3:2
6:1
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Česká Lípa B 13:5
2. Tomáš Pokorný, 6. Vít Heger, 7. Daniel Elicer, 15. Vít Heger, 25. Tomáš Černý, 35. Adam Ruprich, 40. Daniel Elicer, 47. Matěj Mikšovský, 48. Vít Heger, 50. Dalibor Vlášek, 53. Matěj Mikšovský, 57. Daniel Elicer, 60. Matěj Mikšovský - 2. Petr Procházka, 7. Jan Dudek, 23. Marek Dzierža, 40. Jan Spilka, 57. Jan Spilka; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 4 + Adam Ruprich OS:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: David Šimeček 30 - Marek Kocourek 39; po třetinách: 4:2, 3:2, 6:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Černého: ,,Dnes jsme předvedli kvalitní, koncentrovaný a týmový výkon, kterým jsme se prezentovali po celou dobu utkání. Zasloužená výhra, nelze jinak než být spokojený. Soupeři díky za zápas, přeji šťastnou cestu domů. Hráčům za povedené utkání, fanouškům za podporu."
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Dzieržy: ,,Dnes bylo už od odjezdu všechno špatně. Děkuju všem hráčům co zůstali doma. Soupeři děkuju za florbalovou lekci"
60:00
59:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Vít Heger (13:5).
58:00
Zbývají poslední dvě minuty tohoto zápasu
56:41
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Petr Procházka (12:5).
56:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Tomáš Černý (12:4).
55:23
Střela z voleje skončila bohužel pro hradecký tým na tribuně za Českolipskou brankou
52:41
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
52:41
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové - osobní trest.
52:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Andrej Tibenský (11:4).
50:52
Standartní situace pro Hradec
50:28
Česká Lípa se nemůže dostat přes hradeckou obranu
49:33
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Adam Petera (10:4).
49:06
Timeout FBC Česká Lípa B
47:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Matěj Mikšovský (9:4).
39:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Adam Ruprich (7:4).
39:15
39:00
Probíhá poslední minuta 2.třetiny
36:00
Šimeček vytěsnil těžkou střelu svojí maskou s air-brushem :3
34:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich bez asistence (6:3).
24:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Andrej Tibenský (5:3).
23:58
Další zmařené přečíslení v podání Hradce
22:57
Hradec se ihned po buly zmocnil míčku a zakládá protiútok
22:19
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža z trestného střílení (4:3).
20:10
Hradec se dostává do nebezpečné pozice. Pozici ale nevyužil a míček má na hokejkách tým z České Lípy
12:36
Hradec krásnou serií přihrávek došel až k protější brance, šance ale ztroskotala až na střele, kde hráč poslal místo střely na bránu, pozdrav divákům na tribunu.
11:47
Vyloučen hráč Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
10:50
Hradec v přečíslení 3na2 . Šanci ale Hradec nevyužil.
10:01
Hradec se osvobozuje výhozem až za bránu České Lípy
09:31
Vyloučen hráč Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
08:05
Hradec předvedl skvělý důraz ve svém vlastním brankovišti a zabránil tak téměř jasnému golu
06:50
Tomáš Pokorný se po palubovce pohybuje jako létající Čestmír
06:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Jan Petříček (3:2).
06:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Martin Šejvl (3:1).
05:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Daniel Elicer (2:1).