2:2
0:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín - Florbalová akademie MB 4:8
4. Filip Pletka, 20. Jindřich Smejkal, 32. Tomáš Humpolák, 39. Filip Pletka - 5. Petr Pánek, 16. Michal Stehlík, 17. Petr Machač, 29. Petr Pánek, 34. Petr Machač, 44. Aleš Tůma, 48. Vojtěch Starý, 60. Tadeáš Lang; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 14, Lukáš Mareš 13 - Petr Bárta 15; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hosti: Zasloužená výhra jsem rádi, že jsme zlomili desetileté prokletí této haly, děkujeme soupeři rozhodčím a divákům Děkujeme.
59:59
Komentář domacích: Hratelný zápas, hratelný soupeř naše špatná produktivita a naopak lehkost v zakončení soupeře rozhodli o dnešním zápase. Zbytečně často kouskovaná hra našim borcům moc nepomohla. PS: vzkaz od hráče domácího č.75 pro hostujícího chlapce s číslem 57, že se po něm musel vytířat vyplakaný rybník.
59:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang bez asistence (4:8).
57:56
Kapitán nastavil tělo před vlastní prázdnou bránou jediný důvod proč se ted nemění skore
55:38
Domací berou TIME uvidíme o čem se na střídačce poradí tlak se už začíná pomalu stupnovat.
54:15
Domací kapitán ted udělal 3 jasné golovky trochu štěstíčka do zakončení by bylo potřeba
53:11
Oba borci zpátky a vobořil hned zabránil brejku
52:13
Slušná akce kolína při hře 4na4
51:08
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
51:08
Vyloučen hráč Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
47:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Jan Ulman (4:7).
47:51
Hosté rychle proměnují
47:21
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vražení zády.
47:21
Bratr se u nás schladí
43:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Vojtěch Starý (4:6).
43:52
Hosté odskakují
43:09
Domací zatím dobře brání
41:59
Vyloučen hráč Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:59
Máme tu konec druhé třetiny tam se nám to pěkně rozjelo ve třetí třetině to bude pořádná jízda
38:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Marek Reithar (4:5).
38:57
Mára posílá do brankoviště a krásně stečováno do kasy
37:28
Mládí zase kouše
35:33
Bratr se ted dostal až do malého brankoviště, kde ho pak ještě pro jistotu domácí obránce posílá až do brány a máme alespon vytřeno
34:49
Vobořil se ted zkoušel prokličkovat na hranici velkého brankoviště golman dobře zasáhnul
33:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Jan Ulman (3:5).
32:30
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
32:30
Hostující klučina absolultně nesmyslně posekal domácího golmana a ještě se pustil do domácích obránců
31:50
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Vítězslav Malínský (3:4).
31:50
Mladý to tam posílaj koncert
30:30
Cícha zase rýsoval do středu tentokrát na Vobořila jeho střela šla jen kousek mimo
29:40
Boleslav ted hraje velice slušně na balonku
28:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek bez asistence (2:4).
28:29
Vytočení do středu ještě sjelo nasledná dorážka končí v domácí brance. Ukázka durazu jak z učebnice
27:58
Na hřišti se nám začíná slušně přitvrzovat očekávám, že nás zachvíli někdo navstíví u pořadatelského stolku a nějakou chvilku tu s námi pobude.
27:11
Mladý kolínský štírci se ted snaží o sto šest aby se zapsali do online zápisu
26:35
Cicin se zjevil sám před golmanem ten vytáhl krasný zákrok
24:22
ted boleslav tři pěkné šance za sebou naštěstí z toho nic nebylo obrana dobře blokuje
23:11
Hosté ted pěkné přečíslení a máme ozančkovaný i hasičák na druhé straně haly
22:18
Ted vidíme poklidnější pasáž, kde se nic moc nedějě a ve středním pásmu jsou laciné ztráty na obou stranách.
21:06
Bratr ted střílel úplně do prázdný a šlo to bohužel jen na hasičák do rohu
20:00
20:00
Jdeme na druhou část atmostféra zatím přátelská byl jsem pokárán abych více zapisoval tak to ted spolu rozjedem
20:00
19:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Petr Cícha (2:3).
19:41
Cicinek sebral balonek našel jumanjiho na středu a ten to tam posílá jak pán
16:12
16:12
Domácí zaspali a vymetá se pavučinka
15:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík, asistoval Hieu La Ngoc (1:2).
15:27
Totální šmudla na bližší trochu smolíček
14:51
Bída většinu přesilovky měli balon hosti a motali to ve čtyrech
12:35
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.