5:4
0:2
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBC ROKYCANY 6:8
16. Robert Kubica, 24. Robert Kubica, 35. Filip Bořík, 37. Jakub Nechoďdomů, 37. Petr Fekiač, 40. Filip Bořík - 10. Jakub Svejkovský, 15. Lukáš Bendek, 21. Vojtěch Vlach, 26. Lukáš Bendek, 31. Michal Marek, 32. Jakub Svejkovský, 44. Jakub Svejkovský, 50. Jakub Svejkovský; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Fousek 30 - Jan Barna 19; po třetinách: 1:2, 5:4, 0:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí (Jan Barna): Utrpěné vítězství. Ve druhé třetině jsme díky nedisciplinovanosti nedokázali udržet slibný náskok a v poslední části jsme pak horko těžko udrželi dvougólový náskok.
59:59
Vyjádření kapitána domácích (Jan Tauer): V letošní sezóně zatím nejlépe odehraný zápas. Veliká bojovnost a zodpovědnost našich obránců, mnoho vytvořených šancí vedli ke srovnání na 6:6. Hosté však svou střeleckou kvalitou na zadní tyč zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
58:05
Timeout FBC ROKYCANY
54:38
Timeout SK Jiskra Domažlice
49:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Radek Orosz (6:8).
46:52
Vyloučen hráč Ondřej Stach družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (6:7).
40:00
40:00
39:01
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík bez asistence (6:6).
36:56
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Petr Fekiač, asistoval Filip Bořík (5:6).
36:17
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů bez asistence (4:6).
34:36
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Ondřej Stach (3:6).
31:37
30:59
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Marek, asistoval Martin Fiala (2:5).
25:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Vojtěch Vlach (2:4).
23:29
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za držení.
23:09
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Martin Kubů (2:3).
20:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Denis Vitouš (1:3).
20:00
20:00
15:34
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica bez asistence (1:2).
14:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Fiala (0:2).
09:10
08:15
Vyloučen hráč Michal Marek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Michal Marek, Radek Orosz, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Jan Holub, Martin Andrle, Jakub Nechoďdomů, Milan Pivoňka, Petr Fekiač