3:1
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - DDM SANEXCZ Děčín IV 8:3
1. Vít Neuman, 6. Dalibor Nigrin, 18. Matěj Špaček, 20. Michal Vlk, 24. Petr Blažej, 34. Jan Švejda, 38. Lukáš Chvátal, 45. Lukáš Chvátal - 36. Jiří Petrášek, 48. Jan Fidler, 55. Jan Fidler; rozhodčí: Petr Herman - Martin Pavlík; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 23 - Jiří Přeučil ?; po třetinách: 4:0, 3:1, 1:2;
60:00
Komentář domácího trenéra (Boleslav Kytka): O zápase rozhodla první třetina, kde jsme alespoň trochu předváděli svou hru. Pak už to byla jenom holomajzna a trápení. ale 3 body bereme. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům.
60:00
Komentář kapitána hostí (Jan Fidler): Soupeř vyhrál zaslouženě. Byl dnes lepší a to hlavně v první třetině. Děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: SKV 7, Děčín 9. Střely celkem: SKV 26, Děčín 26
59:57
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Lukáš Chvátal.
59:57
Přeučil úspěšnější, pohlídal si Chvátalův forhend.
59:56
Vlk se hnal na bránu, obhodil si posledního obránce, ten mu ale nastavil tělo, a tak tu máme nájezd!
59:27
Vlk dával gól, ale tomu předcházel faul v rohu, a tak se skóre nemění.
58:00
Klíma se neuvěřitelně vymotal ze sevření dvou obránců a pak nádherně nabil Paštikovi, ten ale ztroskotal na Přeučilovi.
57:39
Trčálek zase na zemi.
56:57
Hra se nám přiostřuje!!!
56:41
Za celou přesilovku SKV předvedlo sice krásné přihrávky, ale veškeré střely skončily na botách hostujících.
56:20
Klíma dostal nabito od Otty, ale pouze do prvního blokující hráče.
55:20
Trčálek netrefil míček ideálně a jeho střela sjela po zemi do rohu, následně Špaček prověřil hostující bloky.
54:50
A přesilovka i na druhé straně.
54:41
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
54:26
Švejda v úniku, dostal se do bekhendové kličky, ale už byl za brankovou čárou, a tak trefuje pouze postranní síťku.
54:13
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (8:3).
54:13
Hosté drželi balonek převážně celou dobu, a pak Fiedler vymetl pavučinky.
52:55
Vyloučen hráč Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:52
Chvátal vystihl prohazovačku Vážného, ale balonek trefil nad úrovni kolen, a tak si jde sednout.
51:31
Vlk krásnou krosovkou na Neumana, ten krásně nad nohu, kde ale Přeučil zasáhl. Následně Nigrin na Vlka, který se do střely doslova položil, ale bohužel netrefuje bránu.
51:20
Matza bekhendem vystrašil Šimka, ale střela proletěla těsně vedle.
50:09
Vybíral prověřuje Šimka hned dvakrát za sebou, ale domácí gólman úspěšnější.
49:35
V akci zase Fidler, nebezpečnou střelu z půlky, ale Šimek vyráží mimo.
49:07
Švejda už už předkládal Vlkovi do prázdné, ale hostující Fišer proti.
47:56
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Šimon Pilek (8:2).
47:56
Nakonec Fidler ale přeci jenom úspěšný.
47:45
Fidler mohl střílet z první, ale zvolil výběh a následnou nahrávku.
47:10
Věchet prověřil Šimka bekhendem, Šimek pozorný. Následně neuspěl ani Pilek.
46:10
Balonek teď poskakoval na brankové čáře, ale nikdo z domácích jej nedokázal usměrnit za záda Přeučila.
44:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal bez asistence (8:1).
44:47
Fiedler nejdříve krásnou střelou ohrozil Šimkem, ale následně u vlastní brány přihrávkou trefil Chvátala a od něj se odrazil balonek až za Přeučila.
44:26
Trčálek teď ve dvou za sebou jdoucích soubojích tělo na tělo. Standardka pro hosty.
