3:4
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC Ossiko Třinec 4:15
14. Zbyněk Slováček, 41. Lukáš Ďopan, 48. Zbyněk Slováček, 60. Tomáš Škarpa - 7. Michal Badura, 9. Jan Mieszek, 19. Lukáš Marthaus, 21. Vladimír Hloužek, 24. Jan Mieszek, 28. Lukáš Marthaus, 30. Tomáš Sikora, 30. Michal Martynek, 37. Lukáš Tomiczek, 38. Jan Mieszek, 39. Jan Janáč, 45. Michal Martynek, 47. Michal Badura, 60. Dominik Kupczak, 60. Lukáš Marthaus; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 34 - Jan Piško 7, Šimon Laštůvka 1; po třetinách: 1:3, 0:8, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "První dvě třetiny jsme hráli podle plánu. Druhá třetina byla zvláště produktivní. O to více pak mrzí, že ve třetí třetině jsme se už spíš než na zápas soustředili na to, abychom nesrazili po cestě domů nějakou srnku. 15 gólů je ale fakt hodně a kluci za to zaslouží pochvalu. Jeseník dnes velmi dobrý na míčku. Děkujeme a jedeme domů."
60:00
Komentář trenéra domácích: Naše mizérie pokračuje. Nejsme schopni dát góly z vyložených akcí a soupeři na jejich vyloženě nahráváme. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00
59:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Janáč (4:15).
59:47
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Škarpa, asistoval Lukáš Ďopan (4:14).
59:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Jan Fiedor (3:14).
47:47
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček bez asistence (3:13).
46:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Dominik Kupczak (2:13).
44:55
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turoň (2:12).
40:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Marek Viterna (2:11).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Laštůvka družstva FBC Ossiko Třinec
40:00
40:00
38:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jakub Kyselý (1:11).
37:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Lukáš Tomiczek (1:10).
37:47
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jakub Kyselý (1:9).
31:45
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:58
29:40
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Jakub Kyselý (1:7).
27:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (1:6).
27:49
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
23:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Sikora (1:5).
20:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek bez asistence (1:4).
20:00
20:00
18:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Mieszek (1:3).
18:05
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
13:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček bez asistence (1:2).
08:23
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Filip Turoň (0:2).
06:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Filip Sikora, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek, Filip Turoň
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Martin Příhoda, Libor Procházka, Martin Trsťan, Michal Příhoda, Martin Rokyta