2:1
2:4
0:1

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Centropen Dačice 8:9p
9. Lukáš Paták, 11. Tibor Kučera, 18. Martin Janiczek, 19. Martin Janiczek, 29. Jan Slavíček, 33. Jakub Matula, 47. Martin Janiczek, 55. Jakub Matula - 13. Adam Obertan, 14. Oldřich Pecha, 15. Jiří Sedláček, 36. Radovan Kubek, 50. Radovan Kubek, 52. Jan Morávek, 55. Jiří Sedláček, 59. Jan Morávek, 65. Filip Šlápota; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 6:2; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Bořek Králík 27 - Lukáš Vacuška 43; po třetinách: 4:3, 2:1, 2:4, 0:1;
65:00
Střely domácí: 5, hosté:3
65:00
Střely celkem domácí: 51, hosté: 36
65:00
Komentář trenéra hostů: Myslím, že to byl velice kvalitní zápas. Soupeř byl v určitých fázích skvělý. Nakonec jsme zápas urvali naší typickou bojovností, kterou jsem viděl opět po dlouhé době. Děkujeme doupeři za hru.
64:16
65:00
Komentář trenéra domácích: Nepodali jsme vyloženě špatný výkon, o čemž svědčí 8 vstřelených branek,na které musíme vyhrávat, a několik dalších spálených šancí na výborném brankáři hostí. Zápas jsme si ale prohráli sami svojí bohorovností v přístupu každého jednotlivce a vlastní nedisciplinovaností, která z toho pramenila. Dostali jsme facku, kterou jsme si zasloužili, ale zabereme a budeme lepší! Díky soupeři za utkání.
64:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota bez asistence (8:9).
58:44
Emoce se začínají projevovat ze všech stran a spíše negativní.
58:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Jiří Sedláček (8:8).
58:06
Přesilovka hostů končí šťastně a máme vyrovnáno.
56:26
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:10
Rozhodnutí sudích se divákům nelibí!
55:30
Hostům se nelibí Matulova vysoká a pořvávají na sudí.
54:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Pavel Stejskal (8:7).
54:48
Rychlá odpověď hostů, bude to ještě drama!
54:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (8:6).
54:07
Matula neskutečně poslal míček ránou z voleje do brány hostí.
51:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek bez asistence (7:6).
51:06
Hráč číslo 16 potrestal Králíkův výjezd a s chutí zametl do brány.
49:00
Timeout TJ Centropen Dačice
49:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (7:5).
47:14
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
46:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Patrik Fabián (7:4).
44:51
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:51
Potyčka u brány končí vyloučením na straně hostí.
40:48
Matula dostal tvrdou ránu do svého mužství, poté jsme slyšeli příval vulgarismu všeho druhu.
40:00
40:00
Střely domácích: 14, hostů: 8
40:00
39:10
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:20
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
35:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Morávek (6:4).
35:34
Hezký brejk ze strany hostí končí v bráně domácích.
32:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (6:3).
32:08
Matula kopl do vrtule a po následné chybě brankáře hostí nekompromisně zametl míček do brány!
30:41
Na obou stranách se do zápasu začínají míchat emoce a nejsou jen pozitivní.
28:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček bez asistence (5:3).
28:19
Slavíček vymetl všechny pavučiny z Vacuškovy brány!
28:04
Férové gesto hostí! Domací mají rozehrávku z rohu.
25:59
Hra se začíná přiostřovat. Diváci jsou napjatí!
20:00
20:00
Střely domácích: 17, hosté: 15
20:00
19:59
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Robin Růžička (4:3).
17:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jakub Matula (3:3).
17:06
Přesilová hra domácích dosáhla šťastného konce a máme vyrovnáno!
15:52
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Jan Sláma (2:3).
14:29
Hráč číslo 78 proklouzl obranou domácích jako nůž máslem a střílí gól!
13:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha bez asistence (2:2).
13:55
Neskutečná střela hostí a máme vyrovnáno!
12:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adam Obertan, asistoval Jan Morávek (2:1).
12:31
Domácí nechtěli zakončit do prázdné a tak se toho hosté chopili, tzv. nedáš, dostaneš.
10:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Ondřej Dobrovolný (2:0).
10:17
Neviděl jsem souhru domácích, ale časoměřič říká: "Fantazie".
10:11
Hosté odmítli zakončit do prázdné brány.
08:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Tibor Kučera (1:0).
07:13
Domácí zvládli přesilovku bez sebemenčího pochybení.
05:13
Vyloučen hráč Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Filip Šlápota, Pavel Stejskal, Jiří Sedláček, Jan Morávek, Adam Obertan
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Patrik Fabián, Jakub Matula