43:50
Zběsilá pasáž hry, hosté zvýšili své napadání.
43:42
Matza prověřuje Šimka výběhem z rohu, Šimek pozorný.
42:42
Bořuta z otočky vystřelil a Šimek chvíli nevěděl, kde má balonek, ale nakonec ho získal a Vinohrady v klidu zase rozehrávají.
40:56
Hosté trochu přidali do tempa, ale zatím toho nedokázali víc využít.
39:00
Záň ze strany na gólmana, nakonec volil střelu, ale pouze do boční síťky.
38:13
Po osekávačce na středu standardka pro domácí. Kytka na volného Švejdu, který už koukal, kam to pošle, ale zapomněl u toho na balonek.
37:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal, asistoval Petr Blažej (7:1).
37:13
Krásně využité přečíslení 2 na 1. Krásná vracečka a Chvátal pod víko.
36:55
Žáček teď krásně naznačil střelu a obehrál tak 2 domácí hráče, ale i přesto to napotřetí napálil do kotníků dalšího hráče domácích.
36:05
Neuman po přihrávce zpoza brány prověřil Přeučila, ale který stihl zaklapnout "betony" včas.
35:27
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Jakub Věchet (6:1).
35:27
Tak Petrášek už úspěšný! Střelu Věcheta tečoval před bránou a Šimek už nestihl zareagovat.
35:03
Petrášek znovu v šanci, ale střela byla pomalá, takže Šimek neměl sebemenší problém.
34:08
Vinohrady využívají přesilovku a Švejda navyšuje skóre.
33:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (6:0).
33:20
Šance v oslabení pro hostující tým. Neruda sám na gólmana, ale zase pouze do pupku, následnou dorážku už nezvládli hosté zamířit ani na bránu.
32:53
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
32:53
Další přesilovka pro domácí tým, Petrášek trochu nešťastně poslal krále k zemi a jde si sednout.
32:11
Šance i na druhé straně. Pilek ale pouze do Šimka, následná dorážka také bez úspěchu.
31:22
Špaček svým napadáním zahnal hosty až za bránu a obránci nabili svou chybnou rozehrávku Mikešovi, který označkovává spojnici!
29:46
Nadějný protiútok hostujících 4 na 2 nakonec skončil za bránu, ale i tak se Děčín dostal ke střele, která končí zase na Šimkovi.
29:28
Do protiútoku se hnali domácí, ale Královu přihrávku Paštika nezvládl zpracovat.
29:19
Petrášek napřahoval, ale střela končí na botách Klímy.
29:02
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu.
28:32
Neuvěřitelný Šimek! Bořuta sám na gólmana trefuje pouze sedícího Šimka.
27:56
Vinohrady teď měly několik šancí brejku. Vlk krásnou nahrávkou našel volného Nigrina, ten pouze do sedící Přeučila.
27:02
Záň prověřil střelou z dálky Přeučila, ten pozorný.
26:31
Podobný scénář jako v první třetině. Po většinu času má balonek na svých holích tým domácích a kombinuje na útočné polovině.
24:56
Zeman střílí, ale mimo. Následně pro sebe Děčín uzmul balonek a jde vystřídat.
24:26
Klíma teď vyslal oblouček na nabíhající Paštiku, který ze vzduchu míček sice trefil, ale už ho nezvládl usměrnit do brány.
23:33
Nejdřív se Nigrin dostal ke své typické střele, která už mířila do brány, ale zastavily jí nohy bránícího hráče. Do rychlého brejku se tak vydal Děčín, který ale ani netrefil bránu.
23:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Blažej, asistoval Richard Klíma (5:0).
21:23
Neuman se pokusil předskočit hráče, ten to ale čekal. Následně číhajícího Nigrina už ney a tak se nakonec ke střele dostal Švejda.
21:00
Začátek třetiny zatím v poklidném tempu, nikdo se nikam nežene.
19:53
Nejdříve střela Špačka do čepele obránce, následně Chvátal v posledních vteřinách pouze do rohu.
19:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Boleslav Kytka (4:0).
19:18
Krásně vyřešený brejk. Kytka žabičkou přehazuje čepel hostujícího obránce a Vlk z první už pouze uklízí za Přeučila.
19:05
Dopředu se hnal Švejda, ale na středu mu uklouzli nohy, a tak ze střely nic nebude.
18:31
Blažej neprocpal přihrávku na Kllímu a následující brejk překazil Král tak, že upadl a smetl s sebou i útočícího hráče s míčkem. Vhazování pro hosty končí na holích domácích.
17:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Marek Mikeš (3:0).
17:43
Špaček se s tím nepáral, dostal se před gólmana a zavěsil do víka.
17:00
Na druhé straně Děčín po delší době vystřelil, ale nic z toho.
15:42
Blažej, který naskočil po trestu se krásnou otočkou zbavil obránce a následný nájezd na gólmana zakončil krásnou střelou bekhendem, Přeučil vytahuje neuvěřitelný zákrok a drží skóre, tak jak je.
15:38
Chvátal se dostal do krásného brejku, překonal obránce, ale jeho následná střela už mířila mimo tyče.
15:00
Míček se zpoza brány najednou objevil na malém brankovišti, ale překvapilo to všechno, a tak stihli domácí míček odpálit na polovinu soupeře.
14:35
Zatím si hosté přihrávají kolem dokola, ale nic nebezpečnějšího z toho není.
13:40
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
13:40
Blažej poslal soupeře k zemi, a tak si přesilovku zahraje i Děčín.
13:00
Rozehrávka od mantinelu pro Děčín SKV zkolabovala hned v počátku, kdy si hostující nezvládli ani přihrát.
11:35
Švejda v brejku 3 na 1 nedokázal finální přihrávku na Vlka protlačit a tak skóre zůstává neměnné.
10:24
Domácí sice byli převážně na balonu, ale kromě dvou střel mimo a jedné zblokované se k ničemu nedostali.
09:23
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:23
Kytka se ocitl sám na středu, ale předtím než stihl zakončit mu v tom zabránil hostující Bořuta a domácí získají výhodu přesilovky.
08:29
Klíma po hezké kombinaci s Králem střílí po zemi, Přeučil stihl ale vykopnout nohu.
08:03
Šance i na druhé straně, po krásné krosovce Špaček míjí pouze o milimetry.
07:35
Neruda se řítil do rychlého brejku 2 na 1, ale finální nahrávku mu překazil vracející se Nigrin.
07:04
A zase standardka pro hosty, tentokráte z druhého mantinelu. Střela z dálky ale končí na kotnících bránícího hráče.
06:12
Děčín měl opět zajímavou standardku z podobného místa, dokázal si přehrát balon na druhý mantinel, ale střela opět skončila pouze na břiše domácího Šimka.
05:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Vít Neuman (2:0).
05:33
A máme tu další gól. Tentokráte z hole Nigrina, který se nejen zvládl dnes ostříhat, ale švihnul tam i krásný gól z otočky.
05:07
Zajímavá standardka pro hosty, která ale končí střelou Pilka do rukou Šimka.
03:40
Trochu divočejší pasáž, nejdříve zblokovaná střela Záně, poté rychlý protiútok, který ale nakonec skončil střelou Špačka do hokejky soupeře.
02:57
A střela je i na druhé straně! Zeman rozezněl tyč, Šimek se pouze ohlédl.
02:00
Zatím je držení míčku jednoznačně na straně domácích. Hosté se k míčku dostávají teprve teď, když Neuman prověřil Přeučila ze středu.
01:13
Klidná pasáž, domácí si přihrávají na své polovině a nikam nespěchají.
00:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Boleslav Kytka (1:0).
00:10
Úvodní buly pro domácí Vinohrady, které následně ihned otevírají skóre z hole Neumana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Jan Fidler, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Kristián Zeman, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Boleslav Kytka, Vít Neuman, Michal Vlk, Jan Švejda