.
12:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (3:0).
10:00
A v polovině první třetiny jsou domácí lepší. Více na míčku, jsou rychlejší a více zaměstnávají hostujícího golmana Jakuba Rudiše.
04:00
No a než jsme se rozkoukali už je to dva, nula. Domácí hráči vlétli na soupeře jako kdyby se před zápasem ládovali syrovým masem
03:20
01:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Radoslav Budaj, Vojtěch Helis, Michal Holub, Jakub Kroupa, Tomáš Ultsch
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Martin Schneider, Martin Severa, Ondřej Kus
00:00
Dobrý večer, provedu vás průběhem zápasu 7.kola divize A, mezi domácími Florbal Teplice a našimi dobrými známými , hráči Lovosic.