2:1
- : -
FbC Písek

Fbc Strakonice - FbC Písek 7:6
8. Václav Strejček, 18. Marek Harman, 30. Karel Šavrda, 33. Jiří Křesák, 38. Karel Šavrda, 43. Jiří Křesák, 44. Vojtěch Houska - 17. Michal Cigánek, 31. Michal Cigánek, 35. Michal Cigánek, 35. Tomáš Biskup, 39. Lukáš Cendelín, 45. Lukáš Cendelín; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Jan Vaníček 9 - Vlastimil Dvořák 16; po třetinách: 2:1, 3:4, 2:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Šavrdy: Cenná výhra. Musíme se připravit na náročný příští víkend.
60:01
Komentář trenéra hostí Hanzlíka: Dneska Strakonice byli o hodně silnější v osobních soubojích. My se nedokázali delší dobu udržet na míčku. Strakonice zaslouženě berou tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
49:22
Strakoničtí přesilovku zlepšili a Dvořáka vyslali už 3 střely!
47:53
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:44
Tentokrát Cendelínovu střelu Vaníček neviděl a ta končí za jeho zády.
44:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Michal Cigánek (7:6).
44:30
Cigánek je dnes opravdu při chuti, další jeho nebezpečnou střelu si Vaníček pohlídal.
43:35
Strakonická kombinace končí únikem Vojty Housky ten provedl "ruský blafák" - zavřel oči a pálil pumelici pod víko!
43:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Václav Strejček (7:5).
43:20
Strakoničtí kontrolují balonek.
42:22
Houska posouvá na Křesáka, ten si na polovině zpracoval balonek a přesnou střelou překonal Dvořáka.
42:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Tomáš Houska (6:5).
40:00
40:00
Střely pro 2 třetině 9:7
40:00
39:00
Chybu v rozehrávce domácích ihned Písečtí trestají!
38:59
37:47
Další krásná floorbalová kombinace Strakonic končí golem!
37:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Houska (5:4).
34:29
Ihned po buly srovnává přesnou střelou Biskup stav zápasu.
34:28
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Daniel Špírek (4:4).
34:17
I Cigánek to vzal sám na sebe, projel strakonickou obranou, a schovanou střelou překonal Vaníčka.
34:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Vladimír Lešek (4:3).
33:30
Křesák to vzal na sebe, prokličkoval se obranou soupeře a střelou pod víko skóruje.
32:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák bez asistence (4:2).
31:48
Písečtí v plném počtu, Domácím se ani jednou nepodařilo ohrozit branku soupeře.
30:18
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (3:2).
30:18
Kolínský výborně napadal Strakonickou rozehrávku, přesně našel Cigánka a ten pálil k tyči Vaníčkovi brány.
29:41
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování.
29:13
Krosová přihrávka Pluskala přesně našla čepel Šavrdovi hole.
29:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (3:1).
28:01
Na druhé straně trefuje Šavrda břevno písecké branky.
27:46
Písek přesilovku ustál, a hned nebezpečná situace před Vaníčkem!
27:27
Písek v 5
25:48
Přesný pas na Strejčka, ten pálil mimo
25:27
Vyloučen hráč Lukáš Cendelín družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
24:42
Strakoničtí z úvodu druhé třetiny stále více kontrolují balonek. Strejček se už už tlačil před dvořáka, po Šťouchnutí Trkovkým na něm přistál a další TS pro Strakonice.
24:41
Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil Tomáš Houska.
20:00
20:00
V první třetině jsme sledovali rychlý vstup do zápasu od obou mančaftů. Strakoničtí měli rozhodně více ze hry a gólmana soupeře zamněstnali hned 9 střelami. Museli ale čelit rychlým píseckým brejkům. Písek vyslal na Vaníčka střely 3.
20:00
18:01
Houska T. pálil pěknou pumelici do vynglu Dvořákovi branky. Ten si ji zkušeně pokryl.
17:23
Rychlá odpověď Strakonic. Houska posouvá po lajně na Harmana a ten z první pálí přesně!
17:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman, asistoval Vojtěch Houska (2:1).
16:44
Píseckým se poprvé v zápase podařilo vytvořit delší tlak. A podobná situace jako druhé straně končí golem!
16:43
11:28
Dva důležité zákroky si teď připisuje Dvořák!
10:45
Písek dokázal překombinovat strakonickou obranu, v poslední chvíli při střele ale Kolínskému sjel míček z čepele.
09:29
Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil Jiří Křesák.
09:29
Hra hlavou na brankovišti Písku - nájezd pro Strakonice.
09:07
Další velká šance Strakonice, Novák skákavý balonek neuklidil do branky, ale trefil rohový praporek.
07:56
Strakoničtí ze svého tlaku vytěžili gol, Harman jen posunul na hranici velkého brankoviště na Strejčka a ten měl před sebou odkrytou branku
07:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval Marek Harman (1:0).
00:30
Oba dva týmy si z z úvodu utkání vytvořili slibné šance, ty ale končí za mantinelem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michal Cigánek, Lukáš Cendelín, Karel Prokopec, Vladimír Lešek, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Marek Harman, Karel Šavrda, Václav Strejček