0:2
3:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FK Slovan J.Hradec 5:7
9. Robin Podlaha, 16. Lukáš Vácha, 45. David Caha, 45. Jakub Vojáček, 58. David Štěpka - 8. Jakub Tejnor, 15. Vojtěch Koutný, 32. Jan Procházka, 39. Jan Procházka, 43. Jan Cihlář, 48. Jakub Tejnor, 59. Jan Procházka; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 18 - Petr Toman 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:3;
60:00
59:59
Střely za poslední třetinu: Štíři 6, Hradec 6.
59:59
Komentář trenéra hostí Jakuba Šmída: Super zápas, ve kterém jsme ve druhé třetině získali gólovou převahu. Ve třetí části soupeř dokázal vstřelit dva góly a dostal se na dostřel. Konec utkání odehrán na morál, super týmový výkon! Děkujeme soupeři za utkání a Ultras za podporu!
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích Marka Fučíka: Opticky vyrovnané utkání rozhodlo několik sporných momentů a individuálních chyb v obraně. Ve tvrdém, ale férovém utkání jsme si, troufám říct, bod zasloužili. Gratulace soupeři k vítězství.
59:30
Štíři stále zkouší štěstí v šesti.
58:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka bez asistence (5:7).
57:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Štěpka, asistoval Zdeněk Valdauf (5:6).
57:55
Štěpka snížil, a tak si na Ille trestné moc dlouho neposeděl.
57:44
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
56:59
Vlček dostal krosovou přihrávku a měl odkrytou bránu, ale nestihl vytřelit včas.
55:59
Bíca rozehrával ze standardky na Zelinku, ten ale promáchl.
55:46
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
55:37
Šuranského střelu Bicek zachytil.
53:58
Štíři rozehrávali v rohu na útočné polovině, ale hradečtí jim míček hned zabavili.
51:20
Procházka poslal míček dopředu na Tejnora, ten ale nezpracoval a balonku se ujali domácí.
50:49
Vojáček střílí z půlky a míček těsně míjí bránu.
48:35
Vlčkova střela z úhlu vyletěla až ven z haly.
47:52
Vojáčkova střela z otočky šla do nejbližšího hráče.
47:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor bez asistence (4:6).
45:37
Po další nahrávce z rohu od Šimka Procházka přestřeluje.
44:18
Timeout FK Slovan J.Hradec
44:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Václav Bíca (4:5).
44:18
Pár vteřin po buly dokázal Vojáček snížit na 4:5.
44:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha z trestného střílení (3:5).
43:54
Vojáček, Bíca a Štěpka se dostali do útoku, ale Bícovu nahrávku na Štěpku zblokovoval soupeř.
42:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Cihlář bez asistence (2:5).
41:09
Hradec pálí všechny šance - měli několik neproměněných střel, poté se Šimek a Tejnor dostali úplně sami před Bicka a Tejnor místo prázdné brány trefil tyč.
39:06
Po Vackově nahrávce Vlček střílí z moc velkého úhlu, proto zachycení míčku nebylo pro Tomana moc velký problém.
38:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka bez asistence (2:4).
38:28
Procházka si sám pohrál s balonkem před bránou a tentokrát proti němu ani Bicek ani domácí obrana neměli šanci.
37:48
Hra se přesouvá zase i na polovinu hostí. Přinesou poslední dvě minuty druhé třetiny nějakou změnu ve skóre?
35:38
I když se možná momentálně víc na míčku drží Hradec, Štíři je nikam nepustí.
33:10
Toman také předvedl pěkný zákrok, odrazil míček oběma nohama do rohu.
31:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Šimek (2:3).
31:01
Ukázková kombinace Šimka a Procházky, kdy Šimek nahrával z rohu a Procházka z první trefil odkryté místo v Bickově bráně.
30:20
Krosová kombinace slavného dua Bíca & Štěpka skončila Štěpkovým nahozením na bránu, ale nic z toho nebylo.
29:04
Rozehrávka z půlky pro Štíry neskončila valně; Caha střílel po zemi někam do rohu.
28:15
Tejnorův výběh byl také neúspěšný, Bicek se tuhle třetinu činí.
27:47
Šuranského střelu tahem Bicek zneškodnil.
26:39
Procházka se na své půlce ujal míčku a vyběhl si s ním na útočnou polovinu, ale nevystřelil tak, aby to Štíry ohrozilo.
24:11
Bicek několikrát podržel svůj tým ukázkovými zákroky.
22:14
Vackova střela z půlky nedoletěla k Tomanově bráně.
21:14
Po první minutě je na míčku stále spíš Slovan a domácí jsou zpět v plném počtu.
20:01
Tentokrát se na úvod ujímají balonu hosté.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za první třetinu; 8:8.
19:40
Štíři se v oslabení drží a ocitají se i v útoku.
19:12
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:24
Toman zachytil další Hrdého střelu z otočky.
16:04
Fučík na Zelinku, ten střílel pár centimetrů vedle brány.
15:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval David Caha (2:2).
15:31
Po Cahově překvapivé nahrávce zpoza brány z první vytřelil Vácha, čímž opět dorovnává.
14:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Stloukal (1:2).
13:31
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:27
Podlaha zachytil Procházkovo nahození.
11:01
Šimek s Procházkou rozehrávali před budějckou bránou, ale Procházka trefil obránce.
10:15
I Podlaha svou střelu příliš zvedl.
10:02
Po krosové přihrávce od Váchy Vlček přestřeluje.
08:58
Hrdý pálil z otočky, ale jeho střelu zachytil hostující brankář.
08:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha, asistoval Dominik Vlček (1:1).
07:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (0:1).
06:08
Čížek nebezpečně nahrával před bránu na Vojáčka, ten ale míček nezpracoval.
04:30
Štíři se ocitli v nadějné situaci před bránou soupeře, ale jindřichohradecká obrana si s nimi poradila
03:16
Vlček si sám vyběhl do útoku, ale neproměnil.
01:13
Hradečtí zatím dvakrát stříleli mimo bránu.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích a hra se okamžitě dostává do tempa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: David Caha, Robin Podlaha, Lukáš Vácha, Martin Vacek, Dominik Vlček