3:3
0:1
SK Jihlava

FBK Piráti Sokol Chrudim - SK Jihlava 7:8p
10. Roman Kadleček, 17. Pavel Holan, 28. Jakub Kofroň, 37. Jakub Kofroň, 44. Pavel Holan, 45. Roman Kadleček, 51. Petr Kučera - 1. Martin Štoll, 4. Jan Beránek, 18. Michal Beránek, 19. Jan Beránek, 52. Jan Beránek, 60. Jan Horský, 60. Martin Štoll, 63. Michal Beránek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Roman Vítek 17 - David Navrkal 15; po třetinách: 2:4, 2:0, 3:3, 0:1;
62:33
62:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek bez asistence (7:8).
61:44
Vyloučen hráč Jan Horský družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
59:59
Vyjádření domácích: Vyrovnané utkání, gratulujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra hostujících Komendy: Po dobře odehrané první třetině jsme udělali několik změn v sestavě a zapojili juniory a tím si rozhodili hru. Skvěle jsme zvládli závěr zápasu a za to díky hráčům. Děkujeme soupeři
59:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Jan Beránek (7:7).
59:20
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Beránek (7:6).
58:32
Timeout SK Jihlava
56:21
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:48
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Strejček (7:5).
50:46
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (7:4).
49:10
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
45:32
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
45:31
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
44:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Roman Kadleček, asistoval Tomáš Jelínek (6:4).
43:45
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Petr Kučera (5:4).
40:00
40:00
36:12
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (4:4).
27:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Lukáš Pavuk (3:4).
20:00
20:00
18:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (2:4).
17:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Beránek (2:3).
16:26
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Tomáš Jelínek (2:2).
09:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Roman Kadleček, asistoval Filip Novák (1:2).
03:59
00:15
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Jan Beránek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Vít Kružík, Martin Štoll, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jan Buhr, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Lukáš Pavuk