5:0
4:3
- : -

Florbalová škola Plzeň A - FbŠ Bohemians B 10:4
12. Kryštof Lehečka, 30. Jan Šobotník, 36. Jan Šobotník, 37. Matěj Petrović, 40. Ondřej Budek, 40. Matěj Surák, 44. Václav Kaše, 44. Jonáš Janata, 49. Matěj Petrović, 53. Matěj Surák - 15. Martin Janoušek, 51. Ondřej Plecháč, 56. Jan Harák, 57. Jakub Mulač; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Filip Šik 25 - Ondřej Štola 32; po třetinách: 1:1, 5:0, 4:3;
60:00
59:59
Komentář vedoucího hostí: Je smutné, že se unie snaží zvyšovat uměle úroveň ligy. Ovšem bylo by hezké kdyby toto zvýšení úrovně dotáhla na všech stranách. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: I přes výhru nemůžeme být spokojeni s předvedenou hrou. Především v rozehrávce, osobních soubojích a v zakončení. Děkujeme soupeři za zápas.
56:09
Timeout Florbalová škola Plzeň A
56:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Kryštof Blažej (10:4).
55:23
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák bez asistence (10:3).
52:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Filip Tábořík (10:2).
50:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Oldřich Pliska (9:2).
48:03
Timeout FbŠ Bohemians B
48:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Vojtěch Beneš (9:1).
43:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata, asistoval Daniel Škoula (8:1).
43:01
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Jan Šobotník (7:1).
40:32
Domácí si do třetí třetiny přinesli pohodlný náskok, uvidíme jestli se hostím podaří zápas zdramatizovat
40:00
40:00
39:35
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Jan Šobotník (6:1).
39:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Valíček (5:1).
38:50
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
38:50
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
38:18
Zápas nyní není pro diváky moc atraktivní, na hřišti je stále mnoho nepřesností a navíc začínají přibývat emoce!
36:29
35:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník, asistoval Filip Šik (3:1).
35:52
V zápase poprvé vidíme vedení jednoho týmu o dva goly
34:21
Domácí tým také dokázal ubránit přesilovku a hra pokračuje dál
32:09
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
29:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník, asistoval Matěj Petrović (2:1).
25:25
Domácím se nepodařilo proměnit přesilovku 5 na 3 a na balonu jsou teď navíc hosté
22:51
Vyloučen hráč Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
22:07
Vyloučen hráč Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:12
I do druhé třetiny vstoupili aktivněji hosté a vytvořili si první šance
20:00
20:00
19:03
Zápas je překvapivě vyrovnaný, domácím se nedaří najít recept na statickou obranu hostí a ti tak těží z rychlých protiútoků
14:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Jan Šebek (1:1).
11:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (1:0).
10:50
Zápas se již pomalu dostává do tempa
05:30
Domácím se zatím nedaří vymanit z tlaku hostí, hra je plná chyb a nepřesnností.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Martin Boháč, Jakub Mulač, Petr Červenka, Jan Král, Martin Janoušek
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Václav Kaše, Marek Osvald, Ondřej Budek, Kryštof Lehečka, Matěj Surák