1:3
2:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FbC Asper Šumperk 3:11
40. Denis Tomančák, 49. Václav Štěrba, 60. Jaromír Dobeš - 3. Jindřich Kamler, 6. Daniel Venouš, 17. Matyáš Zapletal, 17. Jiří Trávníček, 20. Jiří Trávníček, 30. Jiří Trávníček, 31. Michal Šíma, 37. Petr Matěj, 44. Daniel Venouš, 56. Petr Matěj, 57. Jakub Hruban; rozhodčí: Roman Sladký - Tomáš Brus; vyloučení: 5 + Lukáš Gamrot OS:3; využití: 0:3; diváků: 43; zásahy brankářů: Tomáš Petr 41 - Antonín Byvan 33; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:3;
60:00
Poměr střel na bránu v třetí třetině byl 14:20.
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku, Ondřeje Mrázka: Dneska se nám povedl začátek a ten dal celému zápasu jasný průběh. Díky soupeři i rozhodčím za fér utkání a přeji hodně zdaru do zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Vladana Sukače: Děkuji soupeři a divákům. Musíme se zamyslet nad tím proč to hrajeme. Máme šikovný tým, ale...
60:00
59:14
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jaromír Dobeš, asistoval Václav Štěrba (3:11).
56:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Hruban, asistoval Štěpán Maixner (2:11).
55:50
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jan Mannl (2:10).
54:16
Hosté hrají v plném počtu.
52:16
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
52:10
Bude se vylučovat.
51:11
Frýdecké hráče gól nabudil, byť je to pravděpodobně jen kosmetická úprava skóre.
48:11
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štěrba, asistoval Filip Matějka (2:9).
46:33
Domácí jsou v plném počtu.
45:05
Ostrá střela Matěje do horního růžku vypadala jako jistý gól, ale Petr to nedopustil.
44:33
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
43:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jindřich Kamler (1:9).
41:50
Gamrot se po osobním trestu může opět zapojit do hry.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve druhé třetině byl 13:17.
40:00
39:42
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Josef Březina (1:8).
39:42
Brankář leží na ploše a asi bude potřebovat ošetření.
36:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (0:8).
34:03
Frýdek zrychlil hru a hraje se teď nahoru dolů. Vyloženě tutovku jsme ovšem zatím neviděli.
30:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (0:7).
29:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jindřich Kamler (0:6).
29:08
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
29:08
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek - osobní trest.
28:06
Vyloučen hráč Jaromír Dobeš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
27:40
26:18
Březina zkouší tvrdou střelu. Golman chytá.
25:40
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
24:12
Po několika přihrávkách Matěj z krásné pozice přestřeluje bránu.
23:10
Petrovi se míček za zády proběhl po brankové čáře.
21:43
Hráči na obou stranách po ztrátě míčku rádi faulují.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu byl v první třetině 9:15.
20:00
19:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Petr Matěj (0:5).
17:33
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (0:4).
16:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matyáš Zapletal, asistoval Štěpán Maixner (0:3).
13:22
Dobeš střílí ze standardky. Šlo o velmi povedenou střelu, která se vyhla obráncům a ani brankář ji v tu chvíli neměl šanci vidět. Jenže chybělo pár centimetrů aby trefila tři tyče.
12:13
Frýdek se dostal na delší dobu k míčku, ale pohyboval se vesměs na své části hřiště. Pak se dostal Šumperk do protiútoku s nepřesnou střelou v koncovce.
10:17
Hráči Šumperku mají lepší držení míčku a zatím jim to nese ovoce.
08:41
07:47
Hosté hrají v plném počtu, takže nyní mají přesilovku.
06:41
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
05:47
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
05:29
05:20
Venouš trefuje břevno.
02:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jiří Trávníček (0:1).
02:45
Ale podařilo se jim na akci navázat střelou a ta už se do brány dostala.
02:40
Šumperk předvedl nádhernou akci, ale nepodařilo se jim zakončit.
01:18
První zákrok si připsal domácí gólman po několika nepovedených střelách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Tomáš Brus.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Michal Vařeka, Jindřich Kamler, Daniel Venouš, Jiří Trávníček
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Filip Matějka, Jaromír Dobeš, Václav Štěrba, Jan Huška, Radim Klimecký