3:3
1:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC Slavia Praha 7:6
1. Marek Pačmag, 16. Dominik Krupka, 18. Martin Marek, 25. Jakub Laurich, 29. Jan Herink, 40. Jan Herink, 52. Jaroslav Bielik - 15. Ondřej Otáhal, 24. David Laho, 32. Tomáš Janovský, 39. Vojtěch Šafář, 52. Jakub Puciow, 55. Tomáš Janovský; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 27 - Tomáš Koval 28; po třetinách: 3:1, 3:3, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trénéra hostí Ondřeje Otáhala: Gratulejeme domácím ke zaslouženým bodům, dnes chtěli více než my. Dnes velké zklamání s naší obranou hrou a neskutečná impotence v útoku. Těšíme se na odvetu a chválíme domácí publikum.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Lindnera: Enormní nasazení, hlad po vítězství a šestý hráč v poli, lounský kotel, rozhodl dnes o tom, že body zůstávají v naší oblíbené MSH Louny aréně. Děkujeme Slávii za hru a přejeme šťastný návrat domů.
57:47
Timeout FBC Slavia Praha
54:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Jan Pokorný (7:6).
54:12
Timeout TJ Lokomotiva Louny
51:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (7:5).
51:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Aleš Linka (7:4).
45:51
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
39:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Herink, asistoval Milan Čížek (6:4).
38:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (5:4).
37:35
Vyloučen hráč Tomáš Gieszmann družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
31:34
28:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Herink, asistoval Lukáš Láník (5:2).
24:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jaroslav Bielik (4:2).
23:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Filip Bílek (3:2).
20:00
20:00
17:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Lukáš Láník (3:1).
15:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Dominik Krupka, asistoval Michal Bočánek (2:1).
14:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Matouš Doubek (1:1).
04:55
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
00:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Marek Pačmag bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Roman Malík, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Michal Bočánek, Michal Fürstl, Lukáš Láník