4:4
1:4
- : -

Florbal Ústí B - DDM Dynamo Teplice 6:12
4. Hynek Nikolič, 24. Adam Nikolič, 28. Vladimír Štorek, 31. Hynek Nikolič, 38. Martin Zoul, 54. Hynek Nikolič - 4. Petr Šnejdar, 16. Lukáš Jánský, 17. Matěj Rabel, 19. Vojtěch Strejcovský, 22. Jakub Zeleník, 25. Jan Kos, 36. Jakub Zeleník, 39. Petr Šnejdar, 41. Jan Kos, 45. Jakub Zeleník, 53. Jan Kos, 57. Tomáš Dytrt; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 4:6; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 10 - Ladislav Pavlištík 19; po třetinách: 1:4, 4:4, 1:4;
60:00
58:43
Vyloučen hráč Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Dytrt bez asistence (6:12).
55:04
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Patrik Šredl (6:11).
52:02
Timeout Florbal Ústí B
52:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Jiří Günther (5:11).
49:41
Vyloučen hráč Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
47:32
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
44:26
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Matěj Rabel (5:10).
44:14
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Patrik Šredl.
41:53
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:58
40:00
40:00
39:27
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
38:51
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Marek Šnobr (5:8).
38:43
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil Tomáš Dytrt.
37:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Zoul, asistoval Patrik Šredl (5:7).
35:36
30:41
Vyloučen hráč Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
30:04
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (4:6).
28:43
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (3:6).
26:00
Vyloučen hráč Jakub Zeleník družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:01
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Lukáš Jánský (2:6).
23:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Jiří Strnad (2:5).
21:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Tomáš Dytrt (1:5).
20:00
20:00
18:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Matěj Rabel (1:4).
16:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Jakub Zeleník (1:3).
15:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Jánský bez asistence (1:2).
08:26
Vyloučen hráč Dominik Drobný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar bez asistence (1:1).
03:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Pavel Houda, Marek Šnobr, Petr Šnejdar, Jan Kos, Jiří Günther
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Matěj Žaloudek, Hynek Nikolič, Jakub Koník, Martin Zoul, Leoš Nergl