3:2
0:4
0:1

ASK Lovosice - LFP - TJ Lokomotiva Louny 6:7p
3. Jan Kocourek, 7. Michal Holub, 10. Jakub Kroupa, 26. Ondřej Futera, 35. Jan Kocourek, 38. Jakub Kroupa - 29. Martin Čonka, 40. Jaroslav Bielik, 42. Aleš Linka, 53. Martin Marek, 57. Jaroslav Bielik, 58. Aleš Linka, 63. Josef Helšus; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 26 - Václav Frajt 40; po třetinách: 3:0, 3:2, 0:4, 0:1;
62:31
64:59
Komentář vedoucího domácích Martina Myslíka: Děkujeme soupeři za zápas, těšíme se na odvetu.
64:59
Komentář trenéra hostů: Dvě třetiny jsme jen hloupě přihlíželi, hře domácích. Tým v poslední třetině ukázal charakter a zlepšenou hrou jsme domácí zatlačili. Pro domácí bohužel krutá porážka, když byli dvě třetiny lepším týmem. Děkujeme lovosickým za hru, mají také skvělé fanoušky, ale náš šestý hráč byl dneska slyšet víc a dotlačil nás alespoň k zisku dvou bodů.
62:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Josef Helšus, asistoval Jaroslav Bielik (6:7).
57:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Jakub Laurich (6:6).
56:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Milan Čížek (6:5).
52:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Milan Čížek (6:4).
51:28
Vyloučen hráč Jan Bárta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
41:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Marek Pačmag (6:3).
40:00
40:00
39:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Aleš Linka (6:2).
37:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Michal Holub (6:1).
34:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Vojtěch Helis (5:1).
28:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka, asistoval Martin Marek (4:1).
25:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (4:0).
25:21
Vyloučen hráč Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
25:21
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
18:12
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vražení zády.
11:42
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:09
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
10:09
09:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Tomáš Ultsch (3:0).
06:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Holub, asistoval Jan Kocourek (2:0).
02:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Martin Marek, Aleš Linka, Martin Čonka
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Rudiš, Ondřej Kavalír, Jakub Dvořák, Ondřej Futera