2:2
0:1
- : -

SK K2 Prostějov - FBC MSEM Přerov 6:5
5. Milan Fojt, 7. Jakub Krnáč, 7. Marek Judas, 20. Petr Zabloudil, 22. Marek Judas, 37. Jakub Krnáč - 8. Ondřej Foldyna, 16. Ondřej Foldyna, 26. Tobiáš Pavliš, 33. Ondřej Foldyna, 51. Adam Budnik; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Weidinger 10 - Zdeněk Raška 12; po třetinách: 4:2, 2:2, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, splnili jsme, co jsme si řekli, to byla především disciplína a maximální nasazení. Děkuji soupeři za dobré utkání.
59:59
Komentář trenéra hostí: Mateřská skolka Přerova dnes slušně potrápila domácí výběr.
59:38
Timeout SK K2 Prostějov
59:38
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
59:38
Vyloučen hráč Filip Brauner družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:14
Timeout FBC MSEM Přerov
55:00
Dnešní utkání sleduje skvělých 88 diváků.
51:02
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
51:02
Vyloučen hráč Filip Brauner družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
50:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (6:5).
44:50
Naprosto neskutečné choreo domácích fans.
40:00
40:00
36:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (6:4).
33:07
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Petr Malina.
32:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Adam Budnik (5:4).
25:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tobiáš Pavliš, asistoval Michal Bělaška (5:3).
24:26
Vyloučen hráč Marek Judas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
21:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (5:2).
20:00
20:00
19:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Jan Hél (4:2).
19:49
Vyloučen hráč Jan Běhal družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
17:59
Hořecký se dostal do úniku a ohrozil branku domacích v oslabení.
16:12
Vyloučen hráč Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
15:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Petr Malina (3:2).
14:32
Dnešní zápas se zatím nese v klidném duchu, doufejme že to tak zůstane i po zbytek zápasu.
10:20
Honzík ,,Wajpinkr" předvádí první MONSTER SAVE.
08:02
Vyloučen hráč Josef Ťuik družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:21
06:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas bez asistence (3:0).
06:33
04:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Milan Fojt, asistoval Michal Konečný (1:0).
02:49
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Martin Kubalík, Adam Budnik, Jan Běhal, Tobiáš Pavliš
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Petr Zabloudil, Libor Čmela, Pavel Bezouška, Michal Vašut, Jan Hél